דרוש מידע חיבור מצלמה עם WI FI למחשב

גרפיק'ס גרפיק'ס

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
תירגמתי את ההוראות לעברית:

IMG_1149.JPG

לפי מה שאני מבין אפשר לחבר את זה רק לאנדרואיד, אשמח לדעת אם יש אפשרות לחבר את זה גם למחשב,
מחיפוש שעשיתי הגעתי לאתר הזה ויש שם הוראות אבל לא ממש הבנתי, אשמח מאוד אם יש מישהו שמבין ויכול לעזור

צילום מסך 2024-05-01 012834.jpg

ישא ברכה

משתמש פעיל
תירגמתי את ההוראות לעברית:

צפה בקובץ המצורף 1636769

לפי מה שאני מבין אפשר לחבר את זה רק לאנדרואיד, אשמח לדעת אם יש אפשרות לחבר את זה גם למחשב,
מחיפוש שעשיתי הגעתי לאתר הזה ויש שם הוראות אבל לא ממש הבנתי, אשמח מאוד אם יש מישהו שמבין ויכול לעזור

צפה בקובץ המצורף 1636789
אתה בכיוון הנכון. :)
ברגע שתפעיל את LD יש לך אנדרואיד מדומה משם תכנס לחנות האפליקציות ותוריד את האפליקציה שאתה צריך (GOPLUS?)
בהצלחה

שלום וישראל

מהכח אל הפועל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
ניסיתי לחבר מסרטה חדשה של פנסוניק עם וויפי למחשב עם בלוסטאקס אחרי התקנת האפליקציה היעודית ללא הצלחה, כי המכונה לא מזהה ולא מסונכרנת עם הוויפי של המחשב.
הנסיון שלי היה עם בלוסטאקס, אולי במכונות אחרות זה אחרת?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה