תח"צ התעללות פקחי אגד

מצב
הנושא נעול.
אל תצפו שחברי הכנסת/ עירייה וכו' ...
יעשו משהו עבוריכם!!!
הם כבר נבחרו ועושים מספיק לביתם!!
אתם אשמים שהלכתם לבחור בהם.
תבואו בטענות רק לעצמכם.
הפקחים עושקים את הציבור במכוון ובחסות המדינה.בעיקר בריכוזים חרדיים.
הפיתרון שכבר הוצע לפני שנים הוא:
הקמת חברת אוטובוסים פרטית לאנ"ש לשירות הציבור החרדי בכל הארץ.
עד אז ..אם בכלל ..תלונותיהם מופנות לעובדי עבודה זרה העובדים לכוכבים ולמזלות ונופלות על אוזניים ערלות.

יהודי תמים

משתמש רשום
קרה לי מקרה דומה, חבר שלא שילם, כיון שנגמר לו הכסף ברב קו הנהג הסכים לו לעלות ולשלם אח"כ.
כשהגיע הפקחית, שילמתי עליו. והיא התעקשה לתת לו קנס אע"פ ששילמתי עליו. פשוט התעלם ממנה ולא נתן פרטים. היא יצרה קשר כנראה עם האבטחה ע"מ שיעכבו אותו בתנה האחרונה. הוא פשוט ירד בתחנה שהוא צריך ובי ...

הגרפולוגית

משתמש פעיל
תגידו, מה זה האפליה הזאת בין חרדים לחילונים???
אני גרתי בעיר חרדית ולא היה אוטובוס שלא עלה עליו פקח להתעלל בנוסעים,
עכשיו אני גרה בעיר מעורבת כבר כמה שנים ולא עלה פקח לאוטובוס מאז שעברנו לפה.
(לפעמים אני קופצת למקום מגורי הקודם כדי לפגוש אותם;))
אבל חרדים בכלל לא יכולים לשלם!
אי אפשר להטעין כסף ברב קו בפלאפון כשר,
אפשר להטעין רק בעמדות טעינה
וגם הם בד"כ לא עובדות.
וגם כשמשלמים לנהג בד"כ הוא לא מדפיס את הפתקית עם היתרה,
ואז בכלל לא יודעים שנגמר הכסף ברב קו.
לדעתי, צריך לעבוד על הנושא הזה חזק,
ואם פקח עולה- להסביר לו את כל הטענות המוצדקות ושלא יתלונן!

אני משתמש

משתמש צעיר
סגן שר התחבורה הרב מקלב עושה מעל ומעבר למען הציבור.
ואני לא חושב שאתה באמת מצפה שכל איזה אחד שיקבל דו"ח מיד מקלב יבדוק במה מדובר ויבטל לו.
אחרי הכל מדובר באחד החכי"ם העסוקים ביותר ויש לו עוד כמה דברים לעשות מעבר לבדיקת דוחו"ת האם זה היה בצדק או לא.
ואני חושב שכאן המקום להודות לרב מקלב על כל העזרה שלו למען כלל הציבור בכל ימות השנה.
לא הבנת אותי נכון, ספיצפית לגבי התלונה הוא התייחס ורוב תודות לו על כך, ובכלל אני מאוד מעריך אותו ודווקא בגלל זה אני שואל:
אם יש תופעה כזאת נוראית, צריך לטפל בשורש, וע’’ז ענו לי בלשכתו שהתופעה מוכרת ובטיפול, וזה היה כבר לפני כחצי שנה,
ואני עומד ומשתומם איך אחד במעמד שלו עם כל הכוח שיש לו לא מצליח לעצור התנהלות שמזכירה את רוסיה של פוטין!!!

גימפעל

משתמש מקצוען
סגן שר התחבורה הרב מקלב עושה מעל ומעבר למען הציבור.
ואני לא חושב שאתה באמת מצפה שכל איזה אחד שיקבל דו"ח מיד מקלב יבדוק במה מדובר ויבטל לו.
אחרי הכל מדובר באחד החכי"ם העסוקים ביותר ויש לו עוד כמה דברים לעשות מעבר לבדיקת דוחו"ת האם זה היה בצדק או לא.
ואני חושב שכאן המקום להודות לרב מקלב על כל העזרה שלו למען כלל הציבור בכל ימות השנה.
לא צריך שמקלב בכבודו ובעצמו יבדוק,
מספיק שאחד מהעוזרים יבדוק.

ר.א.א

משתמש פעיל
אולי שיפרסם פה לתועלת הציבור?
לגבי המספר זהות של הבן דוד
פשוט מאוד לחפש באגרון איזה אחד שקוראים לו ... וגר ב... והמספר זהות שלו...
רק תבדקו שזה לא אחמד בן שרה.
(מזהיר מראש לא הכי חוקי ואולי אפילו יותר מזה)

ZX

משתמש פעיל
יש במגביל עוד אשכול כאוב שנוגע למשרד התקשורת איפה סגן השר ??? https://www.prog.co.il/threads/די-לשתיקה.968587/

מה למשל? אפשר 3 דוגמאות של דברים שנעשו ע"י לשכתו לציבור? איך אפשר לזלזל בכזה סדר גודל של רשעות ממוסדת יומיומית בפן האישי אני מאוד מחבב אותו אבל מרגיש לי שהוא נהנה עדיין מהעשיה הברוכה כשהיה בעיריית ירושלים

כל מילה
הדבר הכי פשוט מנסיוני אני מסכים עם כל מילה שנאמרה עד כה. אבל... יש טלפון ידןע להרבה של לשכת השר מקלב ששם עזרו ועוזרים להרבה אנשים שקבלו דוחות גם באופן פרטני. 026663333.
דבר נוסף למשל יש קו לתלונות על קווי 450 מאשדוד לירושלים ולהיפך ביוזמתו של מקלב. ויש עוד דברים ...

אופקים 1

משתמש פעיל
הדבר הכי פשוט מנסיוני אני מסכים עם כל מילה שנאמרה עד כה. אבל... יש טלפון ידןע להרבה של לשכת השר מקלב ששם עזרו ועוזרים להרבה אנשים שקבלו דוחות גם באופן פרטני. 026663333.
דבר נוסף למשל יש קו לתלונות על קווי 450 מאשדוד לירושלים ולהיפך ביוזמתו של מקלב. ויש עוד דברים ...
מה מספר הקו לתלונות על קווי 450? ומה מיוחד בקווים האלה שמקלב טרח לפתוח עבור נוסעיו קו?

ZX

משתמש פעיל
מה מספר הקו לתלונות על קווי 450? ומה מיוחד בקווים האלה שמקלב טרח לפתוח עבור נוסעיו קו?

הקו פונה למקלב בין השאר, לא ביוזמתו של מקלב , עד כמה שידוע לי זה יוזמה פרטית.
היוזמה הגיעה מהציבור אבל האנשים הם אנשי הרב מקלב (בידיעה) והסיבה כי השירות בקו זה ספציפית היה מחריד ומתעלל יותר משאר הקווים בערים החרדיות בזמנו. לדוגמא ירידה בחצי מהנסיעות במהלך היום סתם כך. אי עצירה בתחנות. התנהגות פרועה של הנהגים. ועוד.

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
היוזמה הגיעה מהציבור אבל האנשים הם אנשי הרב מקלב (בידיעה) והסיבה כי השירות בקו זה ספציפית היה מחריד ומתעלל יותר משאר הקווים בערים החרדיות בזמנו. לדוגמא ירידה בחצי מהנסיעות במהלך היום סתם כך. אי עצירה בתחנות. התנהגות פרועה של הנהגים. ועוד.
מקווה שיידע לדאוג לתושבי מודיעין עילית הדיגלאים
לפחות כמו שדואג לנוסעי קו 350 הגוראיים

גרפידיאל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לענ"ד יש בלבול בין שני עוולות בתחבו"צ
- בעיית הנהגים: / זלזול בנוסעים / אי עצירה בתחנות / אי עמידה בלוחות זמנים,
בזה קשה יותר לטפל בגלל המחסור בנהגים ואין חשק להוריד נהגים קיימים מהכביש.

- בעיית הפקחים (במיוחד באגד לעומת אקסטרה בירושלים לפחות): הרוע שלהם חיפוש של פשלות של נוסעים כמו שכתבתי
עיקר העוול שחוזר ונשנה הוא לא כשאדם עלה ביודעין בכונה תחילה לא לשלם (שאז אפשר עוד להבין וגם שם יש דרך איך עושים! ),

הענין מתחיל באיזורים האפורים, וזה רוב המקרים!
-התנפלות על נוסעים שלא הספיקו לשלם, עדיין באמצע לחפש בכיסים ובתיקים.. וזה קורה לכל אחד..

-זקנים ששכחו למלאות בתחילת החודש את החופשי,

-הנוסע לא תיקף כשיש לו מנוי חודשי וכולם יודעים שלא בא לגנוב אלא שכח,

-התנפלות על ילדים! ומבוגרים ששילמו ברגע שעלו פקחים לאוטבוס, ומתחיל מלחמה שהוא צריך לקבל קנס כי שילם כשהפקח כבר היה על האוטובוס, [נהיה מצב שאם פקחי אגד עולים על אוטובוס כולם נרתעים, כל מי ששילם מתחיל לחשוש אולי התיקוף לא עבר? בטוח שתקפתי כשהייתי באמצע שיחה עם חבר? אולי המכשיר היה תקול? ואז מנסים להעביר שוב והנה יש לפקח מה לעשות.. עקשן..]

- התנפלות של 4 פקחים על אוטובוס של 2 דלתות לאמר הנה הנה הולכים למצוא את הגנב שלא תיקף 5.5 שקל, אפי בצרכנייה עם קנייה של אלפי שקלים אין בדיקה כזאת.

- להתנפל על כל מי שיורד בתחנה שהם עולים ולצרוח אה למה אתה יורד כי לא שילמת? מה מה אתה בורח?

ובעיקר בעיקר הגלגול עיניים לשמים, כשכל האוטובוס נגדם, זה מה לעשות אלו ההנחיות של משרד התחבורה, ולמה בחברות אחרות הנוהל אחרת?

פקחים הם לא רובוטים! תמיד יש שיקול דעת להבין אם יש כאן כונה תמימה, או אחד שבא בכונה תחילה לגנוב.
אמממה החליטו באגד לתת שיקול דעת של רובוט - במקרה הפחות טוב או שיקול דעת להרע ולחפש את הפשלות של אנשים! בדוק!

אין מילה אחרת גועל.
אני לא מבין איך משרד התחבורה לא עושה על זה ביקורות, אין מצב לדעת את העוולות אם לא יורדים לשטח, במשרדי סגן שר התחבורה הוא לא יפגוש אותם! הכי פשוט אתה מתפרנס ממשרד התחבורה? תרד לשטח לבדוק את מצב התחבורה! אל תשב רגל על רגל לחכות שאנשים יתלוננו, תחדד נהלים ברורים לפקחים מה אסור ומה מותר, האם המטרה להציק או המטרה לאכוף תשלום על הנסיעה,
מה שקורה היום בשטח שהפקחים מרגישים את עצמם הפריץ של האוטובוס ועושים ככל העולה על רוחם, תוקפים משמיצים מביישים, ומתנהגים כמדינת עולם שלישי.

נערך לאחרונה ב:
יש להם אפשרות לראות אם מספר הזהות שניתן שגוי.

לפני כמה ימים ראיתי חבורה שהתנפלה על בחורה.
הבחורה בהתחלה ניסתה להתחמק - וכשהפחידו אותה הקריאה את הת.ז. עם ספרה שגויה.
הוא סיים להזין והוא אומר "שגיאה - ידעתי! יש לך הזדמנות אחרונה לומר מה הת.ז. שלך--"

מסתבר שכן יודעים..
צריך להחליף 2 ספרות לא עוקבות -
לדוגמא, במקום 123456789 לומר 123456987.
יש נוסחה שבודקת אם המספר נכון, (בנימין חינקיס מסביר זאת באחד מספריו)
אין להם מאגר של כל התעודות זהות בארץ.
(אותו דבר בנדרים פלוס, או בכל מקום שצריך להקיש ת.ז.
אני גם נוסע מידי יום בקווי תנופה מבית שמש לירושלים
וזה ממש מעצבן שהפקח הזה עושה כל מה שהוא רוצה
עוצר את האוטובוס בהר טוב עד שיעבור לתקף את כולם
גם אם זה לוקח עשר דקות ויותר
בבקרים הכי עמוסים הם גוזלים זמן משמעותי של 50 נוסעים
הביקורת צריכה להיות רק תוך כדי נסיעה.
פניתי על זה למשרד התחבורה ובפעם הראשונה שקיבלתי תגובה ענינית,
והתופעה הפסיקה באותו מקום שפניתי לגביו.
1714982736172.png

מיכי82

משתמש פעיל
לענ"ד יש בלבול בין שני עוולות בתחבו"צ
- בעיית הנהגים: / זלזול בנוסעים / אי עצירה בתחנות / אי עמידה בלוחות זמנים,

- בעיית הפקחים (במיוחד באגד לעומת אקסטרה בירושלים לפחות): הרוע שלהם חיפוש של פשלות של נוסעים כמו שכתבתי
עיקר העוול שחוזר ונשנה הוא לא כשאדם עלה ביודעין בכונה תחילה לא לשלם (שאז אפשר עוד להבין וגם שם יש דרך איך עושים! ),

הענין מתחיל באיזורים האפורים, וזה רוב המקרים!
-התנפלות על נוסעים שלא הספיקו לשלם, עדיין באמצע לחפש בכיסים ובתיקים.. וזה קורה לכל אחד..

-זקנים ששכחו למלאות בתחילת החודש את החופשי,

-הנוסע לא תיקף כשיש לו מנוי חודשי וכולם יודעים שלא בא לגנוב אלא שכח,

-התנפלות על ילדים! ומבוגרים ששילמו ברגע שעלו פקחים לאוטבוס, ומתחיל מלחמה שהוא צריך לקבל קנס כי שילם כשהפקח כבר היה על האוטובוס, [נהיה מצב שאם פקחי אגד עולים על אוטובוס כולם נרתעים, כל מי ששילם מתחיל לחשוש אולי התיקוף לא עבר? בטוח שתקפתי כשהייתי באמצע שיחה עם חבר? אולי המכשיר היה תקול? ואז מנסים להעביר שוב והנה יש לפקח מה לעשות.. עקשן..]

- התנפלות של 4 פקחים על אוטובוס של 2 דלתות לאמר הנה הנה הולכים למצוא את הגנב שלא תיקף 5.5 שקל, אפי בצרכנייה עם קנייה של אלפי שקלים אין בדיקה כזאת.

- להתנפל על כל מי שיורד בתחנה שהם עולים ולצרוח אה למה אתה יורד כי לא שילמת? מה מה אתה בורח?

ובעיקר בעיקר הגלגול עיניים לשמים, כשכל האוטובוס נגדם, זה מה לעשות אלו ההנחיות של משרד התחבורה, ולמה בחברות אחרות הנוהל אחרת?

פקחים הם לא רובוטים! תמיד יש שיקול דעת להבין אם יש כאן כונה תמימה, או אחד שבא בכונה תחילה לגנוב.
אמממה החליטו באגד לתת שיקול דעת של רובוט - במקרה הפחות טוב או שיקול דעת להרע ולחפש את הפשלות של אנשים! בדוק!

אין מילה אחרת גועל.
אני לא מבין איך משרד התחבורה לא עושה על זה ביקורות, אין מצב לדעת את העוולות אם לא יורדים לשטח, במשרדי סגן שר התחבורה הוא לא יפגוש אותם! הכי פשוט אתה מתפרנס ממשרד התחבורה? תרד לשטח לבדוק את מצב התחבורה! אל תשב רגל על רגל לחכות שאנשים יתלוננו, תחדד נהלים ברורים לפקחים מה אסור ומה מותר, האם המטרה להציק או המטרה לאכוף תשלום על הנסיעה,
מה שקורה היום בשטח שהפקחים מרגישים את עצמם הפריץ של האוטובוס ועושים ככל העולה על רוחם, תוקפים משמיצים מביישים, ומתנהגים כמדינת עולם שלישי.
זה לא רק לחדד לפקחים מה מותר ואסור, אלא צריך לפרסם לציבור הרחב משתמשי התח"צ, מגילת זכויות. ברגע שהזכויות יהיו ברורות לגמרי עד אחרון הפרטים המצב יהיה יותר טוב.

rivkar

משתמש מקצוען
בעיית הנהגים: / זלזול בנוסעים / אי עצירה בתחנות / אי עמידה בלוחות זמנים,
בתקופת הרמאדן האחרון בשעות אחר הצהרים ערב עמדו מאות אנשים בתחנות לכיוון רמות, לאחר בירור קצר נודע שבני דודינו נהגי סופרבוס קצת חלשים ועייפים, אז משנים את הלו"ז לפי הצורך, והציבור שרוצה לחזור הביתה אחרי יום לימודים או עבודה ארוכים, ימתין עוד חצי שעה לאוטובוס מפוצץ.
פניתי לרב מקלב, האם ישנם שינויים שלא מופיעים בלו"ז,
וזו תגובתו
28 במרץ 2024, 17:08
אני
אכן יש שינויי לו"ז כאלה ואחרים בעקבות חג הרמאדן
הדבר הוא הכרח בעקבות מחסור בנהגים

בברכה,

דוד בלויא
יועץ סגן השר במשרד ראש הממשלה
וסגן שרת התחבורה
אורי מקלב
02-6663333
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
שאלתי שוב למה דווקא בקווים שמשמשים את הציבור החרדי יש "הכרח" לתת לנהגים לעשות מה שהם רוצים.
וזה תגובתו
31 במרץ 2024, 11:32
אני
הייתי משיב אם היה נראה שמישהו מקשיב
האמת שהתאכזבתי עמוקות מסגן השר ולשכתו,
מסקנתי שבמקום לדאוג לבעיות היום יום של נוסעי התח"צ החרדים, הם מעדיפים לטמון את הראש בחול, ולעשות דברים עם יותר יח"צ.

ישא ברכה

משתמש פעיל
סיפור שקרה מול עיני:
עליתי בכיכר צה''ל על אוטובוס קטן שנכנס לעיר העתיקה
יחד איתי עלה בחור חרדי שתיקף מיד כשנכנס
היה באוטובוס פקח שטען שהוא לא תיקף
בסוף התברר שהוא כן תיקף רק במכשיר היתה תקלה
הפקח ויתר לו אבל בתחנה הבאה עלה עוד פקח והיה צריך להתווכח איתו מהתחלה
(זה כמעט הסתיים באלימות מצדו של הבן דוד)
בתחנה הבאה עלה עוד פקח וכו'
המשך בהודעה הבאה

ישא ברכה

משתמש פעיל
למי שמכיר את המקום - העיר העתיקה - המרחק בין התחנות הוא כזה מזערי ובכל תחנה עלה פקח!! וכל הוויכוח מהתחלה!!!!

ישא ברכה

משתמש פעיל
התקלה שקרתה שם היא עוד יותר לא מובנת
לכל מסלול נסיעה יש קוד ואם יש כרטיס מעבר זה מזהה באופן אוטומטי
לבחור זה היה נסיעת מעבר אבל עם קוד שונה
(כמדומני שהוא בא מאוטובוס מאיזור קבר רחל)
בכל אוטובוס יש אופציה בצד של המכשיר להחליף קוד ואז הכל מסתדר
רק באוטובוס זה היה תקלה והמכשיר לא זיהה נכון את קוד הנסיעה
ולכן גם כשכולם ראו שהבחור תיקף המכשיר של הפקח לא זיהה נכון

החיים טובים

סטודנטית לעיצוב פנים בסטייל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
קרה לי סיפור הזוי עדיין מתלבטת אם לפנות לעורך דין ולתבוע את אגד.
מילאתי את הרב קו לפני נסיעה לבני ברק ,כשעליתי שילמתי ויצא לי קבלה.
בב"ב עלה פקח אמר שרשום שלא שילמתי מספיק, נתן לי דוח על אי תשלום, ואח'כ עלה פקח נוסף ושוב רצה לתת לי דו"ח אך לאחר שהראיתי לו את הדוח הראשון ואת הפתק קבלה ששילמתי הוא עזב אותי....

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה