דרוש מידע נשאר לנו אגוזים ושקדים איך נארוז אותם בצורה מיטבית לפסח הבעל"ט?

פופופ

משתמש רשום
אנחנו שמרנו חבילה של אגוזים
חדשה משנה שעברה
וכשרצינו לפצח את זה ראינו שהאגוזים פשוט בצבע שחור וטעם מר ונוראי
זרקנו.......
והשתמשנו בחבילות החדשות מהשנה..

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
כן? נשמר טוב?
נשארה לי חבילה סגורה של מצות מכונה.
עטוף טוב, יישאר שמיש לשנה הבאה?
לאכילה יהיה קצת יבש אבל לטחינה או בישול יהיה מעולה.
שמעתי שיכול להתליע אבל לא נתקלתי בזה בעצמי, רק לבדוק בשנה הבאה לפני השימוש.

נעליים

משתמש מקצוען
שנה שעברה נשאר לי הררבה
לא קלופים
שמרתי במקפיא, יצא מצוין
השתמשתי לבישול ואפיה

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
לשמור במקפיא משתלם בעיקר בקמח מצה ממצות יד.
לא כל כך כדאי לשמור כל השנה מוצרים במקפיא בכמה שקיות.

הקוטב הצפוני

משתמש מקצוען
חחח
אני שמרתי שמן משנה שעברה התוקף עד 2025 וראיתי אצל אמא שלי שמן חדש מהשנה עם אותו תוקף... לא רק אנחנו שומרים .... גם החנויות....
ולכן בודקים תאריך לפני הקניה.
קנינו בטעות בקבוק אחד עם תוקף 2025 (של השנה התוקף עד 2026)
והיה מחומצן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  10  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה