כל הפרטים על הצטרפות החינוה''ע ובני יוסף לאופק חדש

ש.ז.י.

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי

בכהוא זה? אל תגזים
אמנם לא התערב אבל הזהיר את הרשתות שזה על אחריותם ושהם עלולות למצוא את עצמם בלי מימון לעובדים

אגב באופן כללי אני מסכים איתך - אני מאד לא אוהב את ההתלהמות כאן סביב הרשתות
כולם קמים עכשיו כנגד הרשתות, והרשתות בטוחות שזה הדרך הנכונה להתמודד, וגם אם אני לא מסכים איתם כוונתם ודאי טובה. זה לא אכפת לי האם הם גם מרויחים מאופק ומה האנטרסים שלהם, כי מאופק אני זה שהכי מרויח. וכשהרשתות בטוחות או חושבות או טועות שזה הדרך הנכונה כדי למנוע את פסילת אופק, אנחנו צריכים לתת להם גיבוי.
הם לא צדיקים גדולים, אבל מפלתם - מפלתינו, וכל היועמשים והעתירות למיניהם בסוף פוגעות הכי הרבה
לגמרי לא אכפת שהרשתות ירוויחו מאופק....
הבעיה שנוצר מצב שיש אינטרס אדיר לרשתות למהלך מסוים, (גם אם חלקו נוצר פשוט כי התחילו בתהליך)
וכל המחיר שצריך לשלם תמורת הסיכוי, נופל על המורים , לרשתות קל להחליט על חשבון המורים שכדאי להמשיך.

(הרשת משלמת מחירים כבדים על המהלך, הם גייסו עובדים והשקיעו כספים וכו. אבל זה כבר לאחר מעשה... זה נזק בלתי נמנע, לעומת המורים שאם יפסיקו לעבוד חסכו לעצמם)

ובנקודת זמן משמעותית כ"כ
ואין שום ייצוג למורים בקבלת ההחלטות!!!!!

התוצאה הבלתי נמנעת היא חוסר אמון ומרמור ואנטי...

שירהחדשה

משתמש חדש
הבעיה שנוצר מצב שיש אינטרס אדיר לרשתות למהלך מסוים, (גם אם חלקו נוצר פשוט כי התחילו בתהליך)
וכל המחיר שצריך לשלם תמורת הסיכוי, נופל על המורים , לרשתות קל להחליט על חשבון המורים שכדאי להמשיך.

(הרשת משלמת מחירים כבדים על המהלך, הם גייסו עובדים והשקיעו כספים וכו. אבל זה כבר לאחר מעשה... זה נזק בלתי נמנע, לעומת המורים שאם יפסיקו לעבוד חסכו לעצמם)

ובנקודת זמן משמעותית כ"כ

איזה אינטרס יש לרשתות שהמורים יעבדו במתכונת אופק ובסוף לא יגיע כסף והכל יתבטל, הרי את הכסף שלא יגיע גם הם לא יקבלו?

אחת--

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
איזה אינטרס יש לרשתות שהמורים יעבדו במתכונת אופק ובסוף לא יגיע כסף והכל יתבטל, הרי את הכסף שלא יגיע גם הם לא יקבלו?
לא שיש להם אינטרס שיעבדו בחינם.
אלא ההרגשה שלא אכפת להם לקחת את הסיכון הזה - כי זה לא שהם בעצמם עובדים חינם.
בשונה מהמורות שבעצמם צריכות לעבוד יותר.

jdn

משתמש פעיל
מי שרוצה להמשיך לשגות באשליות, שיבושם לו. כל בר דעת שמכיר את התנהלות המערכת רואה להיכן הדברים הולכים:
על העבר - פשיטא שלא יקבלו שקל אחד
על העתיד - סיכוי קלוש ביותר עד אפסי

מיינץ

משתמש רשום
כל מילה בסלע!
וזו השורה התחתונה בדבריו:
אסור לנו להכנע להם. אם נוותר, נפסיד, לתמיד.
אי"ה נשוב בהקדם לעדכן אתכם על המשך המאבק, וכיצד נתנהל לאחר חופשת הפסח.
הבעיה היא שאם ימשיכו להאבק על ידי המשך קביעת העובדות בשטח, המורות תמשכנה לעבוד בחינם.
הוא לא ענה על סוגיית תשלום הרטרו.

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען

ובנקודת זמן משמעותית כ"כ

לא נכון להטיל את האשם על הרשתות.
גם אם הם שגו.
האשמים הם שונאי החרדים שלא נותנים לנו את המגיע לנו.
הם האחראים לעוול הזה.
להפנות את הכעס למקומות הנכונים.

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
נבחר .יוכל לפתוח תקובץ בבקשה ?
1712865673306.png

1712865713711.png

1712865754663.png

חיהחנה

משתמש פעיל
שאלה למבינים, אם יפנו לבית דין לעבודה הם לא יחייבו את הרשתות שלנו לשלם לנו רטרו? הרי הם בעד זכויות העובד!לא?! אז אפשר להיות רגועים?

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
בדיוק השבוע התפרסם ריאיון עם ישראל קרויזר הידוע לשמצה ששכר משרד רו"ח להפיל את חינוך עצמאי, הוא מספר שהוא השקיע - תחזיקו חזק - מאות מיליונים!! כדי להוכיח שחינוך עצמאי עובר על החוק ופושט רגל, והוא מספר שהמטרה שלו הוא שחינוך עצמאי יסגר. אני אולי הוזה, אבל בעיני סבא ירושלמי הוא חלק מהמערך הזה.
טעות שלי - לא מאות מיליונים אלא מאות אלפים
והחזון שלו - פירוק העמותה. לא דאגה לעובדות שיקבלו שכר, אלא פירוק העמותה.Screenshot_2024-04-15-10-20-10-065-edit_com.android.chrome.jpg
Screenshot_2024-04-15-10-21-28-313-edit_com.android.chrome.jpg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה