טיול בחו"ל נסעתם לפולין ? בא נעשה כאן אשכול מרכזי לפולין!!!

DRUD

משתמש רשום
יש לי עוד שאלה ראיתי שבתנאים של השכרויות רכבים בפולין צריך אשראי לפיקדון רק על שם הנהג הרשי
אם אין לו אשראי על שמו ואין דרך להוציא בשום אופן , יש לזה פתרון הם גמישים בזה או שזה תנאי חובה
לא בטוח שרלוונטי עדיין אבל אולי יעזור
לפני שטסתי לפולין בדקתי ואין אפשרות לקבל שם רכב ללא רישיון בינלאומי
וגם שהיינו שם רצינו לרשום 2 נהגים ןלאחד הרישיון הבינלאומי היה לא בתוקף ולא הסכימו
בנוסף שימו לב שהאותיות של השם באנגלית בכרטיס אשראי תואמות בדיוק לדרכון זה יכול לסבך אם לא

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
לפני שטסתי לפולין בדקתי ואין אפשרות לקבל שם רכב ללא רישיון בינלאומי
אני שכרתי פעמיים בפולין, לא בקשו ממני את הבינלאומי (בכוונה לא הצעתי להם כדי ללמוד את זה)

DRUD

משתמש רשום
אני שכרתי פעמיים בפולין, לא בקשו ממני את הבינלאומי (בכוונה לא הצעתי להם כדי ללמוד את זה)
לא יודע איפה בדקת, אני שכרתי רכב בפולין ולא ביקשו רישיון בינלאומי.
(שכרתי מחברת KAIZEN)
לא נכון,
אנחנו שילמו את הפיקדון מאשראי אחר לא של הנהג.
בכל אופן אצלי זה לא עבד (ולא רק בפולין )

על כל פנים לא הייתי לוקח שום סיכון בחו''ל

3524

משתמש מקצוען
למישהו יש מידע לתת?
אנחנו 30 בחורים נוסעים לפולין לשבת שאחרי פסח (אחרי מות), בליזענסק ובדינוב מלא מישהו יודע על עוד מקומות שאפשר להיות באזור כולל אכילה ולינה? (עדיף מקום יהודי אבל לא חובה).
תודה רבה!
בליזענסק יש שבת שמאורגנת ע"י רוזנר טורס. אפשר לנסות להצטרף אליהם כי הקבוצה עדיין לא מלאה. 055-6782005

אליז

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
כמה עולה 2 לילות במלון בליז'ענסק בבין הזמנים?

הטייס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה