טימו יותר זול מאליאקספרס - Temu

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
מה זה אומר? איך עושים את זה?
לא ידוע לי על חברה ישראלית שמספקת את השירות
אני משתמש בחברה אמריקאית אבל זה רק לאזרחי ארה"ב
פעם מישהו המליץ על חברה ארופאית אבל לא ניסתי יכול להיות שאפשרי שם גם לישראלים

anaelkm2

משתמש רשום
לא משעמם לי לחרטט דברים אתה לא חייב להאמין זה בחירה שלך סך הכל רציתי לעזור
לא באתי אלייך בשום טענה צדיק..
אתה בסדר גמור.. כל מה שכתבתי פה היה כדי לברר לתועלת ומיצוי העניין..
לא חלילה שאני חושב שאתה משקר ואני לא מאמין לך, אבל לפעמים בן אדם חושב שגנבו ממנו ולקחו לו.. וברוב הפעמים מתברר שזה היה חיוב שהוא בעצמו קנה ולא זכר.. או שזה ממקום אחר וכד'.. [קצת דומה למה שקורה לכולנו שהחננו את הרכב במקום מסוים ואז באים ומחפשים אותו, וכלא מוצאים ישר עובר בראש "וואי מה גנבו לי את האוטו???" ונכנסים ללחץ ועוד שנייה מתקשרים וכו'.. ואז נופל האסימון.... שכחת שחנית במקום אחר.. הבאת לחבר את האוטו.... לא לקחת את האוטו בכלל היום וכו' וכו'....]

עכשיו אין לי אינטרס לומר שהם לא גנבים, אני לא נציג שלהם.. אני פשוט הגיוני, הכל אצלהם זה בהצפנות הכי טובות שיש, קונים שם אנשים חודשים רבים [ביניהם אני] ולא קרה להם שום דבר כזה, וגם הכתבה של אתר ZUZU שאומר שבטוח לקנות שם- בעיני משמעותית מאוד ומרגיעה..

אגב פנית אליהם בנוגע לחיוב הזה? מאוד מעניין אותי מה הם יענו לך, יציעו את הכסף בחזרה מיד ויאמרו שנפלה טעות? או שיכחישו שזה לא הם... בבקשה ממך אח יקר, תשתף אותנו במה שקורה לך איתם בנושא

חיימקוש

משתמש מקצוען
לא באתי אלייך בשום טענה צדיק..
אתה בסדר גמור.. כל מה שכתבתי פה היה כדי לברר לתועלת ומיצוי העניין..
לא חלילה שאני חושב שאתה משקר ואני לא מאמין לך, אבל לפעמים בן אדם חושב שגנבו ממנו ולקחו לו.. וברוב הפעמים מתברר שזה היה חיוב שהוא בעצמו קנה ולא זכר.. או שזה ממקום אחר וכד'.. [קצת דומה למה שקורה לכולנו שהחננו את הרכב במקום מסוים ואז באים ומחפשים אותו, וכלא מוצאים ישר עובר בראש "וואי מה גנבו לי את האוטו???" ונכנסים ללחץ ועוד שנייה מתקשרים וכו'.. ואז נופל האסימון.... שכחת שחנית במקום אחר.. הבאת לחבר את האוטו.... לא לקחת את האוטו בכלל היום וכו' וכו'....]

עכשיו אין לי אינטרס לומר שהם לא גנבים, אני לא נציג שלהם.. אני פשוט הגיוני, הכל אצלהם זה בהצפנות הכי טובות שיש, קונים שם אנשים חודשים רבים [ביניהם אני] ולא קרה להם שום דבר כזה, וגם הכתבה של אתר ZUZU שאומר שבטוח לקנות שם- בעיני משמעותית מאוד ומרגיעה..

אגב פנית אליהם בנוגע לחיוב הזה? מאוד מעניין אותי מה הם יענו לך, יציעו את הכסף בחזרה מיד ויאמרו שנפלה טעות? או שיכחישו שזה לא הם... בבקשה ממך אח יקר, תשתף אותנו במה שקורה לך איתם בנושא
זה בבדיקה הם עדיין לא הגיבו הם רצו צילום מסך ושלחתי להם
ובדקתי ולא ביצעתי כזאת עיסקה בודאות

מקליד...

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
ממליץ לך לטובתך לדאוג להחזרת הכסף בהקדם ע"י קצת מהחששות שלהם:
בכל מקום אפשרי הם חוזרים ומפרסמים שהם אמינים וכו'
פשוט תדגדג להם על הנושא הזה - "אמרו לי שאתם אתר אמין, איך יש לכם כאלה עקיצות? אני אפרסם את זה בכל האתר שלי בישראל" וכו'
מצטרף לבקשה לצילום מסך מהשיחה איתם :rolleyes:

חיימקוש

משתמש מקצוען
ההתכתבות עצמה הייתה מאוד ארוכה אז צילמתי לכם את בכרטיס תמיכה שהם פצחו לי (זה אומר שזה עברלדרג הגבוה וזה בבדיקה והם כותבים לי תגובה ואני יכול להגיב חזרה סוג של צא"ט אישי)
צילום מסך 2024-05-08 233553.png

ברכה רחל

משתמש פעיל
ביקשתי להוריד מינימיום וענו לי שאי אפשר
שאלתי איך יתכן שהורדתם לחברה שלי וקיבלתי תשובה הזויה שרק מחזקת חוסר אמינות :
תודה שהודעת לנו, דרישת סכום ההזמנה המינימלית משתנה בין חשבונות שונים, אתה יכול גם ליידע אותם על כך. אנו מעודדים אותך ואת אנשיך לשקול בחירת פריטים נוספים בעת ביצוע הזמנה כדי לעמוד בדרישת סכום ההזמנה המינימלית

נערך לאחרונה ב:

מקליד...

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
ביקשתי להוריד מינימיום תענו לי שאי אפשר
תודה שהודעת לנו, דרישת סכום ההזמנה המינימלית משתנה בין חשבונות שונים, אתה יכול גם ליידע אותם על כך. אנו מעודדים אותך ואת אנשיך לשקול בחירת פריטים נוספים בעת ביצוע הזמנה כדי לעמוד בדרישת סכום ההזמנה המינימלית
קלטו מאוד את הראש הישראלי... גם קופונים כבר נהיה ממש מורכב לקבל מהם!

ברכה רחל

משתמש פעיל
ביקשתי להוריד מינימיום וענו לי שאי אפשר
תקשיבו להמשך
פניתי לנציגה אחרת ושאלתי אם לכולם יש מינימום 120
וזו התשובה
בהחלט גברתי
אם את לא מאמינה לי, נא לבדוק את העניין מול אחת מן החברות שלך
הזייה

יש להם עכשיו מבצע למצטרפים חדשים לאפליקציה שלהם חוברת קופונים ממש שווה בשווי 400 ש"ח!
קישור https://temu.to/m/u6svm8ki5kv
וכן 30 אחוז הנחה על כל הרכישות בתוך שעה מזמן הורדת האפליקציה!! [בהקשת קוד קופון acu315770]
כדאי לתכנן מראש מה רוצים לקנות [או אפי להוסיף לסל הקניות] ורק אח"כ להוריד את האפליקציה
בהצלחה!
נ.ב. המלצתי היא לשלם תמיד בפייפל כי אומרים שיש גניבות פרטי אשראי בהזנת פרטי אשראי בצורה הרגילה...
ק"ש

חיימקוש

משתמש מקצוען
תקשיבו להמשך
פניתי לנציגה אחרת ושאלתי אם לכולם יש מינימום 120
וזו התשובה
בהחלט גברתי
אם את לא מאמינה לי, נא לבדוק את העניין מול אחת מן החברות שלך
הזייה
מצאתי פטנט עם רוצים להזמין בפחות מהמינימום אז עושים הזמנה בסכום של המינימום ואחרי שמבצעים את ההזמנה יש אופציה של ביטול מוצרים (כל עוד שזה לא נשלח) ואז מבטלים את כל המוצרים שלא רצינו להזמין ומקבלים אחזר לחשבון בנק

אורושששש

משתמש רשום
אני שילמתי עם פייפאל ותמיד ירד לי הקרדיט
ואגב אחרי שלוחצים על קופה למטה בצד ימין יש אופציה לבחור אמצעי תשלום
צפה בקובץ המצורף 1644275

ועוד משהו
אשמח אם למישהו יש ניסיון איתם עם חבילה שלא הגיעה כבר כמעט חודש
ניסיתי לבקש מהם כמה פעמים שיזרזו את המשלוח,
כשזה לא עזר ביקשתי החזר כספי והתשובה שלהם היתה "באמת הכל יהיה בסדר אין מה לדאוג"
מה אפשר לעשות?
אני לא יודעת אם באמת להאמין להם,
אבל בכל אופן בחלק מהאתרים הם כותבים שההזמנות יכולות להתעכב בגלל המלחמה וכל הבלגאן שהולך בארץץץץץץץ,
יכול להיות שהם באמת יביאו........
זה כמו שאני עשיתי בטעות הזמנה כפולה ושלחתי להם שאני רוצה לבטל אחת ולא ענו לי....
שלחתי להם כמויווווווווווווות של מיילים ולא קיבלתי שום תגובה...
ועכשין במוצאי שבת ראיתי שהם צוטטו לי את כל המיילים שלי וכתבו לי שהם כבר ענו לי וביטלו הזמנה אחתתתתתתת
קיצורררררררררר,
פדיחות!!!!!!!!!
טמטמתי להם ת'מוח אבל העיקר שהם ביטלו הזמנה אחת,.......
אז יש סיכוי שזה כן יגיע,
וזהווווווווו
בייייייייייייייביייייייייייייי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה