דרוש מידע האם יש פה בציבור כרותי כיס מרה?

לוטוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני עברתי לפני כשנתיים
היתה התאוששות קלה מאוד ב"ה
כן נזהרת מעומס של מאכלים שומניים (מוקרם, גבינ"צ, שמנות-כמה דברים יחד),
כי אז הלב מתחיל לדפוק ונהיה לי חולשה

רפואה שלמה והחלמה מהירה!

הודיה 482

משתמש מקצוען
מעניין אני רואה שכתבו כאן שמרזים.
אצלי ממש הפוך עליתי במשקל עוד ועוד אפילו שהייתי בצומות ולא אכלתי כמעט כלום.
ולגבי הלאכול הכל אמממ...
אני שנה ו3 חודשיים אחרי
עכשיו הרבה יותר טוב אבל ברור שלא אותו דבר.
בשר, ציפס מטוגן ביצה (כמו חביתה וכו') סלטים עם הרבה שמן כמו חצילים\מטבוחה\מיונז וכד'
לא עושה לי טוב בכלל

לאה ט.

משתמש רשום
אני עברתי את הניתוח לפני שנתיים אצל ד"ר סולד באסותא
ההחלמה ב"ה היתה ממש מהירה אמרו לי שבועיים ובסוף אחרי יומיים כבר הרגשתי הרבה יותר טוב.
תכלס באמת לא שווה לחכות ולדחות את הניתוח ,כי אני דחיתי וסתם סבלתי המון מהתקפים וגם נהיה לי זיהום עם דלקת רצינית שפגעה בתפקודי כבד
הייתי מאושפזת עם אנטיביוטיקה

אירילה

משתמש צעיר
צילום מקצועי
ב"ה עבר בלי שום בעיה לפני 15 שנה עבר טוב למרות בעיות עודף משקל ומלא בעיות נלוות אין צורך בפרטי זה נתוח ממש פשוט

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה