טיול בחו"ל לינה - פולין - ליזענסק

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
סתם לדוגמא,
בסביבות קרעסטיר, בליל היארצייט,
אין שום מיטה פנויה ברדיוס של רבע שעה נסיעה!

פרס יינתן למי שימצא... אזכיר את שמו בקרעסטיר ביארצייט:geek:

אני מצאתי רק בארדוביינה, שזה רבע שעה נסיעה

Avrahamlandau

משתמש פעיל
מה עם זה?
זה מעולה, אני הייתי שם אבל זה מרחק נסיעה עם רכב ואם אין רכב זה ברגל חצי שעה או עם מונית 10 דולר בערך

סוכן טיסות

משתמש רשום
רוצים לטוס לקרעסטיר ולהיות בשבת בפרשבורג במחיר הפסדח בסך 390 $ בלבד ???
זו ההזדמנות שלא תחזור
מדובר בחבילה הכל כלול
בתור סוכן טיסות שהתחייבתי על מקומות ונשאר לי מקומות, החלטתי לשווק במחיר מטורף ומשוגע שלא תמצאו בשום מקום אחר (אתם מוזמנים לבדוק אותי) חבילה הכל כלול
יציאה ביום חמישי 20.04 המראה בשעה 20:05 בערב לוינה, משם נסיעה למלון מפואר בפרעשבורג (ברטיסלבה) לינה, יום שישי בבוקר לאחר תפילת שחרית וארוחת בוקר נסיעה לניקלשבורג לקברו של ר' שמעלקא מניקלשבורג (יום היארצייט שלו בשבת קודש) לאחר מכן חוזרים לשבת בפרשבורג אירוח כיד המלך לינה כאמור במלון מפואר, יום ראשון בבוקר לאחר תפילת שחרית וארוחת בוקר נשפוך שיח בקברו של החתם סופר, לאחר מכן נסיעה לקרעסטיר ליומא דהילולא של ר' ישעיה בן ר' משה
כל הנ"ל מותנה באם אתם מארגנים קבוצה של מינימום 30 אנשים
כמו כן ניתן לצרף יחידים במחיר 450 $ לנוסע (כאמור בתנאי של הרשמה לפחות של 30 אנשים)
שווי אמיתי של כל כרטיס כזה הוא 650 $
(לא כולל חזור-שזה ניתן להזמין בנפרד בעלות 255 $)
בטלפון 073-2367722

urieli

משתמש פעיל
אני צריך דחוף מידע נוסף לליז'נסק לשבת הקרובה יש לי מספר של הכנסת אורחים אבל הם רוצים תשלום מופקע של 240$ לשבת לאדם יש שם עוד הכנסת אורחים ידוע למישהו משהו בנושא דחוףףףף

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני צריך דחוף מידע נוסף לליז'נסק לשבת הקרובה יש לי מספר של הכנסת אורחים אבל הם רוצים תשלום מופקע של 240$ לשבת לאדם יש שם עוד הכנסת אורחים ידוע למישהו משהו בנושא דחוףףףף
זה סטנדרט המחירים באירופה.
תוכל למצוא מעט יותר זול (מינימום 160-180 דולר) בהכנסת אורחים השניה, מייל להזמנות lizenskres בג'ימייל. או +48517507868 בוואטסאפ.
או במרחק כשעה בעיירת דינוב אצל הבני יששכר גם בטווח המחיר הזה, טל' להזמנות 0504132188 או +48880770418 בוואטסאפ.

בניהו bh

משתמש חדש
למישהו יש להמליץ על חדר זוגי בליזענסק לשבת?
או באיזה ריכוז של קהילה וכו' בפולין?

eh

משתמש פעיל
אני ממליץ על דינוב אוכל בשפע הכשר מהודר ולא יקר בערך 1000 לזוג.

שלוימל'ע

משתמש רשום
כתיבה ספרותית
למישהו יש מידע על מתחם הלינה שמקימים הכנסת אורחים ליזענסק (קרקובסקי אני חושב), אני מדבר על מתחם אוהלים שעולה 500 - 600 ש"ח לאדם (מיום שישי ועד ראשון). המחיר נשמע לי קצת מופקע.

3524

משתמש מקצוען
למישהו יש מידע על מתחם הלינה שמקימים הכנסת אורחים ליזענסק (קרקובסקי אני חושב), אני מדבר על מתחם אוהלים שעולה 500 - 600 ש"ח לאדם (מיום שישי ועד ראשון). המחיר נשמע לי קצת מופקע.
540. וזה כולל את סעודות השבת.

לעומת זאת, אם תזמין סעודות מעציוני בקראקא תשלם 170 דולר על הסעודות אבל תצטרך לאתר לך לבד מקום לינה.

pninap

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
לכל המעוניין הקודם זוכה נשארו מקומות אחרונים במסלול אומן- ברדיצ'וב- מעז'בוז (שבת), ליז'ענסק
יציאה מחר בשבע בבוקר חזרה בראשון. 1100 דולר הכל כלול!(מלונות אוכל טיסות מזוודות
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
דרכי שלמה

קבצים מצורפים

• פרוספקט מעודכן תענית אסתר(1).pdf
    KB 663 · צפיות: 13
  • מודעה ראשי תענית אסתר(1).pdf
    KB 326.7 · צפיות: 7

shay.pl

משתמש חדש
שמי שי ישראלי שמתגורר בוורשה פולין עושה הסעות בכל פולין כולל קברי צדיקים 054-9652480 ווצאפ

shay.pl

משתמש חדש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה