עזרה יש לכם ניסיון עם קניית רהיטים ב"קרן ויספיש"?

הדס בגן

משתמש רשום
מעוניינים לקבל מידע לגבי רהיטים שנקנו ב"רהיטי ויספיש" עדיפות לספריות. איכות, שירות וכו...

אפונה וגזר

משתמש צעיר
יש לנו ספריה שלהם.
שימו לב. הם נותנים אחריות רק אם הם מרכיבים את זה בבית. מי שהרכיבו אצלנו דאגו רק שזה ייעשה מהיר וחזק, בלי להתחשב בשמירת הרהיט. כשעברנו דירה והיינו צריכים לפרק ולהרכיב מחדש גילינו את הנזק והצטערנו. (עם זאת הספריה עומדת על תילה בדירה החדשה)
יש לי עוד מה לשתף אבל לא עכשיו.

מאיר דוד

משתמש חדש
גם לי יש ספרייה שלהם והם הרכיבו לי א"ז בחינם והם אמרו לי שזה חלק מהשירות

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
יש לנו ספריה שלהם.
שימו לב. הם נותנים אחריות רק אם הם מרכיבים את זה בבית. מי שהרכיבו אצלנו דאגו רק שזה ייעשה מהיר וחזק, בלי להתחשב בשמירת הרהיט. כשעברנו דירה והיינו צריכים לפרק ולהרכיב מחדש גילינו את הנזק והצטערנו. (עם זאת הספריה עומדת על תילה בדירה החדשה)
יש לי עוד מה לשתף אבל לא עכשיו.
מה הכוונה ?
שאחרי שהם מרכיבים אז אין אפשרות להפרק ולהרכיב מחדש בעת מעבר דירה בלי להרוס את הרהיט ?

מאיר דוד

משתמש חדש
אני לא עברתי דירה אך גם לי וגם להורים שלי ואני מכיר עוד אנשים שקנו אצלם מאוד מרוצים
לגבי פירוק והרכבה אין לי שמץ של מושג
ולא נראה לי שזה קשור אליהם...

אפונה וגזר

משתמש צעיר
מה הכוונה ?
שאחרי שהם מרכיבים אז אין אפשרות להפרק ולהרכיב מחדש בעת מעבר דירה בלי להרוס את הרהיט ?
יותר מדויק לומר בלי שיהיה נזק לרהיט.
בעלי התעסק עם זה, אני יודעת רק את המסקנה.

לגבי פירוק והרכבה אין לי שמץ של מושג
ולא נראה לי שזה קשור אליהם...
זה איש מקצוע מטעמם. מאמינה שלא כל העובדים שלהם אותו דבר.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים

בעל ניסיון

משתמש פעיל
אני קניתי אצליהם עמודון ספרים לפני איזה שנה בערך.
כיום רוב המדפים כבר נפלו, וכל אחד באופן פתאומי. ולא שהעמסתי על זה יותר מידי, כולה ספרים.
אז אני אמרתי, תעשו מה שאתם מבינים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה