לימוד נהיגה נהג?!! שים לב טסט לפניך!!!

התותח מאמזון

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מתיישב לכתוב את הטקסט הבא מתוך כאב רב בנוסף לתחושות האשמה קשים כלפי נהגים הנוהגים בחוסר שימת לב למתרחש סביבם ואני אסביר:
לאחרונה שמעתי על הרבה אנשים שמתעתדים להיכנס תחת הקטגוריה - נהגים ובתוכם אנוכי הקטן ולקראת סיום התהליך הארוך והמייגע נקראים הם לעבור מבחן נסיעה קצר הנקרא בשם "טסט" אמנם קצר אך ארוך מתיש מייגע ומתסכל , הדורש ריכוז ושליטה מלאים לאורך המבחן הנמשך כ 20 דק'. אם זה היה מסתכם בזה דיינו, היינו מקבלים עלינו את העול הנ"ל ומשתדלים להתרכז ולשלוט בנסיעה הקצרה הזאת..
אך פה מתפתחת תפנית מדאיגה ומעצבנת כאחד.
יושב לו בחור צעיר חובבן שחשקה נפשו ברישיון , או לחילופין אב המבוגר שיש לו בן חולה והוא חייב רישיון בשביל לקחת ולהחזיר אותו לבית החולים , או סתם אישה שצריכה רישיון לצורך פרנסתה. המשותף לכל אלו היא שכל משאלתם של היא בסה"כ לצלוח את הטסט ולהחזיק ביד את הרישיון המיוחל!
אבל.. המציאות הכואבת היא שנהגים "וותיקים" שחשים שהנהיגה היא בסה"כ עוד חווית סימולציה דמיונית ובטוחים שהכביש שייך ל- "אבא שלהם"... ופתאום מוצא את עצמו הבחור / האבא / האישה , בתוך סרט אימה שבו השחקנים נעים ומזגזגים עוקפים וסוטים מצד לצד ומפירים ברגל גסה את כללי המשחק , ואין לאל ידם של כל הנ"ל שום אפשרות לנהוג בצורה חלקה ונעימה על מנת להשביע את רצון הטסטר הנכבד...
אני יוצא מכאן ופונה אליכם הנהגים בפניה "נרגשת" נהג?! שים לב טסט לפניך!!!
כשאתה נוסע בכביש שים לב לסביבתך ובפרט לנהגים שהם בנסיעת מבחן! על מנת שלא תכשיל את הבן אדם שבסה"כ ביקש להחזיק בידו רישיון נהיגה ואתה באבחת "הגה" הפלת אותו והרסת לו את כל תוכניותיו!!
1699967295480.png

קומבינה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
רק שים לב שמצב כבישי ישראל ביום יום הוא כפי שתיארת והרבה יותר.
ואם כן ה'טסט' צריך להביחן בכזה מצב ולא בכביש ריק עם שלוש נהגות....
גם נהגים מצויינים הם לא ה100% שנדרש בטסט
ולכן ראוי לא להקשות על התלמיד שגם כך צריך לנהוג יותר טוב מהסטנדרט שעל הכביש

פשפש

משתמש צעיר
גם נהגים מצויינים הם לא ה100% שנדרש בטסט
ולכן ראוי לא להקשות על התלמיד שגם כך צריך לנהוג יותר טוב מהסטנדרט שעל הכביש
ברורר
לא אמרתי שצריך ללכת להקשות על הנהג בדווקא.
רק זאת התכוונתי לאמור, ממש לא בטוח שהתלמיד הנכשל פישל בגלל נהגי הכביש. מסתבר מאד שהוא נכשל בצדק ויותר קל לו לזרוק את זה על שכניו למסע....

אדריכלית בעתיד בעז"ה

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
דעתי היא שגם כך הלחץ מהטסט עצמו הוא מטורף ואם צריך לאחוז ראש בבלגנים שנהגים עושים בכבישים
אז סיכויי ההצלחה הם שואפים לאפס
גם כך מאוד קשה להתרכז כשחדשים בתחום!

אדריכלית בעתיד בעז"ה

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
וכן אם אתם רואים רכב בטסט שרוצה להיכנס לכיכר תעצרו ותתנו לו
חד משמעית נכון יש לפעמים קטע שאנשים רוצים להראות את עצמם שהם ותיקים ומוצלחים והם נדחפים וגרמים למפלה מה אכפת לכם לעזור מה ביקשו סך הכל?

מאב

משתמש פעיל
וכן אם אתם רואים רכב בטסט שרוצה להיכנס לכיכר תעצרו ותתנו לו
לאא. זה יכול לבלבל, הטסטר יכול להיות מרובע ולומר לו תן זכות קדימה ואל תכנס לכיכר כל עוד ויש שם רכב, זה סתם יבלבל את הנבחן.
כשמגיע לך זכות קדימה קח אותה.

צ'יטה

משתמש פעיל
חד משמעית נכון יש לפעמים קטע שאנשים רוצים להראות את עצמם שהם ותיקים ומוצלחים והם נדחפים וגרמים למפלה מה אכפת לכם לעזור מה ביקשו סך הכל?
חד משמעית לא נכון! זה רק מבלבל! וסביר שאם הוא לא יתן זכות קדימה הטסטר יפיל אותו בכל מקרה.
אם הוא רוצה לצאת לעקיפה תנו לו, אבל לא שום דבר שנוגד את מה שהוא למד.

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
בדיוק היום חשבתי על זה כשנסעתי ולפני היה רכב בטסט. בהתחלה עצבן אותי, כמו שכל למד מעצבן, אבל אחר כך חשבתי לעצמי - למה להרוס לו או לה?
מקווה שעבר את הטסט...

התותח מאמזון

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ברורר
לא אמרתי שצריך ללכת להקשות על הנהג בדווקא.
רק זאת התכוונתי לאמור, ממש לא בטוח שהתלמיד הנכשל פישל בגלל נהגי הכביש. מסתבר מאד שהוא נכשל בצדק ויותר קל לו לזרוק את זה על שכניו למסע....
אתה צודק עד למקרה בו מישהו עוקף אותך מימין ואתה לא רואה אותו...

התותח מאמזון

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
בדיוק היום חשבתי על זה כשנסעתי ולפני היה רכב בטסט. בהתחלה עצבן אותי, כמו שכל למד מעצבן, אבל אחר כך חשבתי לעצמי - למה להרוס לו או לה?
מקווה שעבר את הטסט...
השאלה הגדולה שצצה לה היא למה היה לך צד להרוס לו/לה ..
מה היא/הוא עשה לך??....

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
השאלה הגדולה שצצה לה היא למה היה לך צד להרוס לו/לה ..
מה היא/הוא עשה לך??....
לא היה לי שום צד להרוס. פשוט עצבן אותי ואולי הייתי עוקפת או משהו, אבל אז חשבתי שאולי העקיפה שלי תהרוס לו.

אלי 999

משתמש צעיר
נהג?! שים לב טסט לפניך!!!
למה דווקא נהג? הולך רגל יכול ופוסל להרבה את הטסט!!!
אם אתה לא יודע אם אתה רוצה לעבור את הכביש או לא אל תעמוד לכיוון של המעבר חציה, הטסטר ידפוק לו ברקס אפילו אם אתה מטר וחצי רחוק מהמעבר חציה
אתה רואה תלמיד בטסט פנה לכיוון הפוך!!! (כך אני נוהג לעשות)

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
אם אתה לא יודע אם אתה רוצה לעבור את הכביש או לא אל תעמוד לכיוון של המעבר חציה, הטסטר ידפוק לו ברקס אפילו אם אתה מטר וחצי רחוק מהמעבר חציה
אבל למה התלמיד לא עוצר לפני המעבר חציה?

התותח מאמזון

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
צודק ב 100% פיספסתי את הקטע של ההולכי רגל..

Bestimedia

לשעבר- צבעי פסטל :)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
הכל נכון נכון
אני אחרי כמה וכמה טסטים, חלקם נכשלתי מלחץ
אבל יש גם כמה שנכשלתי, מהולכת רגל שהתכופה להרים בקבוק ליד המעבר חציה והטסטרית חשבה שהיא רוצה לעבור את הכביש וקיבלתי ברקס
ורכב שהגיע מהימין שלי ועקף אותי בכניסה לכיכר עם נתיב אחד שניה אחרי שהכל סופסוף היה פנוי ויכולתי להכנס...
בקיצור, כדאי לשים לב, ואם רואים את השלט של נהג במבחן- להתנהג שוב קצת כמו תלמיד ולנהוג ברוגע ולפי החוקים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה