בריאות ניקוי רעלים לגוף

משה שאחא

משתמש צעיר
קרובת משפחתי עשתה, ירדה מקסים ועלתה מקסים..
אני ניקיתי את הבית ניקיון קשוח הבית התנקה נהדר אבל חזר לאיך שהיה... (סתם זה רק בשביל המשל)
זה שעושים ניקוי גוף זה לא אומר שזהו הגוף נשאר נקי לנצח נצחים אם אוכלים שטויות או דברים לא בריאים ברור שהגוף יחזור לקדמותו כל הרעיון של הניקוי ברגע שהגוף נקי בדיוק כמו שהבית נקי יותר קל להמשיך לשמור על הניקיון

אתי פרידלנדר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
קלין 9 הרעיון לנקות את הגוף מרעלים- פוש מצוין לדיאטה
1. השאלה מה הלאה
נתחיל לחגוג- ללכלך
לאכול לא מסודר, מאוזן
אחת המטרות בתוכנית זה לאכול נכון -בכמות, באיכות ובזמן
לסדר את הצלחת נכון
ולכן מי שממשיך כאורך חיים נכון ובריא
ממשיך לרדת ולא עולה
2. אנשים ירדו ב 9 ימים בין 2 ל 5 ק"ג
היו לי 2 נשים שירדו "רק" 1 ק"ג
אבל בין 8 ל 10 ס"מ היקף בטן
א"א להשוות בן אדם לאדם ,כל אחת והנתונים שלו כמו חילוף החומרים ועוד
אגב,
ביום ברעי אני פותחת קבוצה עם ליווי
ביום ראשון מתחילים
בפרטי בשמחה

אתי פרידלנדר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מחיר מלא של התוכנית 620 ש"ח ( אם משקאות בטעם אפרסק 640 ש"ח- לא תמיד מומלץ , בשיחה מתאימה ללקוח)
מחיר מועדון - אני מכניסה את הלקוח למערכת
589 ש"ח ( עם אפרסק 608 ש"ח)
20ש"ח משלוח
אם לוקחים מהבית שלי - אין צורך במחיר למשלוח
יש אפשרות לקבל יותר הנחה לרצניים /ת אשמח לתת הסבר
050-4123036

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה