צימר פעם ראשונה צימר עם כל השבט! יש לכם ניסיון? כנסו.....!

מלינקה

משתמש פעיל
אנחנו מהצפ

אנחנו מהצפון אז יוצאים כל שנה לאיזור הדרום.
הולכיםלחוף של ים המלח ובזריחה עושים מסלול באיזור
רק צריך לקחת בחשבון שצריך לדאוג למישהו שישמור על הילדים גם בלילה שלא נמצאים וגם בבוקר כשההורים ישנים.
אנחנו מביאים טרמפולינות וכו וזה אחלה תעסוקה בשבילהם.
נשמח מאוד מאוד לרעיונות באזור ים המלח

מלינקה

משתמש פעיל
איזה הצגה אפשר לעשות עם הילדים? (חוץ מהעוזרת המפוזרת) יש רעיונות למחזה חמוד והיתולי עם הרבה תפקידים?

מחצלת

משתמש רשום
מאוד אהבתי תרעיונות שכתבו פה תודה רבה. משהו יודע איפה אפשר לשכור הוקי אויר וכדו'? תודה רבה!

גודגוד

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
בלת''ק.
אנחנו גם 7 נשואים...
תמיד עושים תכניות משפחתיות בלילה,
ביום... יותר עם הילדים...
ארוחות: כל זוג עושה ארוחה.
ו...אם תרצו רעיון לתכניות אני בכיף יעלה.
(דברים שעשינו...)

גודגוד

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
משהו יודע איפה אפשר לשכור הוקי אויר וכדו'?

גודגוד

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אני אשמח, תודה!
אוקי.
אז עשינו תכנית אחת דיי מוכרת
של מלא שאלות על נשים, ומלא שאלות על גברים.
נתנו לגברים לענות על השאלות של הנשים
ולנשים לענות על השאלות של הגברים
לדוג:
שאלנו את הנשים מזה בורג איסכורית,
ומהגברים בקשנו להגדיר חצאית מידי, או שאלנו אותם
מה שמים קודם: איילינר, רימל, צלליות וכו...
זה תכנית אחת. ממש מצחיקה! וכייפית...
(ת'אמת שזה תלוי לפני הזרימה של המשפחה)

ויש תתוכניות החמודות כמו: קליקרים (קונים דרך האתר),
טרוויה, הבטחות... (כל אחד מקבל שני פתקים באחד כותב את השם שלו,
ובשני הבטחה שווה כמו: מסעדה, שבת וכו... ואז עושים שתי ערימות...
מרימים כל פעם אחד מהשמות ואחד מההבטחות... ),
עוד משהו... אני לא ככ זוכרת מזה... (אם זה יהיה חשוב, אני ישאל. פשוט זה היה מזמן...)
פעם אחת, אחד הזוגות שלנו צילם בבית של ההורים כל מיני דברים
כמו: הפרח שעל הוילון, החור שבאמבטיה וכו... ואז הם עשו את זה בהגדלה,
הקירנו את זה... והיה צריך לנחש מזה... וכו

גודגוד

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
נשמע חמוד! יש לך רשימה של שאלות במקרה?
אני לא זוכרת כ''כ... אני ינסה להשיג ממי שהכין ת'תוכנית... מקווה שיהיה לי את זה היום\מחר בעז''ה.
אני זוכרת אבל רעיונות של שאלות... היה משהו לנשים להסביר איזה מושג בארמית.... כזה רעיון.

נערך לאחרונה ב:

sk1203

משתמש מקצוען
אני לא זוכרת כ''כ... אני ינסה להשיג ממי שהכין ת'תוכנית... מקווה שיהיה לי את זה היום\מחר בעז''ה.
אני זוכרת אבל רעיונות של שאלות... היה משהו לנשים להסביר איזה מושג בארמית.... כזה רעיון.
@גודגוד יש לך את השאלות במקרה?
קצת דחוף לנו
תודה

רותי המניק

צלמת סופר מקצוענית (;
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
לא לשכוח,
דפי צביעה / קו לקו / מנדלות
לורדים, צבעים וצבעי קרש

גם המבוגרים נהנים לשבת ולצבוע

אורלי1991

משתמש צעיר
וואוו
בהצלחה ותהנו
אנחנו גם ניסינו לעשות כזה חופשה עם כוווולם ולא הצלחנו (אחד חרדי (אנחנו), אחד חילוני לגמרי, אחד דתי חזק, אחד דתי לייט וכ')
לגבי אוכל-
עשינו חופשה בקייץ האחרון - אני, בעלי והילדים
וזה מה שעשינו עם אוכל:
ביום הראשון התחלנו עם טיולים מהבוקר עד הצהריים ואכלנו בבוקר פירות, באיזור 10-11 דגני בוקר עם חלב בקעריות חדפ
צהריים אכלנו סנדוויצי'ם שווים שהכנתי מוקדם בבוקר - אולי חביתות, גבינצ וירקות לא זוכרת
ואז הגענו לצימר
ערב- הבאנו נינג'ה גריל ועשינו על האש בלי בלאגן מיותר ומנגל וכו עם פיתות, טחינה ירקות קטשופ וכו - את הבשר כבר טיבלנו בקופסא מוכנה ששמנו בצידנית
למחרת-
פתחנו את הבוקר בפירות
עשינו טוסטים או שקשוקה חלבית אני לא זוכרת
צהריים - בישלתי בנינג'ה מוקפץ שווה בקלות
ערב-אכלנו במסעדה
למחרת נראה לי שטיילנו ואכלנו בחוץ פיצה/פלאפל וכד'
לדעתי אין טעם לסחוב טון אוכל
כדאי לשלב אוכל בחוץ כמו פיצה או פלאפל שזה זול משביע טעים ואהוב על כולם
למעט בממתקים ועוגות ועוגיות - זה סתם רעל - אז במידה - אני לקחתי קופסא ענקית ושמתי מלא פירות קיץ שווים חתוכים - כולם זללו בשמחה ולא היו תלונות וגם ירקות חתוכים זה אחלה נישנוש!!
קרקרים ופריכיות עם גבינה וכד' זה גם נישנוש ביניים שעדיף ממלא ממתקים
מאפיה זה גם רעיון לארוחת בוקר
סנדביצים שווים שקונים את הדברים במכולת שקרובה לצימר - גבינות ירקות וכו' זה מהיר וטעים ולא הוצאה מוגזמת
תהנו!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלה

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֶת שֵׁם יְהוָה הַלְלוּ עַבְדֵי יְהוָה:ב שֶׁעֹמְדִים בְּבֵית יְהוָה בְּחַצְרוֹת בֵּית אֱלֹהֵינוּ:ג הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב יְהוָה זַמְּרוּ לִשְׁמוֹ כִּי נָעִים:ד כִּי יַעֲקֹב בָּחַר לוֹ יָהּ יִשְׂרָאֵל לִסְגֻלָּתוֹ:ה כִּי אֲנִי יָדַעְתִּי כִּי גָדוֹל יְהוָה וַאֲדֹנֵינוּ מִכָּל אֱלֹהִים:ו כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ יְהוָה עָשָׂה בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ בַּיַּמִּים וְכָל תְּהוֹמוֹת:ז מַעֲלֶה נְשִׂאִים מִקְצֵה הָאָרֶץ בְּרָקִים לַמָּטָר עָשָׂה מוֹצֵא רוּחַ מֵאוֹצְרוֹתָיו:ח שֶׁהִכָּה בְּכוֹרֵי מִצְרָיִם מֵאָדָם עַד בְּהֵמָה:ט שָׁלַח אֹתוֹת וּמֹפְתִים בְּתוֹכֵכִי מִצְרָיִם בְּפַרְעֹה וּבְכָל עֲבָדָיו:י שֶׁהִכָּה גּוֹיִם רַבִּים וְהָרַג מְלָכִים עֲצוּמִים:יא לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן וּלְכֹל מַמְלְכוֹת כְּנָעַן:יב וְנָתַן אַרְצָם נַחֲלָה נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַמּוֹ:יג יְהוָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם יְהוָה זִכְרְךָ לְדֹר וָדֹר:יד כִּי יָדִין יְהוָה עַמּוֹ וְעַל עֲבָדָיו יִתְנֶחָם:טו עֲצַבֵּי הַגּוֹיִם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:טז פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:יז אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יַאֲזִינוּ אַף אֵין יֶשׁ רוּחַ בְּפִיהֶם:יח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:יט בֵּית יִשְׂרָאֵל בָּרְכוּ אֶת יְהוָה בֵּית אַהֲרֹן בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כ בֵּית הַלֵּוִי בָּרְכוּ אֶת יְהוָה יִרְאֵי יְהוָה בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כא בָּרוּךְ יְהוָה מִצִּיּוֹן שֹׁכֵן יְרוּשָׁלִָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

השירים שאהבנו • אתגר 20

לוח מודעות

למעלה