התייעצות החיסונים של חברת מודרנה

מצב
הנושא נעול.

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
אבל אני לא מאמינה לא למי שמבטיח לי שהחיסון בטוח במאה אחוז למרות שידוע לכל איך ובאיזה סדר גודל התבצע
כמו שכתבו כאן, זה הסדר גודל של הנסיינים לכל טיפול רפואי.

אבל שום דבר הוא לא מאה אחוז

חידה: כמה שנים לקח לעולם לגלות שסוכר לבן מסוכן?

אולי עוד עשרות שנים יגלו שדווקא קמח כוסמין מלא מסוכן? מישהו מבטיח שלא?

מאה אחוז אין על שום דבר. אם לנגד העיניים זה עובר חלק למליונים, אין שום סיבה לחשוב שפתאום יקרה משהו. כך אומרים המומחים, וגם טיפש אמור לחשוב כך.

אני וביתי

משתמש מקצוען
בתוך כך דווח על קרב אימים בין ראשי חברות "פייזר" ו"מודרנה" לבי המשקיעים וחברי הדריקטוריון. ראשי החברות מעוניינים לשלח לישראל מלאי ענק של חיסונים על מנת לבחון את החזרה לשגרה בצל החיסונים ולהוכיח כי הם יעילים, ומנגד, חברי הדירקטוריון טוענים שהם מקבלים תלונות על כך שישראל מקדימה את כל העולם ומביעים חשש שההעדפה הזו לישראל עלולה לבוא על חשבון פוטנציאל של שווקים גדולים יותר בעתיד. בישראל מנסים לשכנע אותם בדעת אנשי המקצוע וראשי החברה.

sheen

משתמש מקצוען
לא

אלא שתמיד זה לוקח המון זמן
כי זו גם עלות עצומה
גם זמן לגייס רבבות נסיינים
וגם זמן לבדוק שבאמת אין הדבקה

כעת
המדינות שפכו כסף ללא הגבלה
הנסיינים רצו בהמוניהם
ולקח מעט זמן לבדוק מניעת הדבקה, כי המגפה משתוללת בחוצות
אני יודעת את זה.
תהיתי למה מתייחסים ל40 אלף איש כאל מעט מדי.

sheen

משתמש מקצוען
יש את הקורונה שחוץ מקמפיין ההפחדה אין סיבה לחשוב שיש לה השפעות מרחיקות לכת לטווח הארוך יותר מוירוסים אחרים שאנחנו מכירים.
אגב לוירוסים אחרים שאנחנו מכירים יש בהחלט השפעות לטווח הארוך, גם אם לא כולם מספיק מודעים אליהם.
דוגמאות?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  24  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה