דרוש מידע טרוף מחירי היחידות דיור בירושלים

michalbd

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
השאלה למה אתם קוראים פריפריה???
למשל בביתר דירה 3 חד' מושכרת ב3,000, ואין חנות/ שירות שאין שם.
יש פריפריה כמו חריש וכאלה
ויש פרברים כמו ביתר, טלזסטון וכו'

קומבינה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אני דיברתי על מקומות כמו ביתר/ אלעד
שמחירי השכירות סבירים והתמורה היא דירה יפה ועדיין מדובר בעיר עם אפשרויות עבודה וכוללים וחנויות וחברה וכו'
אגב,
לעיתים לא רחוקות הנסיעה מביתר או ממודיעין עילית לירושלים להורים בירושלים, מהירה הרבה יותר מאשר לאלו המתניידים בתוך ירושלים משכונה לשכונה
במיוחד לאלו הנוסעים באוטובוסים בערבי ומוצאי שבתות וחגים, שאז יש קווים ישירים לשכונות

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אגב,
לעיתים לא רחוקות הנסיעה מביתר או ממודיעין עילית לירושלים להורים בירושלים, מהירה הרבה יותר מאשר לאלו המתניידים בתוך ירושלים משכונה לשכונה
במיוחד לאלו הנוסעים באוטובוסים בערבי ומוצאי שבתות וחגים, שאז יש קווים ישירים לשכונות
נכון מאד הייתי מגיעה מטלז סטון לעבודה בהרבה פחות זמן שאני מגיעה היום משכונה בירושלים לשכונה אחרת

יואיקסית

משתמש חדש
שמחירי השכירות סבירים והתמורה היא דירה יפה ועדיין מדובר בעיר עם אפשרויות עבודה וכוללים וחנויות וחברה וכו'
מחירי השכירות באלעד מטורפים
3.5 -4 על יחידה של סלוןמטבח-חדר

טאלי

משתמש פעיל
סבירים?
סביר לשלם על 3חד' 4500-5000?
אלו המחירים .
ולא דירות חדשות בעיקר.
אלו גם עולים ל5500

כתב עט

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
נכון מאד!
כאחת שגרה בעבר בפריפריה ונאמה לעצמה שוב ושוב את כל הציטוטים הנ''ל
יכולה להעיד שהיום כשחזרנו למרכז ,ליד ההורים, החיים הרבה יותר קלים וטובים מהרבה בחינות.
צר לי על כל אלה שמשלים את עצמם שפריפריה זו שלמות.
לצערי מצטרפת.
למה לצערי?
כי יש משהו מיוחד בפריפריה שאין במרכז. ובמיוחד הרווחה הכלכלית!
תכל'ס, לאחר ניסיון, לא הייתי רוצה לחזור לפריפריה.

MACHAK

משתמש מקצוען
סבירים?
אלו המחירים .
ולא דירות חדשות בעיקר.
אלו גם עולים ל5500
3 חדרים בין 80 ל100 מטר בבניין נורמלי ובקומה שפויה במחיר הזה יותר סביר מאשר לשלם את המחיר הזה על מחסן בלי חלון ובלי כיריים עם מטר רבוע לתזוזה.
והמחירים האלו הם במקומות כמו ביתר שהיא עיר לכל דבר מבחינת תעסוקה, כוללים וכד'.

הודיה 482

משתמש מקצוען
מהתגובות כאן נשמע כאילו לגור ליד ההורים זה רק רע ומזיק,
לא כל ההורים מתערבים וגם אם כן זה סוג של התמודדות שבונה בדיוק כמו שההתמודדות בלגור רחוק בונה,
יש לזה גם הרב מעלות למגורים במרכז וקרוב
מסכימה.
אלה שיש להם בעיות בזוגיות בגלל הקירבה להורים חייבים לעזוב גם אם משלמים להם שכירות.
אבל אם טוב לנו ואנחנו בנויים ב"ה ואוהבים את האזור אם נעבור לעיר אחרת זה יהיה קשה מאד.
ואני מכירה כאלה שחזרו...
זה מנטליות שונה. מירושלים לדוגמא לעבור לדרום\לצפון זה עולם אחר מבחינתי, סגנון אחר..

כבקרת רועה

משתמש פעיל
עריכה תורנית
סבירים?
אלו המחירים .
ולא דירות חדשות בעיקר.
אלו גם עולים ל5500
אם הדירה עולה שני מיליון סביר שזה יהיה היחס של השכירות [אבל יחידה שעלתה 400 אלף עד מליון לא סביר שיקחו שכירות של דירה]

טאלי

משתמש פעיל
אם הדירה עולה שני מיליון סביר שזה יהיה היחס של השכירות [אבל יחידה שעלתה 400 אלף עד מליון לא סביר שיקחו שכירות של דירה]
הלוואי 2מיליון.
כנסו ליד 2
2מיליון ומכירת כליה
לא מספיק

MACHAK

משתמש מקצוען

בביתר דירת 3 חדרים עולה בסביבות ה2 מיליון ולכן המחיר הזה סביר לשכירות.
ובירושלים בגלל הביקוש באזור מבקשים את המחיר הזה.
אין שאלה למה מבקשים כזה מחיר. עובדה שיש כאלו שמשלמים את זה והרבה.

@הודיה 482 את מביאה את כל הסיבות למה האזור הזה כלכך יקר - הוא מרכזי, ההורים של הרבה גרים שם, עבודה, מנטליות וכו' כל אלו דורשים מחיר מאד יקר.
זה כמו שאני אגיד אני גרה בדירת 6 חדרים כי אני צריכה מקום לכל ילד וחדר אירוח כי זה נח ומטבח ענק כי כך אני רגילה לבשל אבל אני לא מבינה למה זה כלכך יקר, מה יענו לי אז-
או שתתפשרי על המחיר או שתתפשרי על התנאים.

כבקרת רועה

משתמש פעיל
עריכה תורנית
הלוואי 2מיליון.
כנסו ליד 2
2מיליון ומכירת כליה
לא מספיק
נכנסתי ליד 2 וראיתי שהדירות בביתר ואלעד [עליהם דובר] כן מתחילות בשני מיליון

אז את יכולה להשאיר את הכליה [או לתרום בחינם למתנת חיים]

קראנץ פיסטוק

משתמש פעיל
בביתר דירת 3 חדרים עולה בסביבות ה2 מיליון ולכן המחיר הזה סביר לשכירות.
ובירושלים בגלל הביקוש באזור מבקשים את המחיר הזה.
אין שאלה למה מבקשים כזה מחיר. עובדה שיש כאלו שמשלמים את זה והרבה.

@הודיה 482 את מביאה את כל הסיבות למה האזור הזה כלכך יקר - הוא מרכזי, ההורים של הרבה גרים שם, עבודה, מנטליות וכו' כל אלו דורשים מחיר מאד יקר.
זה כמו שאני אגיד אני גרה בדירת 6 חדרים כי אני צריכה מקום לכל ילד וחדר אירוח כי זה נח ומטבח ענק כי כך אני רגילה לבשל אבל אני לא מבינה למה זה כלכך יקר, מה יענו לי אז-
או שתתפשרי על המחיר או שתתפשרי על התנאים.
מסכימה עם כל מילה!

טאלי

משתמש פעיל
נכנסתי ליד 2 וראיתי שהדירות בביתר ואלעד [עליהם דובר] כן מתחילות בשני מיליון

אז את יכולה להשאיר את הכליה [או לתרום בחינם למתנת חיים]
הסברה היתה שאם הדירה עולה 2 מיליון אזי...
אבל כאמור.
מתחילות ב2 מיליון..
הכליה נשארת נשארת.
לא מחליפה כתובת

michalbd

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
מסכימה.
אלה שיש להם בעיות בזוגיות בגלל הקירבה להורים חייבים לעזוב גם אם משלמים להם שכירות.
אבל אם טוב לנו ואנחנו בנויים ב"ה ואוהבים את האזור אם נעבור לעיר אחרת זה יהיה קשה מאד.
ואני מכירה כאלה שחזרו...
זה מנטליות שונה. מירושלים לדוגמא לעבור לדרום\לצפון זה עולם אחר מבחינתי, סגנון אחר..
מסכימה מאוד,
עצם המעבר בין העיר הגדולה לפרפריה זה עולם אחר ממש..אולי בתור זוג צעיר זה פחות אבל שיש כבר ילדים.. זה פשוט סוג ושיח שונה ממשש..
לדעתי כל הסיפור האמיתי מתחיל שקונים דירה ואז למרבה הצער כבר זה לא הגיוני לשלם את מחירי השכירות של ירושלים לא משנה איפה..
הבעיה היא במחירי דירות בירושלים שעוברים כל הגיון המחירי שכירות תאמת שהם די תואמים את המצב..

פנרס

משתמש מקצוען
בתור זוג צעיר זה פחות אבל שיש כבר ילדים..
לדעתי כל הסיפור האמיתי מתחיל שקונים דירה ואז למרבה הצער כבר זה לא הגיוני לשלם את מחירי השכירות של ירושלים לא משנה איפה..
ולכן זוג צעיר שהוא בגדר "חכם עיניו בראשו" ורואה את הנולד
יעדיף לעשות את הצעד כשהוא עדיין קל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה