דרוש מידע סמינר בנות חיל

מחלימה

משתמש מקצוען
מי מכיר? מי יודע?
חברה ביקשה לדעת סגנון ,מי המנהלת ,איזה סוג בנות יש שם?
רמה רוחנית? לימודית?
תודה לעונות

אפרסק עסיסי

משתמש מקצוען
לאיזה סמינר הכוונה?
"בנות חיל" שינה בעלות שנה שעברה, וגם שמו שונה ל"אהל רבקה".
מנגד, סמינר אחר צרפתי שהיה קרוי "תולדות ניסים" קנה את השם "בנות חיל"..

מחלימה

משתמש מקצוען
לאיזה סמינר הכוונה?
"בנות חיל" שינה בעלות שנה שעברה, וגם שמו שונה ל"אהל רבקה".
מנגד, סמינר אחר צרפתי שהיה קרוי "תולדות ניסים" קנה את השם "בנות חיל"..
הנתון היחיד שיש לי זה שזה בשכונת בית וגן אומר משהו?
אנסה לברר פרטים נוספים.

12HAVA

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הנתון היחיד שיש לי זה שזה בשכונת בית וגן אומר משהו?
אנסה לברר פרטים נוספים.
מכירה מקרוב קרוב
כל התלמידות צרפתיות
אם זה לבת חרדית קלאסית זה ממש לא מתאים...
הבנות שם די פתוחות
אם את רוצה עוד מידע תשלחי לי מייל
מעדיפה לא לפרט פה יותר מידי...

ש"ש

משתמש פעיל
מכירה מקרוב קרוב
כל התלמידות צרפתיות
אם זה לבת חרדית קלאסית זה ממש לא מתאים...
הבנות שם די פתוחות
אם את רוצה עוד מידע תשלחי לי מייל
מעדיפה לא לפרט פה יותר מידי...
"אוהל רבקה" סמינר קלאסי מאד של בנות לגמרי ישראליות אציליות ומתוקות. (עשיתי איתם עכשיו פרוייקט קטן ונפעמתי מהצוות החלומי ומרמת התלמידות המאד גבוהה בכל המישורים). הנה דוגמית מהפרוייקט שלנו ואם רוצים לברר אצלי על סגנון הסמינר - אשמח מאד. (אני לא מהצוות, אבל עבדתי שם כשבועיים והלוואי והייתי מהצוות!) התקנון שם מאד מוקפד אבל הגישה מאד אוהבת עם המון חדוות חיים.

קבצים מצורפים

• דוגמית חוברת.pdf
    5.7 MB · צפיות: 111
נערך לאחרונה ב:

לאה קר

משתמש חדש
"אוהל רבקה" סמינר קלאסי מאד של בנות לגמרי ישראליות אציליות ומתוקות. (עשיתי איתם עכשיו פרוייקט קטן ונפעמתי מהצוות החלומי ומרמת התלמידות המאד גבוהה בכל המישורים). הנה דוגמית מהפרוייקט שלנו ואם רוצים לברר אצלי על סגנון הסמינר - אשמח מאד. (אני לא מהצוות, אבל עבדתי שם כשבועיים והלוואי והייתי מהצוות!) התקנון שם מאד מוקפד אבל הגישה מאד אוהבת עם המון חדוות חיים.
אני אשמח לברר על הסגנון , יש דרך ליצור איתך קשר ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה