דרוש מידע טרוף מחירי היחידות דיור בירושלים

הודיה 482

משתמש מקצוען
מזה התופעה של עלית המחירים המסחררת של יחדות דיור בירושלים.
דירה 2.5 חדרים 5,000, 4800
מדובר בגדלים של 45-50 מטר זה נראה לכם הגיוני התעללות הזאת בזוגות צעירים?
היום הייתי ביחידה 3500 היתי בהלם.
זה אפילו לא קירות מאבן זה קיר קראוון עם ציפוי של טפט בתיקרה בלי טיפת אויר. נראת גרועה.
מה ניתן לעשות זוג צעיר.נעבור עיר? נהיה בודדים ומבודדים? בלי טיפת עזרה ...

Yael Mor

משתמש מקצוען
מה ניתן לעשות זוג צעיר.נעבור עיר? נהיה בודדים ומבודדים? בלי טיפת עזרה ...
המשפט הזה נשמע מאוד אומלל, והוא אכן כזה כשחושבים שכל החיים זה סביב ההורים ואיך נסתדר. אבל מצד שני, לומדים להסתדר מצוין לבד, וגם לא חייבים לעבור לדימונה או קריית שמונה... זה מפתח בנו עצמאות ויכולת הסתדרות לבד, ותורם הרבה גם לזוגיות.
אם בכל אופן הרצון להשאר בירושלים גובר על כל זה, אז לצערנו צריך לשלם את המחירים ההזויים האלו.
(סליחה שאני נשמעת קצת תוקפנית, פשוט מרגיש לי לפעמים שאנחנו מתחתנים בתור תינוקות ואז חייבים להשאר אצל ההורים, כשזה ממש לא כך. זה מה שאנחנו רואים מסביב, אבל קיימת מציאות אחרת ב"ה.)
בהצלחה רבה!

Yael Mor

משתמש מקצוען
צריך לעשות חרם על היחדות האלה שהתייבשו.
עד שיקחו מחיר שפוי.
מדובר על מחסנים.
והיום גיליתי משהו חדש קרוון..
עצוב מאד
הבעיה שזה לא יקרה כי כולם מחפשים אותן בנרות. המחיר הוא לפי הביקוש וההיצע.

עיצובים מפנקים מהטבע

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
כן, אז תגורי לבד....
מה כבר קרה????
אני במקור לא מבני ברק [ואפי' לא קרוב] בעלי גם לא מבני ברק [וגם אפי' לא קרוב] ואנחנו גרים בבני ברק כבר תקופה ארוכה מאוד....[מסיבות שונות וכו']
ותתפלאי.....
אנחנו....

ח-י-י-ם!!!!!!! ומאושרים....
את לא מבינה איזה חיים זה.... גם אני חשבתי ככה... אבל במחשבה לאחור מתפלאת על עצמי.... את מתרגלת לעצמיות...
שבתות יותר לבד, יותר זוגיות, יותר רואים אחד את השני, אין מריבות או תתכים עם הורים או אחים וכדו' אין ריכולים... פשוט חיים יפים... ובעיקר......

מ-א-ו-ש-ר-י-ם!!!!

קראנץ פיסטוק

משתמש פעיל
כן, אז תגורי לבד....
מה כבר קרה????
אני במקור לא מבני ברק [ואפי' לא קרוב] בעלי גם לא מבני ברק [וגם אפי' לא קרוב] ואנחנו גרים בבני ברק כבר תקופה ארוכה מאוד....[מסיבות שונות וכו']
ותתפלאי.....
אנחנו....

ח-י-י-ם!!!!!!! ומאושרים....
את לא מבינה איזה חיים זה.... גם אני חשבתי ככה... אבל במחשבה לאחור מתפלאת על עצמי.... את מתרגלת לעצמיות...
שבתות יותר לבד, יותר זוגיות, יותר רואים אחד את השני, אין מריבות או תתכים עם הורים או אחים וכדו' אין ריכולים... פשוט חיים יפים... ובעיקר......

מ-א-ו-ש-ר-י-ם!!!!
ואני יאמר לך ת'אמת: לפעמים זה הרבה הרבה יותר כיף, מאשר לגור ליד המשפחה, מניסיון!!:sne:

הודיה 482

משתמש מקצוען
המשפט הזה נשמע מאוד אומלל, והוא אכן כזה כשחושבים שכל החיים זה סביב ההורים ואיך נסתדר. אבל מצד שני, לומדים להסתדר מצוין לבד, וגם לא חייבים לעבור לדימונה או קריית שמונה... זה מפתח בנו עצמאות ויכולת הסתדרות לבד, ותורם הרבה גם לזוגיות.
אם בכל אופן הרצון להשאר בירושלים גובר על כל זה, אז לצערנו צריך לשלם את המחירים ההזויים האלו.
(סליחה שאני נשמעת קצת תוקפנית, פשוט מרגיש לי לפעמים שאנחנו מתחתנים בתור תינוקות ואז חייבים להשאר אצל ההורים, כשזה ממש לא כך. זה מה שאנחנו רואים מסביב, אבל קיימת מציאות אחרת ב"ה.)
בהצלחה רבה!

והתחנו בגיל ממש יפה 23 -לא עם החולצת תלבושת
זה המשפחה שלי, ואני הבכורה אין לי אחים נשואים בכל מיני מקומות...
מסיבות מסוימות המשפחה של בעלי לא יכולה לארח. (מהחתונה לא עשנו שם אפילו שבת אחת..)
אנחנו די עצמאים . כן עוזרים לנו עם הבת שומרים עליה ואנחנו יכולים לצאת לבד שאנחנו רוצים.
הבת שלי אוהבת אותם היא צריכה משפחה.
אם אני יעזור אני בודדה מכל המבחינות.
אני לא חושבת שזה קשור לעצמאות.
אני מרגישה שבעיר אחרת אני בודדה לא עצמאית יותר. יהיה קשה יותר.
והמחירים כאן לא הגיונים.
5 אלף על מחסן בלי אויר.. צריך להיות לא אנושיים.

Yael Mor

משתמש מקצוען
מסיבות מסוימות המשפחה של בעלי לא יכולה לארח. (מהחתונה לא עשנו שם אפילו שבת אחת..)
אנחנו די עצמאים . כן עוזרים לנו עם הבת שומרים עליה ואנחנו יכולים לצאת לבד שאנחנו רוצים.
והמחירים כאן לא הגיונים.
אז אני ממש כמוך, בכורה בלי אף אחד לידי ועם ילד, ומרגישה לפעמים צורך שמישהו יקח את הילד ויתן לנו לצאת לבד וכו', אבל עדיין שווה לי את זה. מקסימום יש חברות שאפשר להעזר בהן, ולומדים להכיר ולהרגיש היטב את ה"טוב שכן קרוב מאח רחוק". מהאולם נסענו היישר לבית שלנו שנמצא במרחק חצי שעה מכל צד של ההורים, ומשלמים אולי חצי ממה שאת כותבת וגם זה על משכנתא ולא שכירות. וחיים מצוין. לומדים להכיר את המקום ולהנות מקהילה.

הודיה 482

משתמש מקצוען
ממליצה מאוד לזו"צים לא לגור בעיר של ההורים, לפחות בשנים הראשונות!!!
זה מאוד בונה אתכם, גם מבחינת הקשר וגם מבחינת העצמאות.
מ נ ס י ו ן - ממליצה בחום!!
תתפלאי אנחנו נשואים שנתיים +
בנויים מצוין ב"ה.
זה תלוי בזוג.
זה תלוי בהורים.
התחתנו גם בסגר כל הדשי"ם שקיבלנו שמי שמתחתן ויש סגר (הינו בחודש בסגר)- מתגרש.
זה לא נכון כל האימרות האלה.
זה מאד אינדיבואלי.
לגיל של הזוג, לקשר שלהם, להדרכה שהם קיבלו..
זה פשוט לא נכון.
לא דומה זוג אחד לשני.
לא דומים הורים כאלה לאחרים.

Yael Mor

משתמש מקצוען
תתפלאי אנחנו נשואים שנתיים +
בנויים מצוין ב"ה.
זה תלוי בזוג.
זה תלוי בהורים.
התחתנו גם בסגר כל הדשי"ם שקיבלנו שמי שמתחתן ויש סגר (הינו בחודש בסגר)- מתגרש.
זה לא נכון כל האימרות האלה.
זה מאד אינדיבואלי.
לגיל של הזוג, לקשר שלהם, להדרכה שהם קיבלו..
זה פשוט לא נכון.
לא דומה זוג אחד לשני.
לא דומים הורים כאלה לאחרים.
ודאי שזה לא נכון. מכירה מלא זוגות וגם את עצמי. התחתנו שניה לפני קורונה והיינו בבית בסגר, לא ליד ההורים, ולא קרה לנו כלום.אולי ההפך- רק לטובה.

Yael Mor

משתמש מקצוען
והמחירים הזויים בלי קשר לעצמאות של הזוגות.
יש עבודה יש חיים.
לעבור עיר זה לעקור הכל והתחיל הכל מחדש.
בלי קשר להורים.
ומתחילים מחדש ורואים שהעולם לא נחרב. ומשלמים הרבה פחות וחיים רגוע יותר. ותזכרי שלא מדובר במשפחה עם 5 ילידם ומוסדות לימוד וכו'. מדובר פה בעיקר על הגמישות שלנו.

עיצובים מפנקים מהטבע

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
והמחירים כאן לא הגיונים.
אכן, את צודקת שזה גם הרבה עניין של אופי...
אבל בכל זאת...
קצת אומץ. קצת רצון. קצת מחשבה על עצמכם.
בשיא הרצינות!
שימי לב.. כשאתם יוצאים לבד לטיול.. נכון נחמד יותר ה-לבד?
נכון אתם תמיד אומרים ששבת בבית זה הכי כייף? [אפי' שאין עזרה וכו']
אז תחשבי על החיים שלך מכאן ואילך... באותו קונספט...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה