דרוש מידע יש משקפי מציאות מדומה ללא סמארטפון?

• פותח הנושא ETA
  • פורסם בתאריך

ת. ב. ב.

משתמש פעיל
איך אני יכולה לקבל את זה בישוב ליד ירושלים? אין לי כ"כ דרך להביא את זה... יש למישהו פה אפשרות משלוח אפילו בתוספת תשלום?

0527197180

משתמש חדש
אני מעוניין לקנות משקפי OCULUS אבל יש לי כמה שאלות, כי גם לי ב''ה אין אייפון

1. אני לא רוצה אותם למשחקים, אלא לסרטונים של סיורים בכל מיני מקומות פלאי הבריאה וכו' או אטרקציות כמו רכבות הרים וכו', האם דברים כאלה אפשר להוריד לשימוש אופליין [ואז אפשר להוריד בפעם הראשונה בלי להיות מחובר לאנטרנט]
    במידה שכן, מאיפה מורידים, והאם הוא בתשלום [באיזה מחירים מדובר פחות או יותר] או יש חומר חינמי איכותי,
    אפשר להוריד לשם סרטונים 360 מעלות מיוטוב לשימוש אופליין?
  2. אני מבין שיש כמה חברות (OCULUS) וכו', האם המשקחים והסרטונים תלויים כל אחד באיזה חברה, או שאפשר להתקין הכל בכל אחד,

ETA

משתמש פעיל
1. אין אפשרות לצפות אופליין אא"כ יש לך כבר קבצי וידאו ואז אפשר בקלות להעתיק לתוך המשקפיים. (קשה מאד להוריד וידיאו 360 בפורמט המתאים מיוטיוב, וגם כשמצליחים, האיכות נדפקת).
רכבות הרים ספציפית - יש משחק חינמי של רכבת הרים ויש בו כמה סרטונים של מסלולים.
2. לפי הדרישות של המשחק. רוב המשחקים והסרטונים מתאימים לרוב המשקפיים האיכותיים.

סאבטקטס

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
להשכרה ב150 ליום
בבני ברק
משקף בודד. חסום. למשחק בלבד.
SUBTEXT4Y...

ETA

משתמש פעיל
אוקולוס מחייבים חשבון פעיל בפייסבוק.
אם אתם מחפשים מכשיר ALL IN ONE ללא חיבור לסמרטפון או PC
לכאורה תצטרכו לשלם לפחות 2500 שקלים
אין לי פייסבוק, ועובד לי מעולה.
צריך חשבון רק לצורך ההתקנות, ואפשר לצורך זה להשתמש זמנית בחשבון של כל מכר נחמד שמצאתם. (אולי גם לצפיות או למשחקים אונליין, אין לי מושג).
אצלי כל מה שהורדתי למשקפים עובד כמו גמבוי. בלי אינטרנט. בלי פייסבוק.

0527197180

משתמש חדש
1. אין אפשרות לצפות אופליין אא"כ יש לך כבר קבצי וידאו ואז אפשר בקלות להעתיק לתוך המשקפיים. (קשה מאד להוריד וידיאו 360 בפורמט המתאים מיוטיוב, וגם כשמצליחים, האיכות נדפקת).
2. לפי הדרישות של המשחק. רוב המשחקים והסרטונים מתאימים לרוב המשקפיים האיכותיים.
ומה שאת משכירה אין לך וידאו? רק משחקים?

ETA

משתמש פעיל
אני כבר לא משכירה. אנחנו נהנים מהם ולא מעונינת שיהרסו.

מוטי הנדל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מהיכן ניתן להוריד סרטונים ומשחקים שמתאימים למכשיר אוקולוס הנ"ל?

0527197180

משתמש חדש
2. לפי הדרישות של המשחק. רוב המשחקים והסרטונים מתאימים לרוב המשקפיים האיכותיים
אמרו לי שיש אפליקציה של NATIONAL GEOGRAPHIC לאוקולוס, את מכירה, ואם אותה אפשר להשתמש אופליין? או את מכירה אפלליקציה אחרת שווה של נפלאות הבריאה, חיות וכו'?
ולגבי מה שאמרת שמאד קשה להוריד מYOUTUBE וידאו 360, את יודעת האם בYOUTUBE PREMIUM אפשר (כי במדיה שכן, אפשר לשלם ע''ז חודש אחד שזה 12 דולר, להוריד מה שאני צריך ולבטל אותו).

ETA

משתמש פעיל
לא מכירה.
הצלחתי להוריד מיוטיוב בפורמט מתאים עם התוכנה YeetDL אבל זה מאד לא איכותי במשקפיים.
פרימיום אין לי מושג.

ETA

משתמש פעיל
oculus2
64 ג'יגה.
משחקים לכל הגילאים (בערך מגיל 8)
אצלי ספציפית יש משחקים שקניתי (30-40 דולר למשחק),
אבל יש משחקים חינמיים או דוגמיות חינמיות למשחקים בתשלום.

שידרוגים

משתמש מקצוען
oculus2
64 ג'יגה.
תודה רבה על תשובתך, זה עוזר לי מאד
אשמח לעוד הכוונה קטנה - איזה סוג משחקים יש לזה? אקשן? הגיון?
משהו כמו מאריו בגיימבוי?
ויש אפשרות גם לצפיה בלבד? כמו באמת רכבת הרים, מקומות בעולם וכו?

0527197180

משתמש חדש
תראו אם מצליחים למצוא דרך איך להוריד מYOUTUBE באיכות טובה, זה יכול להיות ממש טוב, כי יש שמפיקים סרטונים כמעט של כל המקומות בעולם, דברים ממש יפים, הנה לדוגמא אתר https://www.airpano.com/ (שהסרטונים שלהם בYOUTUBE) הנה כמה דוגמאות של סרטונים שפתוחים בנטפרי (דברים כאלה בדרך כלל פתוחים כי אין שם אנשים בכלל). לכן אני כ''כ מפציר למצוא פתרון

0527197180

משתמש חדש
לא מכירה.
הצלחתי להוריד מיוטיוב בפורמט מתאים עם התוכנה YeetDL אבל זה מאד לא איכותי במשקפיים.
פרימיום אין לי מושג.
סליחה על ריבוי השאלות, אבל "קצת" מאד חשוב לי,
איך הצלחת להוריד בYEETDL בפורמט מתאים, אני כל פעם שהורדתי (גם בגירסת פרמיום) חותך את הוידאו לשתים, חצי תמונה במאונך וחצי במאוזן

קבצים מצורפים

• vlcsnap-2022-04-30-23h40m36s291.png
    vlcsnap-2022-04-30-23h40m36s291.png
    1 MB · צפיות: 35

fix

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
oculus2
64 ג'יגה.
בתכלס את מרוצה מהקניה הזו, או כמו שכבר אמרו כאן לפני, אחרי שבוע זה משעמם ואין מה לעשות עם זה?

שידרוגים

משתמש מקצוען
oculus2
64 ג'יגה.
האם יש מה לעשות עם המשקף ללא השלטים?
או שלחלופין יש אופציה לקנות שלטים בנפרד?
שכנה רוצה למכור לי במחיר מוזל מאד
אבל אין לה שלטים

ETA

משתמש פעיל
יש אפשרות להגדיר שהידיים ישמשו כשלטים.
לא יודעת עד כמה זה חוויתי ועובד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה