עזרה דחוף- מכבידנט

אמא של אלי

משתמש פעיל
בוקר טוב
אשמח למידע מהמנוסים-
בתי נפלה ברחוב ונפלה לה השן, לאחר טיפול בבית חולים (זה היה טיפול מסובך) הפנו אותנו למומחה לטיפול שורש
וכאן מתחיל הסיוט-
אין ביטוח תלמידים על שיניים כי זה בחינם מקופ"ח
אך בקופ"ח יש תורים רק לאמצע ספטמבר (מדובר על טיפול דחוף ממש)
ניסיתי לבקש רופא בערים אחרות ובמוקד אמרו לי להתקשר בעצמי לכל המרפאות ולבדוק (ניסיתי- אין בקרוב לאף אחת) האפשרות היחידה מבחינתם זה להתקשר יום יום לכל הסניפים בארצינו הקדושה.
מה עושים??
למי פונים??

פינחס רוזנצוויג

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
באיזה עיר?
כי במודיעין עילית, הייתי מגיע למרפאה בעצמי עם הילד [ומפנה את כל הבוקר], ומנדנד לפקידות הרבה, והם נוחות בעלות רצון ותודעת שירות גבוהה, ומירב הסיכויים שימצאו פתרון לבעיה כזו שהיא אכן קריטית.
אני לא יודע מה קורה במרפאות אחרות.

משה 05276

משתמש מקצוען
בוקר טוב
אשמח למידע מהמנוסים-
בתי נפלה ברחוב ונפלה לה השן, לאחר טיפול בבית חולים (זה היה טיפול מסובך) הפנו אותנו למומחה לטיפול שורש
וכאן מתחיל הסיוט-
אין ביטוח תלמידים על שיניים כי זה בחינם מקופ"ח
אך בקופ"ח יש תורים רק לאמצע ספטמבר (מדובר על טיפול דחוף ממש)
ניסיתי לבקש רופא בערים אחרות ובמוקד אמרו לי להתקשר בעצמי לכל המרפאות ולבדוק (ניסיתי- אין בקרוב לאף אחת) האפשרות היחידה מבחינתם זה להתקשר יום יום לכל הסניפים בארצינו הקדושה.
מה עושים??
למי פונים??
תנסו באזורים לא חרדים כגון גבעתיים
או אסותא שם יש יותר זמינות

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
נסית לדבר עם איש קשר? כמו שלזינגר
ויסברג בבית שמש וכד'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  37  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה