מפריע לי, ולכם?

bbh200

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
סליחה על הפלישה לפורום...
לאחרונה נתקלתי לא אחת במודעות של משרד הפרסום הזה שלא מוקפד בהם החלק הויזואלי
פאות שמושתלות בצורה מאוד לא מוצלחת (פרסום של אחיה, חבל שאין לי להעלות)
וכן במודעה המצורפת - כמין צמיד על ידו של הילד האמצעי.
זה מאוד מפריע לי, מצטייר לי כמין זלזול כזה, מה דעתכם?

קבצים מצורפים

• אור החיים.jpg
    אור החיים.jpg
    KB 323.5 · צפיות: 59

גרף הול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מילה בסלע;n5048809:
גועל נפש, ולא פעם ראשונה!

היי! להוריד את הטון בבקשה.
נכון, לא ראוי, ולא מכובד. אבל לא "גועל נפש"...

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בעזהי"ת

מפריע לי כל פעם מחדש שלאיזה פרסום לוקחים גוי או דמוי גוי ומדביקים לו כיפה. על דגני בוקר, על אוטובוסים ואיפה לא? מה, חסרים ילדים יפים שבאמת יש להם כיפה?

הנה דוגמה שגרמה לי פשוט לצחוק.

(מי שלא מכיר, זה סלבריטי מפורסם מהטלויזיה)

מדבקאות

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פעם ראשונה שאני רואה אותו עם כיפה...
הוא מתלווה לכל הפרסומות של מכבי, ולא רק לפרסומות, גם במסכים שבמרפאות, ועל השלטים.
איפה התמונה הזו עם הכיפה???

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בעזהי"ת

מרכז רימון, אלעד.
וי"ל שלהראות תמונה של אדם בלי כיפה זה כמו לומר עליו לה"ר שהוא לא חובש כיפה, אז מדביקים...

עילום

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מקוה שפותח האשכול
לא מתכוין
לסגירת חשבון
ע''ע מייל ממייקרוסופט ועו''ד

bbh200

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
נכתב ע"י עילום;n5050255:
מקוה שפותח האשכול
לא מתכוין
לסגירת חשבון
ע''ע מייל ממייקרוסופט ועו''ד

מה זה אומר?

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
כנראה לא הובנתי.

מה שדוחה בספור זה שהם מחזיקים מהחרדים טפשים ונאיביים, שאם רק תשים על הבנאדם כיפה וחליפה מיד תקנה את ליבם! לוקחים צורה שחורה מוורד ומדביקים בהדבקה פרימיטיבית, וחושבים שעשו גיור כהלכה... או כמו הפרסומות של הנגריות, שמראים מיטה זויגית ועושים פס באמצע כאילו מרחוק זה מיטות מופרדות. יאללה, נמאס מהיחס המזלזל הזה!

תילי5565

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לי הפריע בפרסומת שלהם שעל חלק מספרי הלימוד כתוב שם הספר ( בפרופיל) וחלק ריקים.. מוזר בעיניים..

מפתח המוח

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
מצחיק שדווקא על ספרא האשכול הזה נפתח, שהוא דמותג מוצלח ומושקע שנכנס חזק, ואסטרטגיה קולעת - לא רואים כאן הרבה יצירות כאלו.

אז לפסול משרד על סמך מודעת תחילת שנה אחת עם פקשוש קטנטן נשמע לי רע.

בל נשכח שזאת תקופה שאחד יוצא מחופשה השני חוזר, ובכל המשרדים העבודה היא על חצי קלצ'.

הנושא בכללי נפתח כאן עשרות פעמים וזה נכון שבגדול הוא צריך שיפור, אבל לא תמיד לקוחות מאשרים תקציב כזה ולא תמיד יש את הזמן, זה לא נובע מזלזול - זה נובע מחוסר יכולת ברוב המקרים.

והלוואי שיהיו כאן עוד כמה קמפיינים מושקעים ומוצלחים כמו ספרא. אוטנטי זה משרד שעובד חזק ולא מפסיק לעלות.

bbh200

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
נכתב ע"י מפתח המוח;n5052249:
מצחיק שדווקא על ספרא האשכול הזה נפתח, שהוא דמותג מוצלח ומושקע שנכנס חזק, ואסטרטגיה קולעת - לא רואים כאן הרבה יצירות כאלו.

אז לפסול משרד על סמך מודעת תחילת שנה אחת עם פקשוש קטנטן נשמע לי רע.

בל נשכח שזאת תקופה שאחד יוצא מחופשה השני חוזר, ובכל המשרדים העבודה היא על חצי קלצ'.

הנושא בכללי נפתח כאן עשרות פעמים וזה נכון שבגדול הוא צריך שיפור, אבל לא תמיד לקוחות מאשרים תקציב כזה ולא תמיד יש את הזמן, זה לא נובע מזלזול - זה נובע מחוסר יכולת ברוב המקרים.

והלוואי שיהיו כאן עוד כמה קמפיינים מושקעים ומוצלחים כמו ספרא. אוטנטי זה משרד שעובד חזק ולא מפסיק לעלות.

כתבתי כבר למעלה שזה לא פעם ראשונה והיו עוד דוגמאות שאין לי להעלות כרגע
וזה מה שמפריע לי, אם אחת כמוני קטנה מפקששת זה מובן אבל משרד כזה רציני שנופל בזה, זה בוטה ולא יפה ובעיני (הלקוחה) מוריד מרמתו.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
זה לא צמיד ביד, זה בגלל שהם חזרו מחופש
ואתמול בקייטנה הכינו צמידים מדבק מגולגל ;)
הוא פשוט שכח להוריד, אבל אל דאגה
הרב'ה בחיידר כבר יגיד לו :)

יופי טופי

משתמש רשום
גם בעיני זה נראה מאד רע,
אבל אל חושבת שזה מגיע מזלזול במגזר
בטח לא כשמדובר באותנטי...

והחילונים רואים את זה כסוג של חובה כזו.
הם גם אל ממש מבדילים בין הכיפות השונות והמשונות על הגבהים, העיצובים והמרקמים השונים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

פרק קמב א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה