אתגר לנספח: ראיין את גיבורך

משולש ברמודה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
העליתי משהו, לא מבסוטה מזה עד הסוף. אשמח אם תגיבו לי ותספרו לי קצת מה למדתם על האופי של הגיבור שלי וכך אוכל להתרשם בעצמי.
קודם כל הבנתי שהוא צעיר וכנראה יתום, לבד אבל חזק מאד מבחוץ לפחות. מגן בקנאות על אחיין שלו.
שונא שמרחמים עליו, אוהב להראות את עצמו חזק ויכול, פזיז ונמהר קצת...
מחובר מאד לקב"ה - אולי בגלל הצרות שעבר.
עכשיו בניתוח דמות: המניע שלה: כנראה האחיין שלה שהיא מאד אוהבת והעבר של החיים שלה, המטרה שלה: רוצה להצליח. כמו החברים שלה אולי? מה מפריע לה: החיים שלה שכנראה לא טובים מידי, איום כלשהו (אולי על האחיין), תכונות אופי שמפריעות לה להתקדם (פזיזות, חוסר אמון באנשים)
לדעתי זה ראיון מעולה. יש פה המון ידע בצורה מפורשת.

שרהלה שרהלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
קודם כל הבנתי שהוא צעיר וכנראה יתום, לבד אבל חזק מאד מבחוץ לפחות. מגן בקנאות על אחיין שלו.
שונא שמרחמים עליו, אוהב להראות את עצמו חזק ויכול, פזיז ונמהר קצת...
מחובר מאד לקב"ה - אולי בגלל הצרות שעבר.
עכשיו בניתוח דמות: המניע שלה: כנראה האחיין שלה שהיא מאד אוהבת והעבר של החיים שלה, המטרה שלה: רוצה להצליח. כמו החברים שלה אולי?
לדעתי זה ראיון מעולה. מלא בידע. אולי אפילו מידי הרבה ידע, כלומר כל מה שכתבתי למעלה מתבסס על דברים מפורשים בקטע...
תודה! זו באמת הדמות שהתכוונתי לייצר.
זה באמת הרבה אינפורמציה. איך אוכל לקצץ קצת?

משולש ברמודה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
זה באמת הרבה אינפורמציה. איך אוכל לקצץ קצת?
ערכתי את התגובה והוספתי ניתוח דמות.
לדעתי זה דווקא טוב. התכוונתי מידי הרבה ידע - שזה ממש מפורט, אני כנראה הייתי כותבת משהו הרבה יותר רמוז.
אבל זה דווקא יוצא טוב, כי נראה שהצלחתי להבין פחות או יותר מי הדמות שלך.

הודיה בן חיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
@ifatrosh
נגיד הדמות שלי זה אייל גלבוע. אז אני כותבת ראיון שאייל גלבוע הילד, מראיין את אייל גלבוע הסוכן.

שרהלה שרהלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
@שרהלה לנציצקי @משולש ברמודה הדמויות שלכן ממש סיקרנו אותי. אני מחכה לספר...
מה את משווה אותי ל @משולש ברמודה ?
אבל אולי אני באמת אפרסם את הסיפור בהמשכים. את הראיון ערכתי כדי שאכיר את עזריה טוב יותר ואוכל לכתוב את הסיפור שלו אמין יותר.
@רוח פרצים מה את אומרת? לפרסם?

שלחן עורך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
עריכה תורנית
נתקלתי בתיוגים מרשימים יותר...
אבל נסלח לך... אחרי הכל אבא טרי... שכוייח.
די יצא לי בטעות. לא ידעתי מה אני הולך לכתוב בכלל, וזה זרם ככה....
קצת בהשפעת איזה אשכול או מאמר כאן על קומיקסים...

שועל ספרות.

רודיום לשעבר. מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
נתקלתי בתיוגים מרשימים יותר...
אבל נסלח לך... אחרי הכל אבא טרי... שכוייח.
די יצא לי בטעות. לא ידעתי מה אני הולך לכתוב בכלל, וזה זרם ככה....
קצת בהשפעת איזה אשכול או מאמר כאן על קומיקסים...
תיקנתי נשמה.
עד שאחזתי שאתה שלחן ולא שולחן.;)

שלחן עורך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
עריכה תורנית
@שמואל י חזק ביותר. יש לי עוד כמה רעיונות לנבל כשהוא ישלוט על העולם... למכור שקיות אשפה עם חור בתחתית, ועוד כמה שאני מקוה שהוא ישלם לי עליהם. תפנה אותו אלי פליז....
@הודיה לוי. מדהים!! משעשע!! אבל נראה לי נפלה לך טעות בתיוג. לא מצאתי את הניק @כבש צלוי על מחבת ... אולי הוא ברח מפרוג בעקבות החשיפה?...

הודיה לוי.

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
@הודיה לוי. מדהים!! משעשע!! אבל נראה לי נפלה לך טעות בתיוג. לא מצאתי את הניק @כבש צלוי על מחבת ... אולי הוא ברח מפרוג בעקבות החשיפה?...
תודה רבה.

אין מצב שאין. אני בודקת @כבש @כבשה שחורה

ידעתי שיש!! אמנם לא על האש. אבל מה זה משנה. רגע, תנו לי לבדוק עוד משהו @אש קודש! @אש! @אשאבן

אין אין, תמיד ידעתי שפרוג הוא בית לכולם.
כבשים, סליחה שתייגתי אתכם, זה היה בשביל הבדיקה. כנ"ל לגבי האש. וכמובן שצביקה לא מסתתר מאחורי אף אחד מכם.

נערך לאחרונה ב:

הקה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
7שבע7 גנבת לי את הרעיון? מותר לכתוב על נושא שכבר כתבו?

-חיה-

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
@ifatrosh האתגר מצויין!
לקחתי סתם דמות שעלתה לי לראש וראיינתי אותה, וכתיבת הראיון גרמה לי לגלות מה המניעים האמיתיים שלה, האופי, המחשבות והסגנון שלה, ועוד בלי לעבוד קשה כל כך...
זה כלי ממש יעיל, מאמצת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

פרק קמב א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה