דרוש מידע יין ישן מאוד

השארפער

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
כמו שכתבו כאן רבים, הוא או פצצה שאין כמוה, או מקולקל שאין כמוהו, אין לכאורה דרך לגעת בלי לפתוח, אבל סביר מאוד להניח שעדיף למכור, אם בסוף פותחים, תזמינו אותי, אני ממש אשמח לטעום...

צביקה - היימישTech

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
לא הגעתי להכרעה, אז פניתי ליקבי רמת הגולן לשאול אם היין שווה משהו או לא.
חכתה לי הפתעה גדולה בתיבת המייל. הנציגה שלחה לי את דף היינן שבו כתוב שהיין כבר מוכן, ויתפתח במהלך ה4 שנים אחרי הביקבוק. וצרפה שכדי שאני לא אתאכזב (התאכזבתי!) הם ישלחו לי בקבוק חדש של פינו נואר לבית!! למרות שלא ביקשתי ולא ציפיתי לזה!
יקבי רמת הגולן זה יקב שמכבד את עצמו.

נערך לאחרונה ב:

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
חכתה לי הפתעה גדולה בתיבת המייל. הנציגה שלחה לי את דף היינן שבו כתוב שהיין כבר מוכן, ויתפתח במהלך ה4 שנים אחרי הביקבוק. וצרפה שכדי שאני לא אתאכזב (התאכזבתי!) הם ישלחו לי בקבוק חדש של פינו נואר לבית!! למרות שלא ביקשתי ולא ציפיתי לזה!
יקבי ירושלים זה יקב שמכבד את עצמו.
תתקן יקבי רמת הגולן
אגב יינן אחד אמר לי שלכאורה הוא כבר לא ראוי אלא א"כ ברור שהוא היה במרתף קר או מקרר יינות

השארפער

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
וואלה לא הבנתי כלום, מה הם חייבים לך?
הם לא הבינו את הפנייה שלך?

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
רציני ! יש מצב שאתה משאיל לי את הבקבוק ואני גם אחזור על הקטע הזה ?

צביקה - היימישTech

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
תתקן יקבי רמת הגולן
צודק
תודה
וואלה לא הבנתי כלום, מה הם חייבים לך?
הם לא הבינו את הפנייה שלך?
הם לא חייבים
כתבתי להם את כל הסיפור כולל זה שקיבלתי את זה ממישהו, ואני לא חושב שמישהו מעל גיל 7 לא היה מבין מה כתוב... אז מי אני שאתנגד לבקבוק?:sneaky:

כבקרת רועה

משתמש פעיל
עריכה תורנית
1. אם כתוב על היין שהוא התיישן בחביות עץ לפחות 8 חודשים
2. אחסנת אותו בשכיבה ובמקום חשוך
הוא אמור להיות מיוחד ומשובח עד מאד.
אם לא,
זכית ב-30 אג' של המיחזור
(אספני יינות לא תמימים עד כדי כך.....)
אגב,
לפני כמה חודשים פתחתי יין 2004 והיה לעילא ולעילא
בהצלחה
הוא לא יקבל 30 אג'
זה מלפני החוק

צביקה - היימישTech

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה