שוק ההון השקעה של כספי הילדים

רמיזא

משתמש מקצוען
ילדי שיהיו בריאים רוצים שאני אשקיע אם כספם בקרנות מניבות, מה מומלץ ואיך אני פותח את זה על מספר הזהות שלהם ?

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
ילדי שיהיו בריאים רוצים שאני אשקיע אם כספם בקרנות מניבות, מה מומלץ ואיך אני פותח את זה על מספר הזהות שלהם ?
לא בטוח שכדאי לפתוח על התז שלהם... (סיפור הזוי שקראתי פעם ומחשבה על מה עם חלילה קורה משהו...)

דבר שני, הבנתי שלפתוח אחד, יוצא ריווחי יותר מלפתוח כמה כשמדובר באותו סכום הפקדה.. משהו שקשור לריבית דריבית..

רמיזא

משתמש מקצוען
לא בטוח שכדאי לפתוח על התז שלהם... (סיפור הזוי שקראתי פעם ומחשבה על מה עם חלילה קורה משהו...)

דבר שני, הבנתי שלפתוח אחד, יוצא ריווחי יותר מלפתוח כמה כשמדובר באותו סכום הפקדה.. משהו שקשור לריבית דריבית..
למה לא כדאי ? מה יכול לקרות ?

רמיזא

משתמש מקצוען
שהילדים יגדלו ויעשו עם הכסף דברים בניגוד לרצון הוריהם.
זה בין כה כסף שלהם, נראה לי הפוך, אם הכסף אצלם הם יכולים לעשות עם זה משהו לא טוב, אם הכסף מושקע הם צריכים להתקשר להוציא את זה, וצריכים חשבון בנק לאן הכסף יכנס, זה הרבה יותר מורכב לדעתי.

דוד המלך!

משתמש פעיל

שמעתי גם על סיפור כזה
שמעתי אפשר לפתוח על שם ההורים
ןלתת שם לכל קופה לפי הילדים

רמיזא

משתמש מקצוען
שמעתי גם על סיפור כזה
שמעתי אפשר לפתוח על שם ההורים
ןלתת שם לכל קופה לפי הילדים
תודה על הדאגה,
אך כפי שכתבתי זה לא כסף של ההורים, זה הכסף של הילדים, דמי חנוכה פורים וכו' וכו', בהסכמת הילדים, למה שיבוזבז על שטויות, אם 1000 ש"ח היום יכול להיות בעתיד כמה אלפי שקלים, זה חינוך פיננסי מצויינת, והתנהלות כלכלית שהלוואי שהיו מחנכים אותי לזה.

חיה.

משתמש מקצוען
לא רוצה לאכזב
אבל אם ישימו ח"פ 1000 ש"ח
עוד 15 שנה זה יהיה 1030 ש"ח.....
?!
לפני שנה הילד שלנו הפקיד בקופה להשקעה ח"פ 1800 שח
היום יש בקופה 2300 שח.
אם לא היה מפקיד, הכסף היה נשאר בקופת החיסכון במגירה:)

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
לא רוצה לאכזב
אבל אם ישימו ח"פ 1000 ש"ח
עוד 15 שנה זה יהיה 1030 ש"ח.....
בקופות גמל יכול להיות תשואה של בין 4-7 אחוז בשנה, אאל"ט, אבל כל שנה סכום ההשקעה גדל, מה שנקרה ריבית דריבית ואז אחרי שנה 1000 הופך ל1040 עד 1070.. ואחרי עוד שנה 1040 עד 1070 גדלים ב 4-7%

יש כאן איפשהו מחשבון של ריבית דריבית

פוטושופר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
?!
לפני שנה הילד שלנו הפקיד בקופה להשקעה ח"פ 1800 שח
היום יש בקופה 2300 שח.
אם לא היה מפקיד, הכסף היה נשאר בקופת החיסכון במגירה:)
אפשר לשאול פרטים?
איפה פתח, איך הפקיד?
תודה
לא לשכוח שיש דמי ניהול ומס על הרווחים כמובן...

חיה.

משתמש מקצוען
איפה פתח, איך הפקיד?
תודה
לא לשכוח שיש דמי ניהול ומס על הרווחים כמובן...
ההורה פותח קופג להשקעה על שם הילד,
אפשרי בכל הקופות. הפקדה בהעברה בנקאית.
מאחר ומדובר בטווח ארוך בחרנו במסלול עוקב מדד S&P, שהתשואה בו השנה הייתה גבוהה ביותר.

רמיזא

משתמש מקצוען
ההורה פותח קופג להשקעה על שם הילד,
אפשרי בכל הקופות. הפקדה בהעברה בנקאית.
מאחר ומדובר בטווח ארוך בחרנו במסלול עוקב מדד S&P, שהתשואה בו השנה הייתה גבוהה ביותר.
כמה קיבלתם דמי ניהול ?

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה