טיול בחו"ל לינה - פולין - ליזענסק

יקותיאל שוורץ

משתמש פעיל
אני מחפש מקום לינה ראוי בליז'ענסק,
אבל לא בהכנסת אורחים ובמלון שבבעלות יהודית, היות שהבנתי שהמחירים שם כפולים ומשולשים מהמלונות הרגילים בבוקינג.
ואם כבר בבוקינג עסקינן, ראיתי כמה וכמה מלונות בליזענסק (לאז'ס) בבוקינג, אבל אני רוצה לשמוע ממישהו שהיה או מכיר, מה מומלץ ללינה של לילה אחד בליזענסק.

3524

משתמש מקצוען
עד כמה שזכור לי, ההכנסת אורחים המקורית, של שמחה קרקובסקי, היא במחירים השווים לכל נפש.

כשאנחנו היינו שם השנה לא היו חדרים פנויים, לקחנו את הזול ביותר שמצאנו בבוקינג באחת העיירות מסביב. כשיש רכב זה לא כל כך משנה באיזו עיירה ישנים.

יקותיאל שוורץ

משתמש פעיל
עד כמה שזכור לי, ההכנסת אורחים המקורית, של שמחה קרקובסקי, היא במחירים השווים לכל נפש.

כשאנחנו היינו שם השנה לא היו חדרים פנויים, לקחנו את הזול ביותר שמצאנו בבוקינג באחת העיירות מסביב. כשיש רכב זה לא כל כך משנה באיזו עיירה ישנים.
לי אמרו 95 דולר לראש כולל ארוחת בוקר (אי אפשר בלי) שזה מחיר הזוי יחסית למחירים באירופה

למה בעיירות מסביב אם אפשר בתוך ליזענסק ישנם כמה וכמה בבוקינג בתוך.
ומעדיף אני מישהו שיגיד לי אני הייתי שם ושם וזה מצויין או ששמעתי ששם זה מצויין, מאשר לסמוך על בוקינג ועל המלצותיו.....

3524

משתמש מקצוען
בטוח שדיברת עם קרקובסקי ולא עם המלון הסמוך?

עד כמה שידוע לי לא מגישים ארוחות בהכנסת אורחים אלא יש מטבחון פתוח.

ואם כבר ארוחות, בשנה שעברה נפתח בית מדרש והכנסת אורחים שע"י מוסדות ליזענסק בארה"ב, ושם הארוחות ברמה גבוהה בהרבה, וללא תשלום.

נערך לאחרונה ב:

יקותיאל שוורץ

משתמש פעיל
בטוח שדיברת עם קרקובסקי ולא עם המלון הסמוך?

עד כמה שידוע לי לא מגישים ארוחות בהכנסת אורחים אלא יש מטבחון פתוח.

ואם כבר ארוחות, בשנה שעברה נפתח בית מדרש והכנסת אורחים שע"י מוסדות ליזענסק בארה"ב, ושם הארוחות ברמה גבוהה בהרבה, וללא תשלום.
אולי תביא פרטים?

יקותיאל שוורץ

משתמש פעיל

3524

משתמש מקצוען
זה 95 דולר ראש
זה מלון, יוקרתי, אבל אם מספיקה לך אכסניה פשוטה תתקשר לשמחה קרקובסקי בבני ברק.

ANK

משתמש פעיל
בהכנסת אורחים, יש מלון יקר ויש אכסניה כמו ברמה של ישיבה ממוצעת, כמדומני עולה 25 או 50 דולר
ארוחת בוקר בסיבית היא ללא תשלום לכל מי שמגיע,
בבוקינג יש בית הארחה אחד זול וקרוב כל השאר רחוקים יותר, אני הייתי שם כמה פעמים וזה מצויין.

ANK

משתמש פעיל
זה לא מלון אז מה זה כן? אכסניה?
זה מחירי רצפה
כמו"כ יש שם המלצות של יהודים אפשר
זה לא מלון אז מה זה כן? אכסניה?
זה מחירי רצפה
כמו"כ יש שם המלצות של יהודים אפשר לראות
זה ברמה של בית הארחה, וזה מצויין!

יקותיאל שוורץ

משתמש פעיל
וצריך לפחד מאנטישמיות?
במקרה שנהיה היהודים היחידים במלון?
מתכנן ללון שם במוצאי ג' אייר אחרי היארצייט בקרעסטיר..

ANK

משתמש פעיל
כל הכבוד על ההערכות המוקדמת....
אבל אין מה לחשוש, באופן כללי המצב בסדר, גם אם תהיו היהודים היחידים במלון, אם זה המלונית בליז'נסק, יש שם בד''כ יהודים.
( כמובן שיש יוצא מן הכלל,)

יקותיאל שוורץ

משתמש פעיל
סתם לדוגמא,
בסביבות קרעסטיר, בליל היארצייט,
אין שום מיטה פנויה ברדיוס של רבע שעה נסיעה!

פרס יינתן למי שימצא... אזכיר את שמו בקרעסטיר ביארצייט:geek:

אני מצאתי רק בארדוביינה, שזה רבע שעה נסיעה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה