מאמנת כושר אישי

מתייעצת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
"מכבי שלי" הציעו לי זכות של עשרה מפגשים עם מאמנת כושר אישית בסך של 21 שקלים למפגש, מישהי השתמשה בכזה דבר? יש לכן המלצה למאמנת?

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
השתמשתי. אין לי המלצה, ואני גם לא בטוחה שיתנו לך לבקש, ובכלל- מאיפה את בארץ?
לי זה התאים, בתור אחר שלא מתעמלת בחיים. התאימה הכל כפי מידותי , גם כהשתעצלתי- לא היתה לי ברירה כי הרי יש לי פגישה ואין לי אפשרות לבטל באותו יום. בגדול דבר טוב. ממה את חוששת?
ואגב, היה על זה אשכול בעבר.

מתייעצת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אני בבני ברק. ראיתי את האשכול הישן ורציתי לשמוע דעות נוספות. למה את נשמעת מסויגת? אגב, האימון הוא בביתי או בקופה?

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני מסוייגת רק מהשאלה - כי לפעמים אני לא מבינה מה יש להתייעץ בענין. אם את רוצה, אפרט לך את את נסיוני בפרטי. אני בהחלט ממליצה, המחיר פשוט בדיחה !

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
האימון בבית. (רשמית אפשר בפארק... המדריכה שלי אמרה שיש כאלו שהיא יוצאת איתם להליכה או ריצה. מתארת לעצמי שלא יתאים לך)

תמר אוירבך

משתמש צעיר
אני מסוייגת רק מהשאלה - כי לפעמים אני לא מבינה מה יש להתייעץ בענין. אם את רוצה, אפרט לך את את נסיוני בפרטי. אני בהחלט ממליצה, המחיר פשוט בדיחה !
היי
יש לך אולי להמליץ לי על מדריכת כושר אישית טובה בבני ברק?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

פרק קמב א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה