דרוש מידע לחפוף פאה עם פנטסטיק?

נומנום

משתמש פעיל
צילום מקצועי
פאנית באיזורי שחה באוזניי שהיא משרה את פאות הלקוחות בפנטסטיק וסודה לשתיה (לאחר מכן חופפת גם בשמפו ומרכך) וזה הסוד שלה מכיון שרק כך הפאה מתנקה באמת מזעה איפור וכו. מישהו שמע על זה? זה הגיוני? תקין???

נומנום

משתמש פעיל
צילום מקצועי
מקווה שזה לא בדיחה
תכתבי מי זאת
היא יכולה להרוס פאות שעלו הון
לא לא בדיחה. בעיניי ראיתי. מפחדת לכתוב את השם כדי לא לגרום נזק כמובן שיידעתי אישית נשים שאני יודעת שחופפות אצלה אבל לכתוב את השם כאן אני חוששת. היא אמרה לי שזה שיטה שהיו משתמשים בה פעם ושהיא חופפת ככה כבר 20 שנה ולא קורה לפאות כלום. (היא גם ציינה שעל הפאות החדשות היא יותר מפחדת אבל על הפאות היותר ישנות (סקין רגיל ולא לייס כנראה) היא חופפת ככה חופשי)

הללו

משתמש מקצוען
לקרובת משפחתי (חובשת פאה שעות רבות ביממה, כולל בזמן שטיפת כלים וטיגון שניצלים) אמרה הפאני בערב פסח ששקלה לחפוף גם עם סנט מוריץ לפי מצב הפאה (בצחוק, כמובן)
מה שכן, את הפאה הנ"ל היא שוטפת קבוע עם חומרי ניקוי לפני החומרים הרגילים, אחרת אין מצב לסרק תפאה...

משתמש משודרג

משתמש מקצוען
לא לא בדיחה. בעיניי ראיתי. מפחדת לכתוב את השם כדי לא לגרום נזק כמובן שיידעתי אישית נשים שאני יודעת שחופפות אצלה אבל לכתוב את השם כאן אני חוששת. היא אמרה לי שזה שיטה שהיו משתמשים בה פעם ושהיא חופפת ככה כבר 20 שנה ולא קורה לפאות כלום. (היא גם ציינה שעל הפאות החדשות היא יותר מפחדת אבל על הפאות היותר ישנות (סקין רגיל ולא לייס כנראה) היא חופפת ככה חופשי)
אני חושבת שתגידי לה שהיא צריכה ליידע את הלקוחות שלה שזה מה שהיא עושה

פוטו טופ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כן כן , זה נכון

בכל אופן לגבי סודה לשתיה

רק ככה יש מצב שהספריי יורד

ואחרי טיפול כזה הפאה ממש חלקה ונקיה

זו שיטה ידועה

שמעתי מכמה פאניות ממש טובות וחזקות בשוק

קולו

משתמש צעיר
פאנית באיזורי שחה באוזניי שהיא משרה את פאות הלקוחות בפנטסטיק וסודה לשתיה (לאחר מכן חופפת גם בשמפו ומרכך) וזה הסוד שלה מכיון שרק כך הפאה מתנקה באמת מזעה איפור וכו. מישהו שמע על זה? זה הגיוני? תקין???
אני מכירה פאניות תותחיות
והן חופפות עם מסיכה ואח"כ שמפו ומרכך הוואי.
לא ממליצה לך לנסות עם פנטסטיק,
פאה זה דבר יקר.......!

נועה noa

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
זה נשמע נורא...
אני חושבת שתגידי לה שהיא צריכה ליידע את הלקוחות שלה שזה מה שהיא עושה
(y)

wonderwall

עיצוב וצביעת קירות אומנותית
מנוי פרימיום
לא הבנתי מה הבעיה,
אם היא חופפת ככה כבר הרבה שנים, ולא היו תלונות, למי משנה אם היא שמה פנטסטיק או סנו קליר? העיקר התוצאה.
לא הייתי רוצה להיות שפן נסיון, אבל אם הפאה חוזרת יפה וטובה, ולקוחות מרוצות- למה לא??...
ואגב דווקא ראוי להערכה שהיא משקיעה בניקוי עמוק של השיער, ולא קוסמטיקה מלמעלה.

ג.ב.

משתמש צעיר
מניסיון כפאנית(ומעבודה אצל כמה פאניות בעבר)
פאה שהזיעה מאד חייבת פיירי וסודה לשתיה.
זה ממש לא סוד שכמעט כל הפאניות משתמשות בחומרים הנ''ל.
על פנטסטיק לא שמעתי.
אתן יכולות להיות רגועות שהפאה שלכן מקבלת טיפול מסור....

משתמש משודרג

משתמש מקצוען
על פנטסטיק לא שמעתי.
פיירי זה לא פנטסטיק!

wonderwall

עיצוב וצביעת קירות אומנותית
מנוי פרימיום
לא הבנתי מה הבעיה,
אם היא חופפת ככה כבר הרבה שנים
ציטטת חלק מהתגובה ושינית את המשמעות
👆

מה אכפת לך?
היה אכפת לי אם הייתי מביאה פאה והיא היתה מחליטה לבדוק איך הפאה מגיבה לרסס נגב לדוג',
אבל אם זו שיטה ישנה שלה, שנוסתה הרבה זמן, ומצליחה ומביאה תוצאה יפה, אין לי בעיה.

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
על פנטסטיק לא שמעתי.
באיזה שלב שמים את הסודה לשתיה? ואיך?
תוכלי לפרט? תודה

מנהטן

משתמש פעיל
בשיעור שומני (השיער המבריק והטוב)
לפני טיפול טוב חייבים להסיר שומן והרבה משתמשות בפיירי
על פנטסטיק לא שמעתי אבל מה אתן פוחדות. חומר שלא עושה כלום חוץ מריח..😏

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה