כלי נגינה יבוא כלי נגינה מחו"ל

ישראל קזץ

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
שלום אני מעוניין לקנות אורגן בחו"ל שמחירו 3000 שקל (847 דולר) {מאתר מוכר ואמין} ורציתי לדעת אם מישהו פה התנסה בדבר כזה אשמח לדעת האם זה מתחייב במיסים שזה מגיע לארץ (מע"מ / מכס / מס קניה וכו') ואם כן כמה והאם יש דרך לעקוף את המכס {משהו פעם כתב כאן שיש דרך...} ולאו דווקא לדגם הזה אלה גם לדגמים יותר יקרים / זולים.

שלמה לוי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
היי! כאחד שחפר על השאלה שלך בלי סןף, אני יכול להגיד לך בוודאות שחבל על המאמץ במיוחד אם אתה מדבר על כלי כ''כ מאסיבי, תקנה פה בארץ כי זה לא יחסוך לך כלום, ויותר מזה אם תחשבן את כל המיסים והמשלוחים למיניהם זה יכול לעלות יותר יקר, אבל אם אתה רוצה לקנות מוצרים קטנים יותר אני יכול לעזור לך בזה אפשר לחסור הרבה כסף

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  30  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה