גבו ממני 1500$ בלי שידעתי

גלילאי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עברתי על כרטיס האשראי שלי מלפני קרוב לשישה חדשים. לא יודע למה לא עשיתי את זה עד היום. וראיתי שחברה הסוחרת בביטקוין או בקריפטו, ואני לא מבין בזה בכלל, לא מה זה אומר, לא איך מתעסקים עם זה וודאי לא את ההבדל בין המטבעות הוירטואליים הללו. והנה הם גבו ממני 500$ ומיד אח"כ עוד כ- 1000$ כשאני משוכנע שלא אני ולא אשתי עשינו את הפעולה.
בדקתי בגוגל ובויקיפדיה וראיתי שמדובר בחברת מטבעות וירטואליות (מבוזרות?)
חברת האשראי (כאל) כותבת שניתן לתבוע עד 90 יום.
מישהו נתקל פעם עם כזה דבר ועם שם החברה, ומה אני יכול לעשות?

קבצים מצורפים

• ‏‏לכידה.PNG
    ‏‏לכידה.PNG
    KB 13.5 · צפיות: 57

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
לי קרה גם כן (לא בענייני מטבעות) שגבו ממני כסף על שירות שלא קיבלתי וגיליתי את הדבר אחרי 90 יום, וחברת האשראי אמרה לי כנ"ל. הם הציעו לי לפנות למשטרה...

A052

משתמש סופר מקצוען
אם יש לכם את פרטי החברה (ניתן לקבל מחברת האשראי) תוכלו לתבוע אותם בבית משפט (כמובן רק אחרי שפניתם בכתב לחברה ולא החזירו).

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
אם זה חברה ישראלית (מסתבר שלא..) תוכלו לריב מולם ישירות..
אם לא - תאיימו על כאל בתביעה שיוכיחו שדרשו אימות נוסף כחוק (בכל קנייה בחו"ל שאין להם מסוף ישראלי הם דורשים שליחת הודעה קולית או SMS כדי להמשיך בעיסקא)

גלילאי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אם זה חברה ישראלית (מסתבר שלא..) תוכלו לריב מולם ישירות..
אם לא - תאיימו על כאל בתביעה שיוכיחו שדרשו אימות נוסף כחוק (בכל קנייה בחו"ל שאין להם מסוף ישראלי הם דורשים שליחת הודעה קולית או SMS כדי להמשיך בעיסקא)
ז"א שכאל היו מחוייבים לפנות אלי פעם נוספת ולקבל אישור או שזה רק זהירות פרטית שלהם שאינה מחוייבת חוקית?

ר' יעקב ישראל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עימוד ספרים

FSHLOMO

משתמש צעיר
UX UI
D I G I T A L
עברתי על כרטיס האשראי שלי מלפני קרוב לשישה חדשים. לא יודע למה לא עשיתי את זה עד היום. וראיתי שחברה הסוחרת בביטקוין או בקריפטו, ואני לא מבין בזה בכלל, לא מה זה אומר, לא איך מתעסקים עם זה וודאי לא את ההבדל בין המטבעות הוירטואליים הללו. והנה הם גבו ממני 500$ ומיד אח"כ עוד כ- 1000$ כשאני משוכנע שלא אני ולא אשתי עשינו את הפעולה.
בדקתי בגוגל ובויקיפדיה וראיתי שמדובר בחברת מטבעות וירטואליות (מבוזרות?)
חברת האשראי (כאל) כותבת שניתן לתבוע עד 90 יום.
מישהו נתקל פעם עם כזה דבר ועם שם החברה, ומה אני יכול לעשות?
מעניין חברת ביננס זה בנק מעצמם לא גנבו אותי אף פעם משתמש שם הרבה
כנראה שמישהו עשה את זה אם הכרטיס שלך או....

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
מעניין חברת ביננס זה בנק מעצמם לא גנבו אותי אף פעם משתמש שם הרבה
כנראה שמישהו עשה את זה אם הכרטיס שלך או....
השערה שלי שמישהו פתח שם חשבון עם זיהוי מזוייף.
וקנה שם מטבעות עם הרבה כרטיסי אשראי גנובים והעביר את הכסף לחשבון אחר ונעלם.

FSHLOMO

משתמש צעיר
UX UI
D I G I T A L
השערה שלי שמישהו פתח שם חשבון עם זיהוי מזוייף.
וקנה שם מטבעות עם הרבה כרטיסי אשראי גנובים והעביר את הכסף לחשבון אחר ונעלם.
יכול להיות מה שאתה אומר אם זה לא היה ביננס
בשביל לפתוח שם חשבון זה הולך עם דרכון....
אתה לא יכול לגבות על השם שלך אם כרטיס אשרי אם שם אחר מסובך שם אני חושב אולי אפילו שווה לך לפנות אליהם ולשאול אותם נראה לי שיש להם שירות מולה
שווה בדיקה

גלילאי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יכול להיות מה שאתה אומר אם זה לא היה ביננס
בשביל לפתוח שם חשבון זה הולך עם דרכון....
אתה לא יכול לגבות על השם שלך אם כרטיס אשרי אם שם אחר מסובך שם אני חושב אולי אפילו שווה לך לפנות אליהם ולשאול אותם נראה לי שיש להם שירות מולה
שווה בדיקה
איך אני יוצר איתם קשר? באתר אין שום הפניה ליצירת קשר!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה