התייעצות להקיף את כל הכינרת - עם אופניים חשמליים?

ר.א.א

משתמש פעיל
באופנים רגילות זה לוקח בערך 10-12 שעות
לא יותר מ5 שעות עם הרבה עצירות ביום חם

וזה רק נראה מישורי
בפועל יש גם עליות וגם ירידות
וגם במקומות שמישורי זה לא כזה קל כי הרוחות חזקות ומגיעות מכל הכיוונים
קיצער זה לעבוד כל הזמן

חלה מתוקה

משתמש חדש

וזה רק נראה מישורי
קיצער זה לעבוד כל הזמן

מהניסיון שלך, אתה חושב שזה אפשרי לעשות את זה עם חשמליות?

dassip

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג

וזה רק נראה מישורי
קיצער זה לעבוד כל הזמן
קצת מוזר מה שאתה אומר, בעלי עשה את זה וזה לקח 10 שעות כמובן עם הרבה עצירות כי אי אפשר בלי

ר.א.א

משתמש פעיל
מהניסיון שלך, אתה חושב שזה אפשרי לעשות את זה עם חשמליות?
אפשרי אבל לא מומלץ (הקטעים שלא נוסעים על כביש סלול הם קצרים מאוד וזה אפשרי) אבל הטענה שהבטריה לא תספיק היא יכולה להיות נכונה
קצת מוזר מה שאתה אומר, בעלי עשה את זה וזה לקח 10 שעות כמובן עם הרבה עצירות כי אי אפשר בלי
כתבתי 5 שעות כי אני עשיתי את זה לפני שנתיים בפחות מ3 (אבל אני מבין שאני זה לא ראיה כי עשיתי עוד כל מיני דברים שלא כולם יכולים) עם אופניים רגילות כמובן
מוזר מאוד שלקח 10 שעות

החסידים

משתמש פעיל
מישהו עשה את זה בשנה שנתיים האחרונות?
כי נראה לי שמאז שמפלס הכינרת עלה חזרה יש קטע ליד מלון כינר שהמים הציפו את השביל או מגיעים כמעט עד השביל והאדמה בוצית.

ר.א.א

משתמש פעיל
אוי אוי אוי,
הבחורים של היום...
הבחורים של היום עושים שטויות הרבה יותר מפחידות מזה (גם בגשמיות וגם ברוחניות)
אז מי שנאנח על כזה דבר ולא ישן מזה בלילה שפשוט יודה לה' שזה הריגושים של הבנים שלו
ולא כל מיני דברים אחרים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה