תוכן סיפור בהמשכים - נספח

יצירת תוכן מקצועי באמצעות הבינה המלאכותית

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
רעיון להמשך(נוצר באותה שיטה):
ברק: (מתנשף) איך לעזאזל זה הגיע לשם?

קול אנונימי: זה שם כל חייך. אף פעם לא שאלת את עצמך למה אתה לא זוכר את ילדותך?

ברק: אני... אני זוכר... בערך. אבל זה לא אומר כלום!

קול אנונימי: אתה חייב לסמוך עלינו. המשימה הזו פשוטה, והיא רק ההתחלה. אנחנו צריכים אותך במיקום ששלחנו לך בהודעה תוך שעה. אל תאכזב אותנו, ברק.

ברק: (מסתכל בנייד שלו ורואה את ההודעה עם הכתובת) ומה יש בתיק?

קול אנונימי: זה לא עניינך. רק תביא אותו לכתובת. זה חשוב מאוד.

ברק: (מרגיש מבולבל ומתוסכל) טוב... אני אעשה את זה. אבל תדעו שאני עדיין לא מאמין לכם לגמרי.

קול אנונימי: אנחנו יודעים. אבל ברגע שתתחיל את המשימה, הכל יתבהר. תזכור, אנחנו צופים בך. אל תעשה טעויות.

(השיחה מתנתקת)

ברק: (יושב לכמה רגעים בעיניים עצומות, מנסה להרגיע את מחשבותיו) טוב... אין לי ברירה כרגע. אני חייב להבין מה קורה כאן.

(קם מהכיסא, הולך לדלת ופותח אותה. הוא רואה תיק שחור קטן מונח על הרצפה. הוא מרים את התיק בזהירות, מביט מסביב לראות אם מישהו צופה בו, ונכנס חזרה לביתו. פותח את התיק ורואה שיש בו מעטפה חתומה)

ברק: (לוחש לעצמו) בסדר, ברק. רק תקח את התיק הזה לכתובת ותחזור. אל תחשוב יותר מדי.

(לוקח את התיק ויוצא מהבית, נוסע במהירות לכתובת שנשלחה לו בהודעה. כשהוא מגיע למקום, הוא מזהה בניין משרדים ישן, נכנס פנימה ומוצא דלת עם הסימן של העורבים)

ברק: (נוקש על הדלת בעדינות) שלום? הבאתי את מה שביקשתם.

(הדלת נפתחת בקול חריקה, וברק נכנס לתוך חדר אפלולי. בפנים עומד גבר לבוש חליפה שחורה ומסיכה על פניו)

הגבר במסיכה: ברק, טוב לראות אותך. הנח את התיק על השולחן.

ברק: (מניח את התיק) מה עכשיו?

הגבר במסיכה: עכשיו אנחנו מתחילים. המשימה האמיתית רק מתחילה, וברגע זה חייך משתנים לנצח.

(הגבר פותח את המעטפה שבתיק, מוציא מסמך ומניח אותו לפני ברק)

הגבר במסיכה: קרא את זה וחתום. רק אז תבין את האמת המלאה.

ברק: (מתחיל לקרוא את המסמך, מרגיש פחד וחוסר ודאות מתגברים בתוכו) אני לא בטוח שאני מוכן לזה...

הגבר במסיכה: אתה חייב להיות. השעון מתקתק, ואין לך הרבה זמן.

(ברק לוקח את העט וחותם על המסמך, יודע שאין לו ברירה אחרת)

הגבר במסיכה: עכשיו אתה אחד מאיתנו, ברק. ברוך הבא לעולם העורבים.
לעניות דעתי מפספס את כוונת פותח האשכול.
המטרה היתה סיפור בתמונה רודפת תמונה. שורה שתיים על הסיטואציה. אבל לא עמ' בספר ותמונה אחת.

כל השרירים תפוסים

משתמש מקצוען
יוצרי ai
ברגע ששני העורבים קלטו את זוג העוקבים "המוכשר" הם מיהרו לשדר קריאת מצוקה למפקדה הראשית. עבדול הענק בעל הקרחת הנוצצת שישב במפקדה, מיהר ללחוץ על כפתור כסוף בשלט רחוק מסתורי, ומיד ללא כל שהות, צנחו על מקומם רב אנשין ורב דב ושקעו בשינה חזקה במיוחד, כשבחלומם מתערבבים כל שלושת הרגלים שבפרשת השבוע לשולחן אחד, ורב אנשין מוצא עצמו בחלומו יושב בשולחן בביתו מניף שקדיה מט"ו בשבט, לצידו ערימת מצות ו4 כוסות מפסח, עוגת גבינה משבועות, וחנוכיה לא כשירה מחנוכה, כשהוא שואל את רעייתו בזעף מה קשור עוגת גבינה לחנוכה בכלל צריך לאכול עכשיו את הכזית מרור...... העורבים בראותם את שני העוקבים שרועים על הרצפה מיהרו להוציא מכיסם שני מכשירים מוזרים למראה....
צפה בקובץ המצורף 1654559
מאיפה אתם מביאים את כל הרעיונות ההזויים האלה?😯😲🤯

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
מאיפה אתם מביאים את כל הרעיונות ההזויים האלה?😯😲🤯
עדין אין בינה שמסוגלת לכתוב הומור יהודי שכזה, רק מהראש, תקרא קצת ספרים של מ. ארבל זה הסגנון, ועליו גדלתי, חוץ מזה שאני אוהב ומשתדל לשמח יהודים.
אבל באמת רבותי כאן אני עוצר (לפחות לעת עתה....) קחו את הסיפור לכיוונים שלכם, אוהבים יותר מתח? פחות הומור? לכן על זה. אוהבים יותר הומור וצחוק ? תשאירו את הרבנים החשובים רב' אנשין ורב דב בתמונה, החלטה נטו שלכם

חי משיח

משתמש צעיר
לפתע בלא שום הודעה מוקדמת, קם ממקומו רב' אנשין בעל מפעלות החסד "הכנסת אורחים החדשה דובאי" והחל לחלק מזון ושתיה לנוסעי המטוס תוך שהוא ממלמל "לכבוד רב ישעיה בן רב משה זכותו יגן עלינו . אמן" הקברניט וצוות המטוס לא ידע מה לעשות האם לעצור את פעילתו הענפה של רב' אנשין, או שלתת לו להמשיך ולחלק את מלאי המזון העצום שברשותו........
צפה בקובץ המצורף 1653943
איזה בינה מלאכותית יודעת לצייר חרדים? אשמח לקבל קישור ולא רק שם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה