דרוש מידע ניתוח לייזר להסרת משקפיים- למה לא כדאי?

1 היה אברהם

משתמש פעיל
היי , לגבי משקפי קריאה לצערי אין פתרון , מדובר בחולשה של שריר העיין . יכולה להעיד שהמון מעדיפים לשלם על משקפי קריאה בעתיד ולא על מולטיפוקל. אבל זה כבר בחירה של אותו אדם .
גם זה לא נכון
יש פתרון גם למשקפי קריאה וגם לרחוק בניתוח אחד

**Moko**

משתמש מקצוען
......ומעניין שאף אחד לא העלה את הנושא ההלכתי.
שאלה גדולה האם מותר לאדם לעשות ניתוח - ולהכניס את עצמו לסכנה, בשביל יופי ונוחות.

רגע, לא אמרתי שאסור, ולא נכנסתי לגדרים ההלכתיים של "מכניס עצמו לסכנה" אלא ציינתי שזה שאלה לרב.
בהצלחה
הרב עובדיה, כידוע היה לו מספר מאוד גבוה. וכשהגיע אליו מישהו שעשה לייזר בעיניים- הוא שאל אותו איך לא אמרת לי שיש כזה דבר ? אני לא רואה כלום!!
אז לשאלתך-סיכון של עיוורון הוא אפסי כאן. המקסימום הוא להגיע שוב, ולעשות ניתוח תיקון, במידה ורמת השיוף לא הייתה 100% אלא רק 99.99% , וזהו הסיכון היחיד שטמון בניתוח כזה.
@אסתריקה הלר אז מה בסוף הוחלט, עשיתם את הניתוח?
כפי שציינו כאן למעלה יש 2 סוגי ניתוחים אחד קצר עם החלמה ארוכה והשני הפוך. אני עשיתי את השני ביום חמישי בערב ולמחרת כבר תיפקדתי ברגילות של 100% חוץ מהעובדה שהיד נשלחה אוטומטית לחפש את המשקפיים בבוקר... תענוג!
משקפי שמש הועלו כאן-בהחלט נקודה נכונה, באיזשהו שלב הרגשתי שהחלפתי משקפיים במשקפיים. אבל זה לא נכון, כי אם נשווה את הזמן שבו אני תלויה במשקפי קריאה לעומת הזמן שבו אני נזקקת לעזרה של משקפי שמש - המחיר משתלם ועוד איך.
איפה עושים? ד"ר לוינגר, אסותא, קר לייזר - העיקר זה קודם כל איפה יש סבסוד דרך הקופה. אח"כ לחפש את המנתח שיש עליו הכי הרבה ביקורת מוצלחת ולקוחות מרוצים.
ונכון שזה נשמע מצחיק שקודם כל איפה יש סבסוד - פשוט הסיבה היא שקופות החולים הסתדרו עם כל מי שעושה ניתוח כזה ולכן אין שום עניין לשלם 12K במקום 4K
ובהצלחה לכולם

1 היה אברהם

משתמש פעיל
איפה עושים? ד"ר לוינגר, אסותא, קר לייזר - העיקר זה קודם כל איפה יש סבסוד דרך הקופה. אח"כ לחפש את המנתח שיש עליו הכי הרבה ביקורת מוצלחת ולקוחות מרוצים.
ונכון שזה נשמע מצחיק שקודם כל איפה יש סבסוד - פשוט הסיבה היא שקופות החולים הסתדרו עם כל מי שעושה ניתוח כזה ולכן אין שום עניין לשלם 12K במקום 4K
לא נכון בכלל
כנראה שלא שמעת על כאלו שעשו במקום זול, והתחרטו על זה במשך שנים!!
קודם כל העיניים שלך ואחרי זה הכסף!!!

1 היה אברהם

משתמש פעיל
נכון ברוך ה' לא שמעתי על כזה דבר.
אז להבא, לא כדאי להמליץ על מקום זול בלי ניסיון
מכונות יותר מיושנות, וכן הם צריכים יותר את הלקוחות מהמכונים המומלצים, ויכולים לאשר מישהו שלא מתאים במאה אחוז לניתוח

נערך לאחרונה ב:

**Moko**

משתמש מקצוען
אז להבא, לא כדאי להמליץ על מקום זול בלי ניסיון
מכונות יותר מיושנות, וכן הם צריכים יותר את הלקוחות מהמכונים המומלצים, ויכולים לאשר מישהו שלא מתאים במאה אחוז לניתוח
איזה מהמקומות שציינתי היו ללא נסיון?
באחד אני ביצעתי. ובשניים האחרים יש לי היכרות עם אנשים שביצעו.
בכולם המנתחים הם מנתחים בכירים כאחד

בונבון קטן

משתמש רשום
אז ככה:
אני עשיתי ניתוח לפני כשנה,
מספר גבוה שהרופא אמר שאני לא אוכל לעשות ניתוח תיקון.
עדיין חייבת משקפי שמש כשיוצאת בשעות היום.
עדיין סובלת מיובש בעיניים, בעיקר מגיע עם חוסר שינה.
אם היו מבטיחים לי שלא יחזור לי איזה שהוא מספר אולי היה שווה.
אבל גם לסבול את תופעות הלוואי מהניתוח וגם שיחזור מספר כלשהו נשמע לי לא שווה כבר.
איפה עשית?
העיקר חסר מן הספר!!!

**Moko**

משתמש מקצוען
עוד מישהו ככה?
לא.
אם אני רואה מטושטש אני יודעת שחסר לי טיפות בעיניים וזה הסיבה היחידה, זה יכול לקרות גם באור יום, בעיקר כשיוצאים מהבית לבחוץ בגלל ההבדל במרחקים.
אבל אם עשית בדיקת ראייה ומעקב במשך כל השנה שצמודה לניתוח, אין סיבה בעולם לראות מטושטש דווקא בחושך אלא אם כן העין יבשה, וזה כאמור-גם באור יום

לעוף גבוה

משתמש חדש
איפה שווה לנתח עם מאוחדת שיא?
מברור מקיף שעשיתי (שבוע שעבר) והתייעצות עם בני פישר
הרופאים המומלצים לליזר הם: (לפי הסדר)
1. שמואל לוינגר - (בעצמו ולא העובדים שלו)
2. אירית בכר
3. אבי סלומון
4. ניר אורקין
5. איתן ליבני

למבוטחי מאוחדת שיא הכי שווה לעשות אצל אבי סולומון - הוא ללא תוספת תשלום
כל השאר לוקחים 1000 ש"ח נוספים מהמחיר הרגיל (חוץ מאורקין שאני לא יודעת עליו)

בהצלחה.

לעוף גבוה

משתמש חדש
מברור מקיף שעשיתי (שבוע שעבר) והתייעצות עם בני פישר
הרופאים המומלצים לליזר הם: (לפי הסדר)
1. שמואל לוינגר - (בעצמו ולא העובדים שלו)
2. אירית בכר
3. אבי סלומון
4. ניר אורקין
5. איתן ליבני

למבוטחי מאוחדת שיא הכי שווה לעשות אצל אבי סולומון - הוא ללא תוספת תשלום
כל השאר לוקחים 1000 ש"ח נוספים מהמחיר הרגיל (חוץ מאורקין שאני לא יודעת עליו)

בהצלחה.
כמובן שאין לי אחריות לגבי אף אחד.
ושכל אחד יברר לעצמו אצל רבניו ועסקניו.

Linoy0111

משתמש רשום
מי שעשה באסותא, האם בחרתם רופא מסוים?
אשמח לשמוע על המלצה לרופא

חיה .ר.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
בעלי היה לו מספר 11 והוא עשה ניתוח לייזר לפני 12 שנה ולפני 4 שנים הוא חזר למשקפיים מספר 2.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  30  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה