ילילי

משתמש מקצוען
הבעיה של הרפובליקנים למרות כל הסקרים היא שהדמוקרטים שולטים בכל החברות שמבצעות את התוצאות של הבחירות, למי שיודע איך זה עובד שם הספירה, וגם שופטי העליון שם לא מחבבים את טראמפ ככה שגם אם יהיה זיופים לטובת הדמוקרטים אין מה לרפובליקנים לעשות.

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הבעיה של הרפובליקנים למרות כל הסקרים היא שהדמוקרטים שולטים בכל החברות שמבצעות את התוצאות של הבחירות, למי שיודע איך זה עובד שם הספירה, וגם שופטי העליון שם לא מחבבים את טראמפ ככה שגם אם יהיה זיופים לטובת הדמוקרטים אין מה לרפובליקנים לעשות.
זה לא קשור רק לזה, זה קשור בעיקר (אפילו רק) לתוצאות האלקטורים!!!!!!!!

נראה לי שדעות כאן זה ספאם... אז סתם לתשומת ליבנו...

הוראת שעה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
אין לי מושג אם אתה מתמצא בפוליטיקה האמריקנית. אבל כל מי שטען את זה משלם עכשיו הרבה כסף לעורכי דין על תביעות דיבה.מגישים ימניים פופלריים פוטרו כי למעסיקים נמאס להפסיד בבתי משפט. וגם ג׳ויאלני מסובך בזה עד צוואר. גם אני נטיתי להאמין בזה בהתחלה בתור תומך טראמפ אבל לא הציגו לבית המשפט אפילו ראיה אחת!

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
אין לי מושג אם אתה מתמצא בפוליטיקה האמריקנית. אבל כל מי שטען את זה משלם עכשיו הרבה כסף לעורכי דין על תביעות דיבה.מגישים ימניים פופלריים פוטרו כי למעסיקים נמאס להפסיד בבתי משפט. וגם ג׳ויאלני מסובך בזה עד צוואר. גם אני נטיתי להאמין בזה בהתחלה בתור תומך טראמפ אבל לא הציגו לבית המשפט אפילו ראיה אחת!
תחפש את הפודקאסט של גדי טאוב על זה.
אני לא זוכר איזה מספר זה...
הוא מסביר שם טוב מאוד...

בא לי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

אבו עלי: תוצאות הסקר מהלילה​

עוד לפני שהתפרסם הראיון המזוויע של ביידן עם CNN ערכתי אמש, כאן בערוץ סקר גדול יחסית בהשתתפות למעלה מ 41 אלף מצביעים (הסקר היה פתוח לשעתיים וארבעים דקות).

הסקר שאל: מה היית ממליץ לאזרחי ארה”ב לבחור?

התוצאות היה מובהקות ואלו הן:

80% מהמצביעים ולמעלה מ 90% מבעלי הדעה בסקר קובעים נחרצות:
אנו מעדיפים את טראמפ על פני ביידן.

עוד אציין כי ע”פ סקר נוסף שעשיתי כאן בערוץ בחודש ינואר האחרון (מייד אצרף אותו גם) התפלגות הדעות הפוליטיות בקרב עוקבי הערוץ זהה ברמת דיוק גבוהה להתפלגותם באוכלוסיה הישראלית, וזאת ע”פ תוצאות הבחירות האחרונות כמדד.
כלומר רוב מובהק של אזרחי ישראל מכל קצוות הקשת הפוליטית, אינו מעוניין בקדנציה נוספת של ביידן. זה קונצנזוס מובהק.

בא לי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

אבו עלי: תוצאות הסקר מהלילה​

עוד לפני שהתפרסם הראיון המזוויע של ביידן עם CNN ערכתי אמש, כאן בערוץ סקר גדול יחסית בהשתתפות למעלה מ 41 אלף מצביעים (הסקר היה פתוח לשעתיים וארבעים דקות).

הסקר שאל: מה היית ממליץ לאזרחי ארה”ב לבחור?

התוצאות היה מובהקות ואלו הן:

80% מהמצביעים ולמעלה מ 90% מבעלי הדעה בסקר קובעים נחרצות:
אנו מעדיפים את טראמפ על פני ביידן.

עוד אציין כי ע”פ סקר נוסף שעשיתי כאן בערוץ בחודש ינואר האחרון (מייד אצרף אותו גם) התפלגות הדעות הפוליטיות בקרב עוקבי הערוץ זהה ברמת דיוק גבוהה להתפלגותם באוכלוסיה הישראלית, וזאת ע”פ תוצאות הבחירות האחרונות כמדד.
כלומר רוב מובהק של אזרחי ישראל מכל קצוות הקשת הפוליטית, אינו מעוניין בקדנציה נוספת של ביידן. זה קונצנזוס מובהק.
1715241336981.png

בא לי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

גב' היילי קיבלה יותר מ-128,000 קולות בפריימריז הרפובליקני באינדיאנה, למרות העובדה שהיא פרשה זה מכבר.​

הנשיא טראמפ זכה בפריימריז בקלות רבה, וזכה ב-78.3 אחוזים, אך היילי קיבלה מספר משמעותי של 21.7 אחוז מהקולות. כך קרה בחודש שעבר בפריימריז בפנסילבניה, שם הצביעו לה יותר מ-150 אלף איש. כאשר היילי השעתה את הקמפיין שלה בתחילת מרץ אשתקד, היא סירבה לאשר את טראמפ, אך במקום זאת אמרה שטראמפ יצטרך כעת לעשות את העבודה כדי לזכות בתמיכת הבסיס שלה.

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
טראמפ בבית המשפט במנהטן:

"כל יהודי שמצביע לביידן צריך להתבייש בעצמו.
הוא מקבל החלטות פוליטיות, ההתנהגות שלו מבישה".

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
טראמפ:

"חמאס רצח אלפי אזרחים תמימים, כולל תינוקות, ומחזיק בבני ערובה אמריקנים, אם הם בכלל בחיים. אבל ג'ו המושחת עומד דווקא לצד הטרוריסטים האלה - בדיוק כפי שהוא עומד לצד האספסוף הרדיקלי שמשתלט על הקמפוסים שלנו.
גו' חלש, מושחת ומוביל את העולם ישר למלחמת העולם השלישית".

"בדיוק כמו המלחמה באוקראינה, המלחמה בישראל לא הייתה מתרחשת אם אני עדיין הייתי בבית הלבן, אך בקרוב אחזור ואדרוש פעם נוספת - שלום באמצעות כוח".

1715270713900.png

נערך לאחרונה ב:

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
טראמפ מול כ-80 אלף איש בעצרת בחירות בניו גרזי:

ההחלטה של ביידן לעצור סיוע ביטחוני לישראל היא אחת הבגידות הגדולות בהיסטוריה בבעלת ברית של ארה"ב

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
סקר ניו יורק טיימס במדינות המפתח:

טראמפ ממשיך להוביל בחמש משש מדינות המפתח. במדינות המתנדנדות הדרומיות הוא מוביל בפער שכבר עולה על טעות הדגימה, ובצפוניות מוביל בשתיים ומפגר באחת. ביידן זקוק לכל שלוש הצפוניות כדי לשוב ולזכות בנשיאות, ואילו טראמפ על פי המסתמן יזדקק לאחת בלבד

1715599428588.png

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
והנה הסיבה להתנגדות הגדולה עם ביידן:

13 אחוז מתומכיו שנטשו מנמקים זאת במדיניות בעזה. חמישה מכל שישה בגלל שמסייע לטענתם יותר מדי לישראל, ואחד מכל שישה כי מסייע פחות מדי. שיעור האנטי ישראלים כמובן גבוה יותר אבל לראשונה בסקר אפשר לראות גם פלח מצומצם, כנראה יהודי, שמאיים בנטישת הדמוקרטים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה