עזרה מישהו פה מכיר את פתח תקווה?

HMB

משתמש פעיל
היי שלום בדיוק בנושא הנל .. באתי לגור בפתח תקוה גר ברוטשילד מרכז העיר התחושה הרבה מעבר לזוועה כל האזור סודנים ורוסים כמעט אין זוגות צעירים כמה חודשים כבר לא מוצא את עצמי מחפש מקום ספרדי כולל ספרדי קהילת בני תורה שיש קשוח קצת .. אם כבר יש משהו זה ליטאי כבד. לא משוחרר .. אם למשהו יש הכוונה . עצה . בנושא אשמח ....
מה עם כפר אברהם?

יונית מ.

משתמש חדש
אולי תדעו גם להגיד לי על מגזר חסידי בפתח תקווה
האם יש ? איזה? איפה?

השם אוהב אותי

משתמש פעיל
לתשומת לב המתכננים לעבור לפתח תקווה-גני הדר קחו בחשבון שהמחיה כאן הרבה יותר יקרה בפער ענק מערים חרדיות. בעיקר במוסדות לימוד.
לדוגמא-
מטפלת פרטית מ8-13 לוקחת בין 1300-1500 שח.( עם חופשים של בית יעקב )
מחיר הצהרונים 800 שח לחודש אך מסובסד דרך התמ"ת והמחיר הכי נמוך כ 250 שח
וכן בעוד נותני שרותים שבערים אחרות אפשר למצוא ביותר זול כגון קוסמטיקה/ פאניות וכו'

צחי קרמר

משתמש פעיל
את גרה באזור? מאיפה את מביאה את זה
אין בעמישב סודנים
מהכירות אישית עם הרבה מתושבי עמישב
ההורים שלי גרים שם אין סודני אחד בשכונה
שכונה רגועה ושקטה
רב הדירות ישנות עם פוטנציאל לפינוי בינוי
כן צריך להתרגל לאוכלוסייה מגוונת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה