דרוש מידע יש משקפי מציאות מדומה ללא סמארטפון?

• פותח הנושא ETA
  • פורסם בתאריך

moshe d

משתמש רשום
@ETA תוכלי לרשום שמות של כמה משחקים מומלצים שאין בהם פריצות?

אלישבע הרץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
מקפיצה
האם יש חדש בעניין?
מעוניינת מאוד לקנות משקפי מיאות מדומה ללא סמרטפון

227

משתמש פעיל
זהירות !!!

מה אומרים למי שיש מחשב או טלפון חסום בלי פייסבוק עם אינטרנט האם שווה לקנות בעלי אקספרס ראתי שמה משקפיים ב50 ש"ח
מישהו יודע איך זה עובד?

אני יודע

משתמש פעיל
מה אומרים למי שיש מחשב או טלפון חסום בלי פייסבוק עם אינטרנט האם שווה לקנות בעלי אקספרס ראתי שמה משקפיים ב50 ש"ח
מישהו יודע איך זה עובד?
שמים את הסמארטפון בתוך המשקף וזה משמש כמסך (יש אפליקציה שמחלקת את המסך לשניים בשביל המציאות המדומה)
הבעיה שהוא לא מזהה תזוזה רק באמצעות החיישנים של הפלאפון (ג'יירו) ואז זה משמש יותר לצפייה לא למשחקים
(ב50 ש"ח יש גם פה בארץ לא שווה להזמין באליאקספרס)

שמים את הסמארטפון בתוך המשקף וזה משמש כמסך (יש אפליקציה שמחלקת את המסך לשניים בשביל המציאות המדומה)
הבעיה שהוא לא מזהה תזוזה רק באמצעות החיישנים של הפלאפון (ג'יירו) ואז זה משמש יותר לצפייה לא למשחקים
(ב50 ש"ח יש גם פה בארץ לא שווה להזמין באליאקספרס)
תודה על המענה אך יש לי רק מחשב וטאבלאט ובדקתי אין משקפיים שיכולים להתאים לטאבאל (מבחינת הגודל) חשבתי אולי אם יש אפשרות כזאת לחבר למשקף באמצעות חוט וכו' את המחשב או הטלפון למשקף ולצפות באמצעות המשקף(שהמשקף ישמש כמו מקרן ) אשמח אם יש דבר כזה

אנחנו קנינו משקפי תלת מימד ממש מגניבות
ובמחיר ממש שפוי אנשים חושבים שזה עולה הון
זה שווה הרבה יןתר מלהשכיר זה יוצא יותר זול וזה די מעסיק בנתיים
אשמח למידע על זה ממש דחוף
איפה קונים כמה עולה
וכן איך משתמשים עם זה

(ב50 ש"ח יש גם פה בארץ לא שווה להזמין באליאקס
היכן ניתן לרכוש משחקים?
יש לך כבר תשובה? איפה רוכשים אני גם רוצה

אני יודע

משתמש פעיל
תודה על המענה אך יש לי רק מחשב וטאבלאט ובדקתי אין משקפיים שיכולים להתאים לטאבאל (מבחינת הגודל) חשבתי אולי אם יש אפשרות כזאת לחבר למשקף באמצעות חוט וכו' את המחשב או הטלפון למשקף ולצפות באמצעות המשקף(שהמשקף ישמש כמו מקרן ) אשמח אם יש דבר כזה
יש אבל זה לא עולה 50 ש"ח זה עולה 1000+
(ולא נראה לי שיש דבר כזה שהמשקף ישמש כמו מקרן (אולי אפשר לעשות שיקוף) בד"כ יש מערכת הפעלה למשקף)

אין על השם!

משתמש רשום
אשמח למידע על זה ממש דחוף
איפה קונים כמה עולה
וכן איך משתמשים עם זה
הזמנו את זה הגיע תוך שלוש ימים
אין כל כך מה ללמד צריך להיות עם המכשיר וללמוד אותו...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה