כל הפרטים על הצטרפות החינוה''ע ובני יוסף לאופק חדש

חי 523

משתמש פעיל
מתוך אלה הדבר היחידי שכן קרה ב1.9 הוא התנאי השני. למעשה, סורוצקין ואוחנה לא עומדים גם בתנאי החוזר, מכיוון שהם מסרבים בכל תוקף לתת למשרד החינוך מידע איזה מורה מועסק איפה, ודורשים לקבל את הכסף ולנהל אותו בעצמם. גם היום זה הדבר היחידי שתוקע את התקנות. ברגע שהרשתות יהיו מוכנות לפיקוח על הכספים התקנות תאושרנה. כך או כך, סורוצקין ואוחנה ידעו שהתנאי הראשון לכניסה לאופק חדש לא מתקיים ויקח זמן עד שיתקיים, והחליטו להמר על עבודה בחינם של המורים במשך חצי שנה ויותר. האחריות על ההימור הזה עליהם, לא על המדינה.
כ"כ לא נכון
סעיף ד' משמעותו שיכנסו לפי היכולת, מצוין, סעיף א' תקנות, באמצע, סעיף ב' חוזר התקיים, סעיף ג' מצבת עובדים של משרד החינוך להכנסה לאופק בשביל דרגות וכו', קודם כל דרגות עדיין לא התחיל, ובנוסף זה אחריותו של המשרד בלבד! וא"א להפיל את זה על אחרים ועי"ז למנוע את אופק...
המדינה מתנהלת כמו במשפט רובשקין!!!!! תחילה עצרו לו את המפעל כי היו שבחי"ם ואח"ז בגלל זה לא היו לו כספים להחזיר הלואות ואז הוא נתבע שהוא לא מחזיר,
אותו דבר כאן תחילה צריך תקנות ומשלמים בינתיים מקדמות, אח"ז אומרים אין כסף כי יש מלחמה, אח"ז אומרים טוב יש תקציב אבל אין תקנות, אפילו שהורנו לכם להתחיל, ואז אומרים אם התחלתם זה אשמתכם והתקנות יכנסו לשנה הבאה אם בכלל,...
רשעות לשמה סדום לשמו!!!!!!!!!!!!!!!

קובי הלוי

משתמש רשום
בעניין הזה סבא ירושלמי צודק אני יודע זאת מגורמ בכירים בתוך המחוז החרדי הם דורשים שקיפות מלאה על הכספים יש כיום בתוך החינוה"ע הרבה............. פיקטיביים
כשם שבישיבות ובכוליים יש בקרה על האברכים והבחורים שלומדים בכל ישיבה וכולל וכך יש גם בבתי בספר הכלליים יש ביקורת שבודקת בשטח את המורות והתלמידות שהמציאות תואמת את הרשימות, דבר שהחינוה"ע מתנגד שיהיה בבתי הספר שלו ולא לחינם!!!!!!!!!!!!!!!!! ושלא יטעו אתכם העניין הזה אינו קשור בכהוא זה לעצמאות החינוך
ברגע שהעניין הזה יוסדר האופק לא נכנס אלא רץ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
כרגע הדיבורים במשרד החינוך להעמיד מנהל חיצוני על סורוצקין וה"ה לבני יוסף
ושא"א לא יגיד לכם שהעניין זה הליבה במוסדות של הבנים
זכרו פיקוח על הכספים הוא רווח נקי למורות!!!!!!!!!!!!!

אייזנבך

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
גלנט לשר ההגנה האמריקני: לישראל אין ברירה אלא להגיב על המתקפה האיראנית

אלופים

משתמש צעיר
גלנט לשר ההגנה האמריקני: לישראל אין ברירה אלא להגיב על המתקפה האיראנית

טעות בניווט

זה עוד פעם במרכז או שזה מהצפון?
חברה התבלבלתם

חי 523

משתמש פעיל
בעניין הזה סבא ירושלמי צודק אני יודע זאת מגורמ בכירים בתוך המחוז החרדי הם דורשים שקיפות מלאה על הכספים יש כיום בתוך החינוה"ע הרבה............. פיקטיביים
כשם שבישיבות ובכוליים יש בקרה על האברכים והבחורים שלומדים בכל ישיבה וכולל וכך יש גם בבתי בספר הכלליים יש ביקורת שבודקת בשטח את המורות והתלמידות שהמציאות תואמת את הרשימות, דבר שהחינוה"ע מתנגד שיהיה בבתי הספר שלו ולא לחינם!!!!!!!!!!!!!!!!! ושלא יטעו אתכם העניין הזה אינו קשור בכהוא זה לעצמאות החינוך
ברגע שהעניין הזה יוסדר האופק לא נכנס אלא רץ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
כרגע הדיבורים במשרד החינוך להעמיד מנהל חיצוני על סורוצקין וה"ה לבני יוסף
ושא"א לא יגיד לכם שהעניין זה הליבה במוסדות של הבנים
זכרו פיקוח על הכספים הוא רווח נקי למורות!!!!!!!!!!!!!
לא קונה את זה
החינוך העצמאי לא מעביר שקל ממורה למורה, ולא עוקץ שקל אחד כאילו יש מורות ובפועל אין וכאילו המורות מלמדות ובפועל לא, אולי יש כיתות קטנות שלשם הוא מעביר, אני לא יודע, למעשה אין סיבה שהחינוך העצמאי ילחם בזה,
זה נטו ענין של תקנות מנקץ לחינוך החרדי..

יבנה המקדש

משתמש מקצוען
לא קונה את זה
החינוך העצמאי לא מעביר שקל ממורה למורה, ולא עוקץ שקל אחד כאילו יש מורות ובפועל אין וכאילו המורות מלמדות ובפועל לא, אולי יש כיתות קטנות שלשם הוא מעביר, אני לא יודע, למעשה אין סיבה שהחינוך העצמאי ילחם בזה,
אשרי התמימים

אני בעצמי!!!!!!

משתמש רשום
לא קונה את זה
אין ספק שמי שעושה את זה -מטרתו לנקץ לחרדים.
אבל מכאן ועד להגיד שבחינוך העצמאי הכל ביושר ובלי שנדבק כסף לידים, רחוקה הדרך מאד מאד.
אחרת למה הם כ"כ מפחדים משקיפות במערכת?

קובי הלוי

משתמש רשום
טוב אני לא רוצה לכתוב מפורש
אבל מי שזוכר מה יה במתמידים ובגלל זה התחיל מערך האכיפה בכל הכוללים על רישומי האברכים אז וכו'
כמה ילדים יש לסאטמר וכו' בירושלים ובבני ברק למה שמישהו לא יקבל עליהן כסף
בעניין המורות אני מקווה שאחת/ד המשתתפים יועיל בטובו לספר שיש בבית הספר שלהם מורה שגוזרת שכפולים ומקבלת כמו מחנכת בכיתה ח' במשרה מלאה אמיתית
כמובן שאותה אחת היא בת של.. או כלה של.. ויש כאלה שאפילו מקבלים את הכסף על זה שהם מבשלים אוכל בביתם לילדי תשב"ר ודי לחכימא
הדברים ידועים ומפורסמים ואין כל חדש תחת השמש ווזה העולם תמיד יש פרוטקציונרים ולא דיברתי כנגד עצם הרעיון כי אין טעם וזה לא יועיל רק אמרתי למה משרד החינוך החליט לעשות סוף לחגיגה אואו חגיגה מה שקורה שם

חי 523

משתמש פעיל
עדכון קצר מענין ומשעמם
היום לאחר ששלחתי מייל למזכירות הרב גפני הוא חזר אלי כמה פעמים בשעה 12:48 בצהרים,
שאלתי למה אושר בועדת הכספים מס על רכב חשמלי כל עוד ואין אופק חדש, ואמר שכנגד הוא מעכב תקציבים של מילארדים כמו מס על פחמן וכו',
ולשאלתי האם יקבלו רטרו כשיאושר, ענה שזה חלק מהנושא, והוא דיבר על כך אתמול עם שר האוצר ושר החינוך,
ויש כאן מלחמת דת, וזה אפילו לא קשור לאופק אלא לנגד תקצוב חינוך חרדי...
יעזור ה'

מנוי חדש

משתמש פעיל
השר חיים ביטון לאבי בלום על אופק חדש: "על פניו זה נושא שלצערינו נהפך לבן ערובה בידי פקידי המשרדים ובג"צ. נילחם על זה עד טיפת דמינו האחרונה. בני גנץ לא רלוונטי לסיפור. כרגע זה בידי בג"צ. אני רואה פריצת דרך משמעותית בשבוע האחרון והדיונים יימשכו אחרי פסח. אנחנו מקווים להביא בשורה".

צוק איתן

משתמש פעיל
השר חיים ביטון לאבי בלום על אופק חדש: "על פניו זה נושא שלצערינו נהפך לבן ערובה בידי פקידי המשרדים ובג"צ. נילחם על זה עד טיפת דמינו האחרונה. בני גנץ לא רלוונטי לסיפור. כרגע זה בידי בג"צ. אני רואה פריצת דרך משמעותית בשבוע האחרון והדיונים יימשכו אחרי פסח. אנחנו מקווים להביא בשורה".
נשמע טוב
אבל היה כמה פעמים בעבר שאמר שיש פריצת דרך

חי 523

משתמש פעיל
מדקה 21 עד דקה 26, לא אמר כלום חוץ מהנ"ל, וכן שכל המורות שעובדות אופק צריכות לקבל עד השקל האחרון אי"ה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה