תח"צ התעללות פקחי אגד

מצב
הנושא נעול.

רכרכ

משתמש רשום
במידה ואין לכם קורא כרטיסים מחובר למחשב הביתי - האם תוכלו לכתוב כאן מהזיכרון בלבד מה היתרה שלכם כעת ברב קו...?
חחחחח
אין לה רב קו והיא לא יודעת איך מטעינים אותו בכלל ולא מה זה ליסוע באוטובוס..

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
תמחקו כבר את הטענה "אני משלם אח"כ"!
זה חובתך האישית לשלם אח"כ! אבל זה לא אומר שמותר לך לעלות לאוטובוס בלי לשלם!
תרשה לי לשאול אותך שאלה מאוד פשוטה - האם ברגע זה, ללא קורא כרטיסים שמחובר למחשב, ועם טלפון כשר בלבד, תוכל לומר לי מה היתרה שלך כעת ברב קו...?

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
תרשה לי לשאול אותך שאלה מאוד פשוטה - האם ברגע זה, ללא קורא כרטיסים שמחובר למחשב, ועם טלפון כשר בלבד, תוכל לומר לי מה היתרה שלך כעת ברב קו...?
כנראה שיש לו חופשי שנתי, אני מכיר כאלה שעשו את זה רק בגלל הכאב ראש של חיפוש עמדת טעינה כל פעם

לוי אלי

משתמש מקצוען
יש לי חופשי שנתי,ארצי כרגע....
ואני זוכרת את התקופה שלא היה לי וכן מי שנוסע באופן יומיומי יכול לשכח להטעין ולשלם מחר
גם במכולת מבינים את זה,ואם מכירים אותי ואני משלמת תמיד ופעם אחת חסר כמה שקלים אז איזה פלא מסכימים לי לשלם מחר......
מהההה????
במכולת מבינים את זה????
אולי כי מכירים אותך???
מכולת שכונתית קטנה...
מבקשים רשות לפני שעושים דבר כזה!
לא שולחים את הילד לגנוב חלב ומחר מגיעים לשלם....

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
לא שולחים את הילד לגנוב חלב ומחר מגיעים לשלם....
זו סטיה חדה מנושא האשכול, מישהו כאן דיבר על "לגנוב"...?
סה"כ ביקשו מאוד יפה שמשרד התחבורה יאפשר לנו לדעת לפני העליה לאוטובוס כמה כסף טעון ברב קו

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אגב הטענה הזו שבעידן הכרטיסיות זה לא היה קורה (נסיעה ללא תשלום)
אני זוכר שנהגים היו מאפשרים לנסוע בהבטחה שישולם בפעם אחרת

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
מה מצפים???
לגנוב לחם וחלב מהמכולת... הרי הילדים חייבים ללכת לחיידר...
מחר נשלם...
טעות בהבנה, עליתי לאוטובוס עם שטרות מרשרשים בכיס וכרטיסי אשראי
תוכל לעזור לי לשלם...?

לא הגיוני לדרוש תשלום על מוצר שאין אפשרות לשלם עליו בדרכי התשלום הרגילות בארץ - מזומן או אשראי

אופקים 1

משתמש פעיל
המזכירה של פינדרוס נוסעת בתח"צ והשתתפה בדיון שנערך לאחרונה בלשכתו של מקלב בנושא

צפה בקובץ המצורף 1644683

כדאי לקרוא את פרוטוקול הוועדה לפני שאתם משמיצים את השר...
אחרי קריאה אחת המבט שלכם יראה אחרת לגמרי

אחרי שתקראו את פרוטוקול הדיון תבינו שאין מי ששומע בחברות התח"צ למשרד התחבורה
השר עצמו דווקא קשוב מאוד לעניין אבל ידיו כבולות

ורק בקשה קטנה - אל תגיבו להודעה הזו לפני שאתם קוראים את המסמך המצורף
הפרוטוקול הוא מישיבה של הועדה המיוחדת לפניות הציבור בראשות ח"כ יצחק פינדרוס, ולא מדיון בלשכתו של מקלב.
בדיוק נכח דוד וורצמן שציין שהם מכירים את הכל, או במילים אחרות, הדיון מיותר כי הם מטפלים בבעיה, כלומר במקום לעזור לנוסעים לדעת שיש להם כסף ברב קו, ולהקל מעליהם את התשלום, הם מתכננים הקמה של יחידה אכיפה שתבחן את מידת הדרך ארץ של הפקחים.
מקוה שישארו עוד מקומות באוטובוס גם לנוסעים, אחרי כל הפקחים, והבקרים הסמויים שמתכננים לנו..

כתר מלוכה

משתמש פעיל
מה מצפים???
מחר נשלם...
שצורת התשלום תהיה נוחה והגיונית גם למי שאין לו אפליקציות.
ושיהיה טלפון שאפשר לדעת את היתרה/להטעין בו.
ושפקחים לא יקנסו אא"כ עברו לפחות 2 דקות מתחילת נסיעתו של הנקנס.

לדעת 1

משתמש צעיר
אל תצפו שחברי הכנסת/ עירייה וכו' ...
יעשו משהו עבוריכם!!!
הם כבר נבחרו ועושים מספיק לביתם!!
אתם אשמים שהלכתם לבחור בהם.
תבואו בטענות רק לעצמכם.
הפקחים עושקים את הציבור במכוון ובחסות המדינה.בעיקר בריכוזים חרדיים.
הפיתרון שכבר הוצע לפני שנים הוא:
הקמת חברת אוטובוסים פרטית לאנ"ש לשירות הציבור החרדי בכל הארץ.
עד אז ..אם בכלל ..תלונותיהם מופנות לעובדי עבודה זרה העובדים לכוכבים ולמזלות ונופלות על אוזניים

ניהול דירות

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לא נמאס לכתוב את השטויות האלה?
אני לא יודעת למה את החלטת שכולם גנבים. האשכול לא מדבר על הגנבים אלא על האנשים שלא תיקפו בתום לב, ואת שוב ושוב מתעקשת שהם גנבים.

ואוסיף את סיפורי, אולי תצליחי משהו להבין.
הבן שלי עלה על אוטובוס לנסיעה של 2 תחנות, אני מאלה שדואגים שתמיד יהיה רב-קו מלא, אבל מה לעשות ששום מכשיר תיקוף באוטובוס לא קלט את הרב-קו, למרות שיום קודם עבד מצוין, עלו 4 פקחים ערבים תחנה אח"כ והתנפלו עליו. הוא ניסה להסביר ואפילו הראה להם שזה לא קולט לו את הרב קו, הם צרחו קיללו ואיימו עליו, לא נתנו לו לרדת בתחנה ועוד הגדיל לעשות אחד מהם ואמר לו לשבת ולא לדבר, מדובר על נער צעיר, הוא פחד מהם מאוד. כמובן שקיבל דוח, וזה לאחר שהפקח עצמו לא הצליח להעביר את הכרטיס אצלו, הוא עיקם את הכרטיס וממש עיוות אותו ואז זה עבר אצלו. בסוף שיחררו אותו בגבעת שאול, מרחק שעה הליכה רגלית מהבית. ועכשיו איך הוא אמור לחזור הביתה ברגל? ב9:00 בערב?

אני מבינה שבעינייך עלה גנב לאוטובוס.

אולי אם תקראי עוד פעם מהתחלה תביני שזה לא גנב אלא ייצור חסר אונים שסובל עד עכשיו מטראומה, ותקופה ארוכה אח"כ לא הצליח לישון בלילות.

אז לפני שאגד תופס את כל הגנבים, אולי שיטפל בזה שלא יצטרכו 'לגנוב'.

ולכם אנשים, למה אתם רואים דבר כזה ומסתכלים כמו על הצגה? למה אף אחד לא מנסה לעזור, להתערב?
למה נותנים לילד להתמודד לבד מול 4 מבוגרים שמקיפים אותו וצועקים?

הייתי רוצה שיצא מהאשכול הזה לפחות דבר אחד. תפתחו את הפה! תתערבו! תגנו! תעזרו! תסייעו!
מהפקחים אני כבר לא מצפה לשום דבר.

אה ואם את שואלת, אז ערערנו על הדו"ח, וקיבלנו תשובה מנותקת שאין בינה לבין הסיפור שהיה שום דבר. ושילמנו את הדוח באיחור מועט, רק 253 שקלים!
ולי את קוראת גנבת?

איך אמרה לי הפקידה במשרד עו"ד ששם שילמתי, החוק לא צודק ולא נכון, אנחנו מודעים לזה אבל אין מה לעשות.

אופקים 1

משתמש פעיל
מה מצפים???
מחר נשלם...
הבה נפשט עבורך את הדברים.
אתה חוזר לביתך מטיול בצפון.
עלית על אוטובוס בדרך לביתך בתחנה האחרונה בצפת בשעה המתקרבת לחצות הלילה.
לאחר שהנהג כבר החל בנסיעה, אתה מגלה לבושתך שברב קו לא נותרה יתרה מספקת לתשלום על הנסיעה.
מה אתה עושה במקרה כזה?
צועק על הנהג, עצור לי מיד בצד, עלי לרדת, כל שניה שאני באוטובוס זה גזל גמור! יורד מהאוטובוס, והולך לישון בשול הדרך?
לחילופין, מנסה למצוא מישהו שישלם עליך, ואתה מגהץ באוזנו את כרטיס האשראי לברשותך?
או שבחוסר ברירה, אתה מתיישב בכסא, נאנח עמוקות, ומקווה שהתקלה לא תחזור על עצמה פעם נוספת?

אני חייב לציין, שחלק גדול מאלה מהרוטנים על הקנס שקיבלו, הם נוסעים בעלי חופשי חודשי שאין להם עניין לא לשלם, רק שלא מבינים את החשיבות של תיקוף הכרטיס, או כאלה שהכרטיס שלהם לא הכי תקין, וחשבו התיקוף הצליח.

חוששני שאם המכולות יתחילו לדרוש תשלום בכרטיס דמוי רב קו שאתה מתקשה לזכור בראשך את היתרה שלו, אנשים יתחילו לזרוע חיטים בחלון ביתם, לטחון מהם קמח, ולאפות את הלחם שלהם בעצמם.

יועץ-משכנתא

משתמש פעיל
ולכם אנשים, למה אתם רואים דבר כזה ומסתכלים כמו על הצגה? למה אף אחד לא מנסה לעזור, להתערב?
למה נותנים לילד להתמודד לבד מול 4 מבוגרים שמקיפים אותו וצועקים?
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rivkar

משתמש מקצוען
המזכירה של פינדרוס נוסעת בתח"צ והשתתפה בדיון שנערך לאחרונה בלשכתו של מקלב בנושא

צפה בקובץ המצורף 1644683

כדאי לקרוא את פרוטוקול הוועדה לפני שאתם משמיצים את השר...
אחרי קריאה אחת המבט שלכם יראה אחרת לגמרי

אחרי שתקראו את פרוטוקול הדיון תבינו שאין מי ששומע בחברות התח"צ למשרד התחבורה
השר עצמו דווקא קשוב מאוד לעניין אבל ידיו כבולות

ורק בקשה קטנה - אל תגיבו להודעה הזו לפני שאתם קוראים את המסמך המצורף
הודעתי היתה ביחס לסגה"ש מקלב ולעוזריו, שיש לו קשר למשרד התחבורה. לא פניתי כלל לפינדרוס ולשכתו שאינם קשורים כלל לעניין.

אכזבתי העמוקה מתגובת סגה"ש היתה הזילזול בציבור הנוסעים כאילו אינם מבינים ומקשיבים, ומשום כך אין מסבירים להם.
אם ידיו כבולות שיכתוב שידיו כבולות.

ולעצם העניין בנושא זה של שינוי מהלו"ז (כמו שהודה בתגובתו הראשונה) יש למשרד התחבורה הרבה סנקציות להפעיל על החברות, סורי אין לי זמן לעבור על כל הפרוטוקול, אם אני טועה בנקודה זו תקנו אותי

לדעת 1

משתמש צעיר
אני ראיתי פקח שתפס אישה שלא הספיקה לתקף כי עלתה אם עגלה הפקח התחיל לבקש תז וכו התערבתי אמרתי לו אכשיו עלתה אפילו לא הכניסה את העגלה אבל כמו תמיד כל הנוסעים שותקים כמו דגגג ...... דיי מספיק רואים אותם נגשים לחשים ביחד נרא לפקח לא יעיז פעם הבאה לחשוב על זה דייי בעיר חילונית לא יעיז ......

יועץ-משכנתא

משתמש פעיל
יודעי חוק.

זה חוקי לתת קנס לילד (מעל גיל 12) ? ואיך מזהים את גילו ?

האם בגלל שזה מוגדר "תשלום מוגדל" ולא קנס זה תקין (לכאורה) ?

פקחים כמה שנים מגיע לכם ?
בנוסף אדם המעכב יציאת אדם - ממקום שרשאי לכך - שלא בסמכות חוקית. הרי זה "כליאה" ואם הכליאה בוצעה למטרת ביצוע עבירה נוספת ואם היא כנגד קטין /חסר ישע..

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  33  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה