תקשורת המקרה המוזר של 4X4 בשעת לילה מוקדמת (סקירה אובייקטיבית של המכשיר הכשר 4X4)

יצחק ק

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
באג הזוי
זה לא עובר תמיד ממכשיר למכשיר
היה לי קילויקס 5 גיביתי בו וה4*4 לא קרא את הגיבוי!
גם לי זה לא עבר
אחרי הרבה ניסויים לשנות את הקובץ במחשב הצלחתי לסדר את זה
אולי יום אחד אני יכתוב מדריך איך עושים את זה

גלילאי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
ועוד מנפלאות 4X4,
באמצע שיחה ע"מ ללחוץ על איזה סיפרה, (נגיד 4 כדי לשמוע את הפודקאסט הקודם של "אומר אביי")יש לעורר את הטלפון ורק אז ללחוץ על המקש הרלוונטי.
טיפ, ללחוץ פעמיים על אותו המקש. הראשון מעוררו והשני עושה תפקידו.
זה בכל המכשירים החדשים!
המכשיר היחיד שלא היה צריך את זה, זה סמסונג הכחול הסליידר.
פלאפון בלי הרבה חכמות, יש רק 5 ניגונים בנאליים וכמה רקעים בודדים.
אבל הוא הפלאפון הכי מוצלח שהיה בשוק, מה שבאמת צריך- היה בו!
וכל מי שהיה לו את זה לא יכל להיפרד ממנו. שמעתי מכמה ואני ביניהם.
חבל על דאבדין..

The Little Boy

משתמש רשום
יש כזה דבר עדיין לפרוץ מכשיר לכל החברות (גיליתי בארכיון איזה נוקיה מתקפל שכנראה הופסק שימוש כי נעול לסלקום או משהו כזה... אלו היו פלאפונים!)?

(לפי התגובות לעיל נראה ששווה לעשות מכירה פומבית לעתיקות הללו...;)).

ניק 7592

משתמש חדש
שביר ומגושם מעט יותר ממתחרהו.
לא נכון לא מסיכמה לחלוטין יש לי את המכשיר והוא נפל מגובה של 1 מטר ואפילו קצת יותר ולא קרה לו שום דבר
Q3 מכיל סוללה פחות טובה, וגם: קליטה פחות טובה (קצת). בנוסף, הוא סובל ממחלת נפש עמוקה שקשורה לבלוטות'. כאשר אנו נשמע בו שירים, כל 30 שניות בערך יש קיטוע, כמו "שריטה בדיסק". בהתחלה זה לא נורא, אבל אחרי 10 דק' האזנה לשיעור או שיר - זה מציק ומעצבן. אוף!
והסוללה חזקה מאודד לפחות לעומת נוקיה 225 הוא כפול 4 מהנוקיה
הקליטה קשורה לחברת הסים ולא לטלפון עצמו!!!
ובקשר לבלוטות זה גם לא קשור לטלפון זה קשור יותר למה שמחברים תנסו לחברמכשיר יותר איכותי וטוב

ובכל אוםן תודה רבה על הסקירה
שיהייה לכולם בהצלחה!!!!!

חבל חבל חבל חבל שאין אפשרות לגבות את אנשי הקשר ל'ענן', וכן לקבל עדכוני גרסה. חלק גדול מהבעיות הם תוכנה. למה בשביל חיפוש טוב יותר באנשי קשר, אני צריך לקנות מכשיר חדש? למה אם המכשיר אבד הלכו כל אנשי הקשר? זה פסיכי.
אפשר ב- 4x4 לייצא אנשי קשר לקובץ vca או משהו כזה, ואז זה נמצא בכרטיס ואפשר לייבא את זה בכל מכשיר אפילו הכי מתקדם שיש...
ו-------- אני ממש מוחה על כל מה שאמרו על ה- 4x4 :
זה טלפון מעולה !!!! פשוט צריך טיפה לשחק בהגדרות ,כמו בכל מכשיר טכנולוגי שבשביל להנות ממנו צריך לעבור על כל ההגדרות..
נכון שב-4x4 צריך ממש לחפור כדי לגלות כל מיני הגדרות אבל אח"כ...ממש תענוג..

הדס99

משתמש מקצוען
נ
אפשר ב- 4x4 לייצא אנשי קשר לקובץ vca או משהו כזה, ואז זה נמצא בכרטיס ואפשר לייבא את זה בכל מכשיר אפילו הכי מתקדם שיש...
ו-------- אני ממש מוחה על כל מה שאמרו על ה- 4x4 :
זה טלפון מעולה !!!! פשוט צריך טיפה לשחק בהגדרות ,כמו בכל מכשיר טכנולוגי שבשביל להנות ממנו צריך לעבור על כל ההגדרות..
נכון שב-4x4 צריך ממש לחפור כדי לגלות כל מיני הגדרות אבל אח"כ...ממש תענוג..
נשמח להדרכה

נ

נשמח להדרכה
לייצא את אנשי הקשר לכרטיס:
אנשי קשר/אפשרויות/יצא/יצא אנשי קשר/(בוחרים את כל ה-אנשי קשר)/אישור/(בוחרים תקייה בכרטיס)/אישור .
ואח"כ אפשר לשים את זה על מצב גיבוי אוטומטי....
מקווה שעזרתי.
עוד משהו ?????

לייצא את אנשי הקשר לכרטיס:
אנשי קשר/אפשרויות/יצא/יצא אנשי קשר/(בוחרים את כל ה-אנשי קשר)/אישור/(בוחרים תקייה בכרטיס)/אישור .
ואח"כ אפשר לשים את זה על מצב גיבוי אוטומטי....
מקווה שעזרתי.
עוד משהו ?????
אגב את הקובץ הזה אפשר לייבא גם בשיאומי וכל שאר המכשירים !!

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
בשעת לילה מוקדמת, בדקתי את המכשיר הכשר 4X4. ואז המשכתי להשתמש בו למשך עוד כמה ימים. לא יכולתי להמשיך לבדוק אותו בלילות, משום שאז אני נוהג לישון.

בדקתי אותו (בשעות היום, כאמור), ראש בראש מול ה Q3 גרסת 2023.

שניהם נחשבים לעילית של המכשירים הכשרים. אם הם היו חברונער'ס, שניהם היו מבקשים דירה בירושלים-רמת שלמה, מינימום

החסרונות הקוסמטיים של 4X4: חריץ כרטיס זכרון משונה, מקשים קטנים יותר משל ה Q3, פנס ממוקם במקום פחות נוח.

4X4 סובל גם הוא ממחלת נפש מעיקה מאוד:
אי אפשר לחפש איש קשר, אלא אם כן אתם יודעים בבירור את שמו. נניח אתם מחפשים את "דודה נחמה". תקישו 'נחמה' - הוא לא ימצא דבר. ה Q3 מנצח בקטע הזה.

עוד מחלה נוראה שמצריכה ביקור אצל פסיכיאטר של ה 4X4: הוא לא מאפשר לשמור מספר תוך כדי שיחה ו/או להוציא שיחה תוך כדי שיחה אחרת. זה מעצבן נורא!! נורא!!
יש לי 4X4 ואפשר לשמור אנשי קשר תוך כדי שיחה.
ואפילו אני יכולה לחייג תוך כדי שיחה למספר אחר.
וכשאני מחפשת שם כלשהו נגיד דודה נחמה אני יכולה לכתוב רק נחמה ומופיע לי דודה נחמה..

דמוסתנס

משתמש רשום
היה לי את 4X4 מזעזע...... למה כל חודשיים גילתי באג אחר והיה צריך לעדכן גירסה?
זה לא נשמע לכם מחשיד ? כל פעם שבאתי לחנות על בעיות (בעיקר קליטה )אמרו לי שיש עידכון חדש וכל עידכון חדש היה מאפס את הפלא.... - לא מומלץ ולא שווה את הכסף אחרי שנה שבק חיים
היום יש לי את הQ7 עוקף אותו בגדול...

מוזמן לנסות את הQ7 וכנראה תווכח לדעת שהוא עולה על שניהם
אגב שלשתם אותה חברה....
היה לי את ה-Q7 ולדעתי ה-4x4 יותר טוב מכוווווולם !!!! .
באמת, ניסיתי את כל הטלפונים ואחרי יאוש קניתי את ה-4x4 ונוכחתי לראות שהוא הטוב ביותר ,
ממליצה בחום. !!

היה לי את 4X4 מזעזע...... למה כל חודשיים גילתי באג אחר והיה צריך לעדכן גירסה?
זה לא נשמע לכם מחשיד ? כל פעם שבאתי לחנות על בעיות (בעיקר קליטה )אמרו לי שיש עידכון חדש וכל עידכון חדש היה מאפס את הפלא.... - לא מומלץ ולא שווה את הכסף אחרי שנה שבק חיים
היום יש לי את הQ7 עוקף אותו בגדול...
בעיות קליטה זה לא קשור בכלל לטלפון ,זה קשור בכלל לסים !!!!!!
לי היה רמי לוי והיה בעיות קליטה מזעזעות ,עברתי לסלקום והטלפון השתפר פלאים !!!!

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
מתקן טעות.
גם הבלוטוס' של ה 4X4 סובל מהפרעה, כל כמה שניות יש "קפיצה" קלה, שהופכת אותו לנגן לא שמיש.

ועדיין מכשיר נהדר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה