דרוש מידע ידע הציבור ויזהר!!!

nechmad

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מקפיץ
התינוק לא רצה לינוק בכלל או שרק מצד אחד?
פשוט יש לנו עכשיו תינוקת שלא רוצה לינוק בכלל ואנחנו מתלבטים אם אוסטאופת יכול לעזור
כן, יכול לעזור מאד
היה לנו גם ככה בדיוק
ואוסטופת פשוט הציל את הענין (כמובן עם ס"ד)

Mimmy

משתמש חדש
יש למישהו מידע האם אוסטופתיה יכולה להיות יעילה במקום התרת לשון קשורה אחורית?

Mimmy

משתמש חדש
במקרה שלי זה עזר(ההתרה לא עזרה... פעמיים) בסוף אוסתאופטיה עזרה בטיפול אחד
זה עזר בגלל ההתרה או בלי קשר בכלל?
כי הבנתי שלפעמים אחרי ההתרה צריך אוסטופאת בשביל לשחרר את השריר
אני תוהה אם זה גם יכול להיות במקום התרת הלשון 🤔

מביאה את המשיח

משתמש פעיל
זה עזר בגלל ההתרה או בלי קשר בכלל?
כי הבנתי שלפעמים אחרי ההתרה צריך אוסטופאת בשביל לשחרר את השריר
אני תוהה אם זה גם יכול להיות במקום התרת הלשון 🤔
לי היא אמרה שזה לא קשור
הצקצוקים שהיו לה בגלל הלשון הקשורה עדיין ממשיכים אבל פותחת פה גדול ופשוט יונקת יתכן שכן היה חייב אצלה את ההתרה לפחות חלקית כי היה ממש קשור אבל באחורי לא נראה לי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה