דרוש מידע האם אתם מכירים חומר כשר לפסח למדיח?

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
לא בקניות, רק בבירורים לקראת הקניות... שנדע מה לחפש ואיפה, אם בכלל יש.
בדקת על הטבליות של פיירי? לנוזל כלים שלהם יש כשרות טובה לפסח.
ואיזה כיף זה מדיח לפסח..

יראת גאולה

משתמש מקצוען
לפסח?
מה נסגר איתכם?
אני עדיין לא ניקיתי את החנוכיה....
בעלי הציע לי לכתוב הסבר ברור:
אנחנו מתלבטים אם לקנות מדיח מיוחד לפסח, ורוצים לברר האם קיים חומר בהכשר בד"צ העדה החרדית, כי בזה זה תלוי.
רק מה, זה לא יהיה אמת, כי את המדיח קנינו לפסח הקודם :)
אבל היות שלא מצאנו חומר, כלומר - בחנויות הרגילות אין כזה דבר, אנחנו מנסים להיערך מראש אולי נצליח למצוא.

מה שגרם לנו להיזכר בזה דווקא בחודש טבת, היא העובדה שנתקלנו באבקה למדיח של סנו. זהו המוצר שאמרו לנו שהוא כשל"פ.
רק שעל המוצר שראינו, לא היה כתוב שהוא כשר לפסח. זה היה בחנות בה מחזיקים מוצרים עתיקים למדי, מצאתי שם כמה חומרי ניקוי חביבים עלי, שכבר אינם מצויים בשוק.

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
בעלי הציע לי לכתוב הסבר ברור:
אנחנו מתלבטים אם לקנות מדיח מיוחד לפסח, ורוצים לברר האם קיים חומר בהכשר בד"צ העדה החרדית, כי בזה זה תלוי.
רק מה, זה לא יהיה אמת, כי את המדיח קנינו לפסח הקודם :)
אבל היות שלא מצאנו חומר, כלומר - בחנויות הרגילות אין כזה דבר, אנחנו מנסים להיערך מראש אולי נצליח למצוא.

מה שגרם לנו להיזכר בזה דווקא בחודש טבת, היא העובדה שנתקלנו באבקה למדיח של סנו. זהו המוצר שאמרו לנו שהוא כשל"פ.
רק שעל המוצר שראינו, לא היה כתוב שהוא כשר לפסח. זה היה בחנות בה מחזיקים מוצרים עתיקים למדי, מצאתי שם כמה חומרי ניקוי חביבים עלי, שכבר אינם מצויים בשוק.

כאן כתוב שזה כשר לפסח

עורך עם נסיון

משתמש פעיל
עריכה תורנית
כאן כתוב שזה כשר לפסח
זה מנקה את המדיח, ולא את הכלים.
והמלצה אמיתית ל @יראת גאולה להתקשר לבד"ץ העדה החרדית 02-6700200 בשעות הפעילות, הם עונים על כל שאלה. לברר אצלם אם יש טבליות או אבקה למדיח בהשגחתם לפסח. בהצלחה, ופסח כשר ושמח...

יראת גאולה

משתמש מקצוען
זה מנקה את המדיח, ולא את הכלים.
והמלצה אמיתית ל @יראת גאולה להתקשר לבד"ץ העדה החרדית 02-6700200 בשעות הפעילות, הם עונים על כל שאלה. לברר אצלם אם יש טבליות או אבקה למדיח בהשגחתם לפסח. בהצלחה, ופסח כשר ושמח...
זה מה שעשינו לפני פסח, והם אמרו שיש אבקה של סנו. עד היום לא מצאנו אותה... חשבתי אולי כאן מישהו ידע...

עורך עם נסיון

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אולי תשאלו את סנו?

יראת גאולה

משתמש מקצוען
אולי תשאלו את סנו?
כפי שכתבתי בהודעה הפותחת, פנינו לסנו בערב פסח דאשתקד...

lizi_g

משתמש פעיל
ואתם גם יש לכם מדיח מיוחד לפסח או שהכשרתם את המדיח של כל השנה?
אם כן ממש אשמח שתשתפו איך מכשירים מדיח לפסח.
נ.ב.ואם יש לכם סמכות הלכתית שהוקצה לכם אשמח שתציינו.
פסח כשר ושמח.

יראת גאולה

משתמש מקצוען
@יראת גאולה
מצאתם בסוף טבליות למדיח כשרות לפסח? בכשרות עדה חרדית או אחרת?
בכשרות אחרת.
(אנחנו לא שמים נוזל הברקה כי לא מצאנו עדה החרדית, וזה נראה לנו משמעותי יותר כי נשאר על הכלים. במקום מלח למדיח שמים מלח גס רגיל.)

ואתם גם יש לכם מדיח מיוחד לפסח או שהכשרתם את המדיח של כל השנה?
יש לנו מדיח לפסח.

ביצת הפתעה

משתמש פעיל
סליחה על ההקפצה,
גם לי השאלה רלוונטית עכשיו, (אם להזמין מדיח לעכשיו או לפסח)
מה הכשרות של הטבליות לפסח שמצאתם? ומה ההבדל של התוצאה בשימוש עם הנוזל מבריק ובלי?
תודה רבה!

יראת גאולה

משתמש מקצוען
סליחה על ההקפצה,
גם לי השאלה רלוונטית עכשיו, (אם להזמין מדיח לעכשיו או לפסח)
מה הכשרות של הטבליות לפסח שמצאתם? ומה ההבדל של התוצאה בשימוש עם הנוזל מבריק ובלי?
תודה רבה!
יש מנשסטר לפסח ויש חתם סופר לפסח (ובכל זאת היינו מעדיפים עדה החרדית...).
ויש גם נוזל הברקה בהכשרים הנ''ל.

בלי נוזל הברקה הכלים יוצאים רטובים (מאוד, הרבה יותר מאשר שטיפה ידנית), ועם סימני מים.

ביצת הפתעה

משתמש פעיל
יש אפשרות להשיג טבליות למדיח כשרות לפסח בכשרות מהודרת? (הבנתי שיש כשרויות שנותנות כשרות מכיוון שלדעתם לא צריך כשרות על מוצרי ניקיון לפסח)
ואם אין בכשרות נוספת, האם יש דרך להשתמש במדיח בלי הטבליות?
תודה

יראת גאולה

משתמש מקצוען
יש אפשרות להשיג טבליות למדיח כשרות לפסח בכשרות מהודרת? (הבנתי שיש כשרויות שנותנות כשרות מכיוון שלדעתם לא צריך כשרות על מוצרי ניקיון לפסח)
ואם אין בכשרות נוספת, האם יש דרך להשתמש במדיח בלי הטבליות?
תודה
יש טבליות בהכשר מנשסטר לפסח, ויש חתם סופר לפסח.
עדה החרדית לא מצאתי.
חומר הברקה יש גם כן בהכשרים הנ''ל,
מלח למדיח אני חושבת שיש, אבל אנחנו שמנו מלח גס רגיל.

ביצת הפתעה

משתמש פעיל
תודה, יש אפשרות להדיח בלי טבליות?
(לשפוך נוזל כלים על הכלים או חומץ ומלח לימון וכד')

יראת גאולה

משתמש מקצוען
תודה, יש אפשרות להדיח בלי טבליות?
(לשפוך נוזל כלים על הכלים או חומץ ומלח לימון וכד')
נוזל כלים - בשום אופן לא.
אין לי מושג לגבי חומץ ומלח לימון.

אפשר להפעיל מדיח בלי חומר, ואח"כ להדיח בקטנה ביד אולי?
אם מפעילים בלי חומר - זה כמו הדחה במים, אבל הדחה מאוד טובה ועם מים חמים, רוב הלכלוך ירד, וכלי זכוכית (צלחות קערות כוסות) כנראה יצאו נקיים. לא יודעת אם זה היה מספק אותי מבחינת חיידקים...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה