בריאות ניתוח קיסרי - מחפשת המלצות להתאוששות מהירה

מצב
הנושא נעול.

avi m

משתמש חדש
חייבת להודות לכולן על ההמלצות, לוקחת אחד אחד לעצמי לישום ואתן מרגיעות אותי ממש שאלקטיבי הוא הרבה יותר קל מחירום
אחרי שני חירום זוועתייייייים שמתוכם חירום אחד שההרדמה בניתוח עצמו לא הספיקה להשפיעה והרגשתי הככככככככככל

ועוד שאלה-

איך מצליחים לקחת אותו? בבתי חולים ציבוריים אי אפשר לבחור רופא...

ואולי מישהי תדע לענות לי - מי עדיף, פלוטקין משערי צדק או עזרא מהדסה?
מבינה את הפחד שלך מניתוח...
אני גם ילדתי 2 ניתוחי חרום זועתיים, ויש לי פחד מעוד ניתוח
התאוששות היתה קשההה
יש לי אחות שלוקחת את עזרא כבר מעל ל5 ניתוחים
היא עברה יחד איתי ניתוח, אני חרום והיא אצל עזרא- ואיןןן השואה בהתאוששות!
לי לקח זמן עד שהצלחתי לקום מהמיטה, הכאבים היו איומים, ואחותי לעומת זאת כמה שעות אחרי הניתוח קמה מהמיטה והסתובבה ולא היה אפשר להאמין שהיא אחרי קיסרי!!!
אני אישית שמעתי הרבה המלצות על עזרא.

ללדת אחרת

משתמש פעיל
עוד הבדל עצום [בעיני לפחות] בין אלקטיבי לחירום - הוא האפשרות להרדמה אפידורלית - ספינלית ולא הרדמה מלאה, על כל המעלות שבזה : נוכחות פיזית ורגשית שלך בלידה, אפשרות לראות את הבייבי מיד בדיוק כמו בחדר לידה, וגם אפשרות להכניס את המלווה [הבעל או האמא] איתך לחדר ניתוח. וכמובן התאוששות שונה לגמרי מהניתוח.
כותבת מכובע היולדת לא מכובע התומכת...

במבי חדש

משתמש חדש
חוזרת על המלצות
מיץ שזיפים לרוקן את המעיים- ואני בשבוע הראשון לא אוכלת פחממות רק הרבה ירק ( מרקים / פשטידות...)וחלבון
לשים כרית או מגבת גדולה על מיקום החתך
לשטוף הרבה - פעם התעצלתי להתקלח כל יום והחתך הזדהם
וגם האלקטיבי הרבה יותר קל להתאושש מהחירום

וכמובן - לנוח ולא לחזור מיד לפעילות שוטפת (תרתי משמע)- זה מתנקם

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

מתחברת

משתמש פעיל
כדורי ארניקה לאיחוי מהיר של התפרים, כדור צמחי אפשר להשיג בב"ב בבית מרקחת שפירא ר' עקיבא
פינת ירושלים

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  30  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה