טיול בחו"ל נסעתם לפולין ? בא נעשה כאן אשכול מרכזי לפולין!!!

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
כשהחזרת לתיבה הם יכולים לדעת באיזו שעה החזרת?

אני מדבר על משהו אחר, הם מחייבים 90 יורו בהזמנה מראש על החזרה מחוץ לשעות הפעילות, בעוד שבפועל ההחזרה הזאת מסתכמת בהכנסת המפתח לתיבה.
התכוונתי לומר שייתכן שהעמלה היא לא בגלל החזרה מעבר לשעות הפעילות אלא שבגלל שלא החזרתם בזמן בעצם נכנסתם עם ההשכרה לעוד יום
(כלומר, מראש זה היה העניין רק שבטעות הובן שהסיבה היא בגלל החזרה מעבר לשעות הפעילות)

3524

משתמש מקצוען
התכוונתי לומר שייתכן שהעמלה היא לא בגלל החזרה מעבר לשעות הפעילות אלא שבגלל שלא החזרתם בזמן בעצם נכנסתם עם ההשכרה לעוד יום
(כלומר, מראש זה היה העניין רק שבטעות הובן שהסיבה היא בגלל החזרה מעבר לשעות הפעילות)
לא לא זה היה סעיף מפורש בחוזה, תשחום על החזרה מחוץ לשעות הפעילות.

לא לקחנו מהם בסוף.

3524

משתמש מקצוען
רוצה לסייג את המלצתי על קלאס וואגן.

באתר שלהם מופיע שחציית גבול מגבילה את הרכב ל120 קילומטר ליום, וכל חריגה עולה 40 סנט לקילומטר.

אבל עדיין, במשרד בעת ההשכרה, תוכלו לבקש קילומטרים ללא הגבלה, על פי רוב תקבלו, בפרט אם עשיתם ביטוח מלא.

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
רוצה לסייג את המלצתי על קלאס וואגן.

באתר שלהם מופיע שחציית גבול מגבילה את הרכב ל120 קילומטר ליום, וכל חריגה עולה 40 סנט לקילומטר.

אבל עדיין, במשרד בעת ההשכרה, תוכלו לבקש קילומטרים ללא הגבלה, על פי רוב תקבלו, בפרט אם עשיתם ביטוח מלא.
לא, אם תעשו ביטוח מלא, כלול בזה רשמי גם החציית גבול וגם הקילומטראז' ללא הגבלה.
כך לפי התכתבותי איתם מהימים האחרונים.

האיורסטית

יוצרת ומאיירת באליפות
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אם נוחתים אחרי 12 בלילה יש שכירויות רכב שאפפשר להשכיר שפתוחים 24 /7
אפשר המלצות?

האיורסטית

יוצרת ומאיירת באליפות
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
בשדה תעופה קראקוב בפולין

האיורסטית

יוצרת ומאיירת באליפות
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צריך רשיון נהיגה בין לאומי או מספיק ישראלי

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
צריך רשיון נהיגה בין לאומי או מספיק ישראלי
בפולין לא ביקשו ממני אף פעם בהשכרת רכב
פעם אחת קיבלתי דו"ח, השוטר התעקש לקבל את הרידיון בינלאומי בדווקא (היה לי..)
יכול להיות שכן כדאי להביא

האיורסטית

יוצרת ומאיירת באליפות
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אוקי תודה על המידע .
יש עוד המלצות על עוד שכירויות שפועלות 24/7?
הסתבכתי קצת אם האתר הזה

האיורסטית

יוצרת ומאיירת באליפות
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
יש לי עוד שאלה ראיתי שבתנאים של השכרויות רכבים בפולין צריך אשראי לפיקדון רק על שם הנהג הרשי
אם אין לו אשראי על שמו ואין דרך להוציא בשום אופן , יש לזה פתרון הם גמישים בזה או שזה תנאי חובה

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אוקי תודה על המידע .
יש עוד המלצות על עוד שכירויות שפועלות 24/7?
הסתבכתי קצת אם האתר הזה
שבוע טוב
יש סוכן יהודי בשם עידן שעובד עם שתי חברות השכרה בפולין
הוא גמיש מאוד, לכאורה ימצא לכם השכרה לפי הצרכים שלכם
+48533100636
אימייל: idan.caliber:Dgmail.com

האיורסטית

יוצרת ומאיירת באליפות
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
בדיוק הגעתי אליו ואני בדיבור אתו
אבל טוב לשמוע המלצות

החסידים

משתמש פעיל
למישהו יש מידע לתת?
אנחנו 30 בחורים נוסעים לפולין לשבת שאחרי פסח (אחרי מות), בליזענסק ובדינוב מלא מישהו יודע על עוד מקומות שאפשר להיות באזור כולל אכילה ולינה? (עדיף מקום יהודי אבל לא חובה).
תודה רבה!

החסידים

משתמש פעיל
בדיוק הגעתי אליו ואני בדיבור אתו
אבל טוב לשמוע המלצות
אם זה עדיין רלוונטי
אני שכרתי ממנו רכב והייתי מרוצה מאד מהשירות שלו (חיסרון אחד שאין לו מספר ישראלי וא"א לתקשר איתו מהארץ רק במייל) שיגעתי אותו מלא והוא היה ממש סבלני, הוא הסביר לי הכל איך לוקחים ואיך מחזירים איפה מחנים את הרכב בשדה הכל הכל ממש

סטודיו אתרוג

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
למישהו יש מידע לתת?
אנחנו 30 בחורים נוסעים לפולין לשבת שאחרי פסח (אחרי מות), בליזענסק ובדינוב מלא מישהו יודע על עוד מקומות שאפשר להיות באזור כולל אכילה ולינה? (עדיף מקום יהודי אבל לא חובה).
תודה רבה!
צאנז, קרקוב, רימינוב,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה