מי עושה כאן הדפסה על בד כהה בלבן?

דינה די

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מחפשת באזור המרכז הדפסה חד פעמית פעמיים בגודל של 10*10 פלוס מינוס
אני מביאה את הבד
(חשוב לי גם לדעת איזה בד הולך אם לייקרה זה טוב או צריך הרבה כותנה. כרגע יש לי בד רובו סיננטטי דמוי ג'ינס עדין)
אם יש משהו שלא יורד בכביסה אשמח מאד לשמוע ולהזמין יתכן בהמשך הזמנות נוספות!!

דפוס צילום ראשון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
הדפסה שאינה דוהה בכביסה היא מסוג סובלימציה אבל אליה וקוץ בה ניתן להדפיס על בדים שהם מינימום 90% פוליאסטר {לא על כל בד סינטטי ניתן להדפיס}
ורק בצבע לבן במידה ואת מעוניינת בהדפס צבעוני
או על צבעים בהירים {צהוב, תכלת, אפור בהיר, ורוד וכו'} אם את מעוניינת בהדפס שחור אבל גם אז השחור לא יוצא הכי הכי
להדפיס בלבן לא ניתן בסובלימציה וכל שיטה אחרת באיזשו שלב תדהה בכביסה

דינה די

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש חולצות שמדפיסים עליהם בלבן הכל יורד? (למחנות וכו') ואם אני רוצה לעשות ניסוי אתם באזור בני ברק? שווה לי לשלם על הדפסה ולבדוק.
זה לא הולך להיות מכובס באופן יום יומי אלא פעם ב- יותר חשוב שלא ידהה עם הזמן (מנסיון של סובלימציה צבעונית על בהיר)

מתנה ששווה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אם זה משו וקטורי יכול להיות שגם לי יש פיתרון מעולה. צריך לבדוק אם סוג הבד הזה טוב לסוג ההדפס הזה.

דינה די

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מתנה ששווה;2299887:
אם זה משו וקטורי יכול להיות שגם לי יש פיתרון מעולה. צריך לבדוק אם סוג הבד הזה טוב לסוג ההדפס הזה.
כן. זה וקטורי לא משהו מסובך בכלל 3 קוים נקיים (אני כבר חושבת אולי עדיף לי רקמה מבחינה מסוימת עדיף לי הדפס (כמו הדפס על ג'ינסים)
אם יש כאן מישהו באזור בני ברק שמוכן לניסוי בתשלום אשמח מאד!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה