דרוש מידע משלוח מאלי אקספרס שממתין לשחרור מהמכס

אני זה אני!

משתמש פעיל
כפי שכבר כתבתי, יש לי משלוח שמ 9/10 ממתין לשחרור מהמכס!
ניסתי הכל!
מספר המעקב לא מניב תוצאות בשום חברת משלוחים שמוכרת בארץ,
גם בצ'יטה אין משלוח, כלום...
פניתי למכס, הם הפנו אותי לחברת הבלדרות,
רק שלא יכולתי לדעת באיזה חברה זה נשלח,
והמוכר לא נתן לי את הפרט הזה למרות שביקשתי שוב ושוב,
פתחתי מחלוקת, ואחרי סחיבות רבות, אלי אקספרס התערב וסגר את המחלוקת,
והטענה שלהם היא שהלקוח אחראי לשחרר את החבילה מהמכס,
למרות שהעיליתי להם את ההתכתבות שלי עם המכס, ששלחו אותי לחברת הבלדרות, ובקשתי שלפחות יתנו לי את השם של החברה,
אבל לא קיבלתי שום מידע,
ואני אציין שזו חבילה לא זולה בכלל!
בסוף שלחתי לכל חברות הבלדרות מייל (מדובר ב 13 חברות) עם כל הפרטים ובקשתי לבדוק מה קורה עם החבילה,
לאט לאט חזרו אלי שזה חבילה שלא נמצאת אצלם, ולא נשלחה דרכם,
עד שמחברה אחת כתבו לי שזה היה אמור להשלח דרכם אבל משום מה זה לא הגיע אליהם, ושאני אפנה למוכר,
אבל מצד אלי, המוכר בסדר והם סגרו את המחלוקת ללא החזר,
אז התכתבתי עם נציגה מאלי,
כתבתי לה את הכל, היא אמרה שהיא מגישה ערעור לצוותי הגבוהים יותר ושתוך 3-5 ימים נקבל תשובה,
מקווה ממש שזה יסתדר,
אבל אולי זה באמת הפתרון,
כי המכס מפנה לחברת הבלדרות, ואת זה אלי לא מוכנים לקבל , אבל חברת הבלדרות מפנה למוכר עצמו...
שמחה לומר לשקיבלתי החזר על החבילה!! :)
טוב, זה לא היה פשוט בכלל כמו שזה נשמע,
הם דחו את הערעור שהוגש פעמיים, וכתבו שזה הסתיים,
אבל בגלל שמדובר במוצר שעלה כמעט 100$, לא ממש הסכמתי להתייאש,
ניסיתי להתכתב בצ'אט עם נציגה, והיא אמרה שהיא צריכה מסמך מחברת המשלוחים שהחבילה לא הגיע אליהם(היא התעקשה על דואר ישראל למרות שהסברתי לה שוב ושוב שמדובר בחברת בלדרות אחרת ולא בדאר ישראל, וארך לה כמעט 10 דקות רק להין את זה ;) ),
אבלל, הבעיה הגדולה היתה שהחברה לא הסכימה לתת לי כזה מסמך,כתבו לי שאין להם כזה מסמך ושהם מצטערים :(,
אז התכתבתי שוב עם נציג מאלי אקספרס,
אבל כאן מגיע הקאצ',
הבנתי שאין סיכוי שאני מקבלת את הכסף, אז חשבתי לפחות להוציא עליהם את העצבים,
כתבתי לנציג את כללל הסיפור ושאלתי מה ניתן לעשות אבל הוא פשוט לא ענה, עברתי לנציג שני וכתבתי שוב הכל,
הוא העביר פתאום את הצ'אט לנציג נוסף,
וזה היה שלב שכבר ממש התעצבנתי,
כשהנציג כתב לי שאין מידע על החבילה, כי זה הסתיים,
אז החלטתי לנסות לעשות עליהם משחק קטן, וכתבתי כזה דבר :

"אני מבינה שאני מפסידה את המוצר, המוצר הוא מוצר יקר,
אני מבינה שבחרתם בדרך הקשה, אז בחרתי להשתמש בתפקידי,
כאשת תקשורת, בשלב ראשון פרסמתי את העניין בכמה מקומות ברשתות החברתיות השונות, וכבר התגבשה לי קבוצה לא קטנה של אנשים עם אותה בעיה בדיוק,
והעניין הולך ותופס תאוצה ופרסום,
שולחת לכם קישור לחלק קטן מהדברים שתראו בעצמכם :

https://www.prog.co.il/threads/מה-קורה-עם-המשלוחים-של-אלי-אקספרס.923489/

בטיפול אמיתי והוגן מצידכם, הדבר ניתן לתיקון, הדבר בידיים שלכם,
חבל שבחרתם בדרך הזו לבנתיים"

כשהקישור הוא כמובן לאשכול הזה ;), לעשות עליהם רושם שזה לא שטויות...
והוא ניסה לרכך אותי הנציג ורשם מליון פעם שהוא מתנצל אבל...
אז כתבתי לו בצורה הכי ישרה שיש, שלא עוזרות לי ההתנצלויות אני צריכה שבפועל יקרו דברים,
והוספתי שכמובן כל עניין הפרסום ניתן לשינוי אם הם יחליטו להתנהל בצורה הוגנת במקרה הזה...
וגם שזה לא רק בארץ, יש גם אנשים מחו"ל עם אותו עניין מולם,
ורק בזמן הזה שאני מתכתבת איתם אז פנו אלי עוד כמה וכמה אנשים..........
והוספתי עוד ועוד דברים כיד הדמיון הטובה עלי :ROFLMAO:,
וגם כל ההתנהלות שלי מולו היתה מאותו הרגע בצורה כזו, הייתי תקיפה, וכן גם תקפתי אותו קצת על ההתנהלות שלהם וכו', והיה שלב שהוא הפסיק לענות אז אמרתי שגם העניין הזה מתווסף לזה, ושזה לא הולך להגמר טוב עבורם, ועוד כל מיני משפטים בסגנון הזה,
עד שהוא ניתק לי בפנים, ואז עברתי לנציג נוסף שהיה אדיב ממש, וכבר במשפט השני כתב לי שאני מקבלת החזר על המוצר, וקיבלתי מייל מההנהלה של האתר עם התנצלות על המקרה וכו'
זה היה במוצאי שבת,
והיום, כבר ראיתי אצלי את הכסף :D,

יואוו יצאה לי הודעה ממש ארוכההה (וזה עוד עם דילוג על הרבה מהדברים), אבל היה חשוב לי לכתוב את זה כדי שמי שנתקל באותו מקרה, זו הדרך שעובדת, מנסיון :p,
זה לוקח זמן (התכתבתי איתם במוצאי שבת איזה שעה או שעה וחצי), והרבה עצבים,
אבל עובדה, זה עובד!!!!
(הם כנראה באמת פחדו שאני כ"אשת תקשורת" אפרסם את זה וזה יתפוצץ בגדול כפי שאמרתי...:ROFLMAO::LOL:)

אנטוריום

משתמש מקצוען
יש מה שנקרא מעקב מכס

שם מכניסים את פרטי המעקב של החבילה

במקרה שצריך לשלם מכס מופיע שם הסכום, ונראה לי שיש אפשרות לשלם דרך שם [אשמח לעדכון כי הרבה זמן לא עשיתי את זה],

אף אחד לא לוקח לך את הכסף לבד אלא רק באישור שלך ובהכנסת פרטי אשראי ואישור התשלום.

נראה לי שכדאי לטפל בזה בזריזות, כי יכול להיות שבאיזה שהוא שלב צריך לשלם להם גם על האחסון אצלם..

אני זה אני!

משתמש פעיל
יש מה שנקרא מעקב מכס

שם מכניסים את פרטי המעקב של החבילה

במקרה שצריך לשלם מכס מופיע שם הסכום, ונראה לי שיש אפשרות לשלם דרך שם [אשמח לעדכון כי הרבה זמן לא עשיתי את זה],

אף אחד לא לוקח לך את הכסף לבד אלא רק באישור שלך ובהכנסת פרטי אשראי ואישור התשלום.

נראה לי שכדאי לטפל בזה בזריזות, כי יכול להיות שבאיזה שהוא שלב צריך לשלם להם גם על האחסון אצלם..
תודה, אבל זה לא מוצא את המספר, כתבתי למייל שלהם, אבל הם אמרו שזה קשור לחברת הבלדרות לפי מספר המעקב וזה לא אצלם,
ואחרי שמצאתי באיזה חברת בלדרות זה נשלח, הם אמרו שהם היו אמורים לקבל את החבילה, אבל היא לא הגיעה אליהם בכלל משוום מה....
ככה שזה לא פה ולא שם.

רבקי וחני

משתמש מקצוען
משהו השתנה אצלכם?
איך נגמרה הסאגה, אם נגמרה?
אני עכשיו על אותו סיפור...

פסטורליה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
התכתבתי כרגע עם מוכר הוא נתן לי קישור לאתר של ציטה בארץ.
עם במספר משלוח שלי
ניתן להתכתב איתם ולדווח על המשלוח שמתעכב.
מחכה לתגובה מהם.

ירושלמי במבטא

משתמש פעיל
אני עכשיו עם אותו סיפור חבילה קטנה שצ'יטה רשמו לי ב-4 לינואר שהגיע למכס ועד עכשיו לא התקדם כלום בררתי באיתור חבילות במכס ושם אומרים שהחבילה לא הגיע אליהם בכלל ואין לי עם מי לדבר אשמח לכל עיצה
דברתי עם המכס והם הפנו אותי לאתר שלהם לאיתור חבילה במכס וזה מה שהיה רשום שם

צילום מסך 2024-01-23 111508.png

צ'יטה שלחו לי הודעה ב-4 לינואר שהחבילה במכס ובמכס הם אומרים שהחבילה לא הגיע ניסיתי לפנות לצ'יטה אבל עדין לא קבלתי מענה
אשמח לכל עזרה ויעץ מה לעשות כי החבילה ממש דחופה לי

ONE1

משתמש מקצוען
אני עכשיו עם אותו סיפור חבילה קטנה שצ'יטה רשמו לי ב-4 לינואר שהגיע למכס ועד עכשיו לא התקדם כלום בררתי באיתור חבילות במכס ושם אומרים שהחבילה לא הגיע אליהם בכלל ואין לי עם מי לדבר אשמח לכל עיצה
איך זה נגמר בסוף
?
אני עם אותו סיפור בדיוק

ירושלמי במבטא

משתמש פעיל
שלחתי הודעות לצ'יטה
וכן בררתי במכס היכן החבילה והם טענו שעדין לא הגיע אליהם למרות שהיה רשום שזה במכס...
אחרי זה אימתי על המוכר באלי אקספרס שאני פותחת סכסוך והוא ביקש שאני יחכה
ולא עבר יומיים ופתאום קבלתי הודעה שזה כבר בדרך לחברת השליחיות
הצטערתי שלא התחלתי קודם עם האיומים....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה