עזרה התוכנה שמראה איך ניראה בעוד ארבעים שנה - איך אפשר להשיג ?

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
רציתי לציין באופן כללי כי אין כאן הבטחה כלל (אולי גם לא השערה) שכך האדם יראה בעוד 20 שנה, אלא שבאפליקציה הוא נראה כך מבחינתם בעוד עשרים שנה.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
זה בינם לבין האפליקציה.
אבל לשלוח למישהו זר את התמונה שלך כדי שיעשה בשבילך את זה ויעביר את התוצאה- רוב האנשים לא מוכנים. בצדק.
"האפליקציה" זה הרבה יותר גרוע ממישהו זר.

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
לא התכוונתי להרע לאף אחד, מי ששלח אלי שלחתי לו בחזרה תמונה בשמחה, ומי שלא שלח אלי, אם הוא מרגיש רגוע אני מאושר בשבילו גם כן.

מקצב ע.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
המשתמש נחסם
אני לא חושבת שזה בעיה .. כל מי שרוצה יכול להשיג היום את התמונת של מי שהוא רוצה אין כימעט דיסקרטיות היום בקטעים האלה גם ככה.
ואני אשמח גם.

מקצב ע.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
המשתמש נחסם
ןמה יקרה אם הוא יראה את התמונה?? מה ברחוב לא רואים אנשים?
ומה כבר יעשו אם התמונה באפליקציה? את מי מענין תמונה של תינוקת לדוגמא?

שני זאת אני :)

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מה הבעיה הגדולה שיהיה במאגרים הרוסיים? שיהיה.
מה שיותר מעצבן זה, שכל אד יכול להכניס תמונות של מי שבא לו, ואולי יש כאלו שאת עצמם לא היו מכניסים, כי כן חוששים ממשהו, אבל בא אח/חבר ומכניס את כל הכיתה כדי לראות איזה פנים יסתובבו סביבו בעוד ארבעים שנה.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
מה הבעיה הגדולה שיהיה במאגרים הרוסיים? שיהיה.
מה שיותר מעצבן זה, שכל אד יכול להכניס תמונות של מי שבא לו, ואולי יש כאלו שאת עצמם לא היו מכניסים, כי כן חוששים ממשהו, אבל בא אח/חבר ומכניס את כל הכיתה כדי לראות איזה פנים יסתובבו סביבו בעוד ארבעים שנה.
מה היה הבעיה הגדולה שהם ידעו איך קוראים לכל אדם בעולם, איפה הוא נמצא בכל רגע, וידעו לזהות אותו לפי זיהוי פנים?
שאלה יפה.
כדאי לשאול אותה את בוגרי בריה"מ לשעבר.

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
מה שמוזר שלרוב ככל האנשים בתרבות המערבית היום יש פייסבוק או חשבונות באתרים אחרים ואם להם אין אז חבריהם מחזיקים עליהם את כל המידע...
בשביל מה צריך תוכנות נוספות?

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
היו הרבה אנשים ששלחו לי והרבה תמונות קיבלתי ובד"כ החזרתי אותם
יש רק בעיה של תאימות עם המכשיר שלי עם התוכנה שלא כל התמונות שאני מוריד מופיעים בגלריה של התוכנה, ואין בתוכנה אופציה לפתיחת קבצים מהמכשיר.
ולכן היו תמונות ששלחו אלי אך לא יכלתי להפעיל עליהם את התוכנה בשעתו. אך בהמשך הסתדר.
אחד שלח אלי תמונה וזה נתקע כנ"ל, ולאחר זמן ראיתי זאת בגלריה.
אם רוצה שיפנה אלי שוב כי עדיין לא מצאתי את המייל שלו.

ברת מזל

משתמש פעיל
היו הרבה אנשים ששלחו לי והרבה תמונות קיבלתי ובד"כ החזרתי אותם
יש רק בעיה של תאימות עם המכשיר שלי עם התוכנה שלא כל התמונות שאני מוריד מופיעים בגלריה של התוכנה, ואין בתוכנה אופציה לפתיחת קבצים מהמכשיר.
ולכן היו תמונות ששלחו אלי אך לא יכלתי להפעיל עליהם את התוכנה בשעתו. אך בהמשך הסתדר.
אחד שלח אלי תמונה וזה נתקע כנ"ל, ולאחר זמן ראיתי זאת בגלריה.
אם רוצה שיפנה אלי שוב כי עדיין לא מצאתי את המייל שלו.
שלחתי עכשיו שוב
תודה

AAYALAA

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
זו אפליקציה שהופכת למבוגרים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  13  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה