אתגר נספח לאתגר - רבות מחשבות בלב סיפור

7שבע7

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
מנסה לחדד את האתגר:
נחליט לדוגמה שהגיבור שלנו הוא זרובבל. הקונפליקט שלו: הוא לא מצליח לכתוב סיפור לאתגר. המקום שבו הוא נמצא: ליד שולחן האוכל בסלון.
נתחיל לתאר את זרובבל הכוסס את עפרונו או המזגזג בחוסר אונים על מקלדתו. מהתמונה הזו נבין שהוא מתקשה לכתוב.
נתאר גם את מזג האוויר הנשקף מחלונו - השמש קופחת, מייבשת כל כך. זרובבל טורק את התריס בזעם - השמש הזו מייבשת מדי. מכאן נבין שהוא עצמו ביובש כתיבה.
אפשר תוך כדי גם להזכיר את המחשבות עצמן שיש לו - אוף, אני לא יודע לכתוב. אוף, איזה אתגר מעצבן. אוף, מה עושים כשיש יובש כתיבה. אבל שכל המחשבות שלו יהיו מסונכרנות עם המציאות שסביבו.

לא כל כך הבנתי מה האתגר...

נשמע מעניין מאד אבל קצת לא ברורים לי הכללים.

מקווה שעכשיו מובן יותר...

לאלה

משתמש על
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
היה לי קצת קשה להבין למה התכוון המשורר(ת) כשהחליט(ה) על האתגר,
מקווה שעניתי על הדרישות...

שמואל י

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי

הודיה לוי.

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יש הגבלה על כמות המילים? יש לי איזה קטע שנכתב מזמן יחסית... זה לא ממש סיפור אלא קטע.

מלכי סלמון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
@R.E.Y חמודדדד וחזק:D
הזכיר לי איזו כתבה נושנה במרווה שבקשו מילדה לקנות מוח בהמה והיא שאלה את המוכר אם יש לו שכל...

מ. ברא"י

צילומימוש, הילד מדבר מהתמונה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
@shevi123
הסיפור שכתבת מדהים!
מלא ברגש וכאב.
הסביבה מנכיחה את הרגשות בצורה לא רגילה!
הכתיבה שלך יפה ונוגעת עמוק. כמו תמיד...
וכואבת..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  13  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה