הודעה מאנטי וירוס- מישהו מבין?

אדים

משתמש רשום
בזמן האחרון עולה לי הרבה מסך כזה,
בלחיצת "חסום" זה נעלם לחצי שניה ועולה שוב ושוב עד שנעלם
מישהו יודע מה זה ומה זה אומר?

צפה בקובץ המצורף 294221

קבצים מצורפים

• לכידה.JPG
    לכידה.JPG
    KB 33.3 · צפיות: 8

qwerrrewq

משתמש מקצוען
שיטות רבות יש להצפין ולהגן על תקשורת, חלק מהשיטות משתמשות באישורי אבטחה בכדי להבטיח את אמינות ותקינות ההצפנה- אפשר שכאן - משום מה אישור האבטחה אינו תקין לגמרי, לא בהכרח מעיד על תקלה או ניסיון הונאה כלשהו....

זה נפוץ בעיקר עם חסימות ושירותי סינון למיניהם כמו נתיב ורימון - אם מדובר באתר אמין ומאובטח אפשר ללחוץ על "אפשר" - על מה מדובר ?

כמו כן אם תסמן "זכור את הפעולה...." הוא מן הסתם לא יקפוץ שוב.....

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מאז שעברתי לנטפרי, ההודעה הזו כל היום מופיעה, 5 פעמים ביום, וגם יותר...

מה אומרים מומחי נטפרי ?

mat

------- Magicode -------
נכתב ע"י רמה פלוס;2074041:
מאז שעברתי לנטפרי, ההודעה הזו כל היום מופיעה, 5 פעמים ביום, וגם יותר...

מה אומרים מומחי נטפרי ?

תוודאו שהתקנתם דרך התוכנה של נטפרי. ולא בדרך הידנית.

http://netfree.link/quick-support

"הורדת התוכנה להתקנת התעודה של נטפרי"

אדים

משתמש רשום
אני לא בנטפרי.
וזה מופיע סתם פתאום, לא מוצאת קשר מסוים.

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
זה מופיע גם לפעמים ברימון, אני ממליץ לבטל את האנטי וירוס לתקשורת מוצפנת באינטרנט מסונן.

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
יש לכל ספק אינטרנט תוסף לגלישה באתרים מאובטחים מה הבעייה להוריד אותו?

bris

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י דודכהן;2074725:
יש לכל ספק אינטרנט תוסף לגלישה באתרים מאובטחים מה הבעייה להוריד אותו?

זה לא עוזר לאנטי וירוסים החדשים , הם מוודאים את האישורים לבד, צריך או לבטל את ההגנה הזאת או לתת לו כמה פעמים אישור ולסמן לו שיזכור את זה ולא ישאל שוב , וזה בדכ מועיל .

אין לי מושג ביחס לנ״פ אבל ברימון/אתרוג זה עובד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה