לימוד נהיגה נהג?!! שים לב טסט לפניך!!!

החסידים

משתמש צעיר
אני גם נכשלתי בגלל נהגת שלא חשבה לפני שחתחה אותי והטסטר דפק לי ברקס
אבל תדעו שהטסטרים הם גם אנשים ואם מסבירים לפני שעושים משהו חריג למה הולכים לעשות את זה על הרוב הם מקבלים את זה ולא פוסלים (אני עקפתי על פס לבן כי משאית הייתה באמצע לפרוק סחורה וחסמה את כל הנתיב ואמרתי לו שאני יוצא לעקיפה בלית ברירה והוא המהם משהו שנתן לי להבין שזה בסדר ואכן עברתי)
וגם המורה שלי כל הזמן אמר לי תדבר תסביר ותראה שזה הרבה יותר פשוט מאשר להתנצל אח"כ למה עשית את זה שזה כבר לא עוזר בדר"כ

גימפעל

משתמש מקצוען
אני הרבה יותר מזדעזע מאלו שנוהגים בפראות והורגים ופוצעים עוברי אורח ונהגים אחרים,
מה לעשות שאני לא כל כך מזדעזע מזה שצריך לעבור טסט נוסף,

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אני הרבה יותר מזדעזע מאלו שנוהגים בפראות והורגים ופוצעים עוברי אורח ונהגים אחרים,
כשהבן שלך יעשה מבחן ברבנות אני יקדח בקונגו קומה מעל, כי רב בישראל חייב לדעת לענות תשובות בכל מצב
לא סוף העולם, אפשר להיבחן שוב בזמן הבא

החסידים

משתמש צעיר
אל תשכח שאולי אתה עכשיו דחוף לך לנסוע מהר ולדפוק לו את הטסט אבל הוא בגלל זה צריך לשלם עכשיו עוד לפחות 520 ש"ח בגללך
תחשוב שהיו עושים את זה לך היית משאיר כאן תגובה אחרת לגמרי זה ברור

אוי אוי אוי

משתמש רשום
תגובה אנוכית ולא מתחשבת!!
טסט נוסף זה אומר עוד כאב ראש, עוד לחץ, עוד כסף וכדו'
בול!
אנשים לא יודעים מה טסט יכול לעשות לבנאדם, אנשים יכולים ממש להיות עסוקים סביב הדבר הזה יומם וליל, והכל בזכות נהג שאומר לעצמו:

החסידים

משתמש צעיר
בתור אחד שנפסל בטסט בגלל מישהי שלא חשבה עלי אני עדיין חושב שזה יכול להיות פשוט חוסר סימת לב לכובעים על הרכבים (אחרי הכל יש מלא רכבים של לימוד נהיגה ולא תמיד שמים לב מה כתוב על השלט) ולא דווקא חוסר במידות
נ.ב. נכתב ללמד זכות

אנטוריום

משתמש מקצוען
נ.ב. נכתב ללמד זכות
ודאי לימוד זכות גדול הוא על אותו הנהג אשר חתך בכביש את אותו הרכב שבודאי כך חשב בליבו -הרי ודאי זה התלמיד שהיה רעוע וחסר בטחון, וזה עתה החל לחוש מעט היכרות עם הכביש והדוושות והנה נפנק אותו ב-ברקס!!! וירד לו כל הבטחון העצמי וינדוף כנדוף עשן מפני רוח,
ויהיה התלמיד אבוד בנהיגה כמחזיק מפתחות שאבד ביער, ומחמת כך יוצרך לעוד כמה שיעורים, כי לא ידע בשבתו ובקומו
ויעשיר מזה המורה מאד..

נערך לאחרונה ב:

החסידים

משתמש צעיר
ודאי לימוד זכות גדול הוא על אותו הנהג אשר חתך בכביש את אותו הרכב שבודאי כך חשב בליבו -הרי ודאי זה התלמיד שהיה רעוע וחסר בטחון, וזה עתה החל לחוש מעט היכרות עם הכביש והדוושות והנה נפנק אותו ב-ברקס!!! וירד לו כל הבטחון העצמי וינדוף כנדוף עשן מפני רוח,
ויהיה התלמיד אבוד בנהיגה כמחזיק מפתחות שאבד ביער, ומחמת כך יוצרך לעוד כמה שיעורים, כי לא ידע בשבתו ובקומו
ויעשיר מזה המורה מאד..
אהבתי את הכתיבה,
אבל אני עדיין חושב כמו מקודם

אוזן שומעת

משתמש צעיר
אני עדיין חושב שזה יכול להיות פשוט חוסר שימת לב לכובעים על הרכבים
אני הבנתי מהטסטר שלי (במסר עקיף) שהוא פשוט שונא נהגים חדשים ומעצבן אותו הכבישים העמוסים ולכן הוא מנצל היטב את תפקידו לדאוג לכך שבמשמרת שלו לא יעבור אף אחד (כמעט כפשוטו!, המורה שלי אמר בשעתו ש25 שנה הוא מורה והוא לא זוכר מי שעבר אצלו).
לא מופקע כ"כ (בלשון המעטה) שהו אלא היחיד בעולם שחושב ועושה כך...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה