תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
תודה.

יש למישהו מידע לגבי מעבר הגבול הזה? מאוד רצינו לעבור בו וחששנו מהבלתי נודע.

שים לב שמעבר הגבול המדובר לא עובד בשעות הלילה.
לפי כמות הביקורות החיוביות בגוגל (נראה שאין חציה רגלית רק רכבים) מתחילת המלחמה מול כל הגבולות שחוטפות אש באופן קבע בביקורות בגוגל נראה שהגבול ממש מקסים.

3524

משתמש מקצוען
שים לב שמעבר הגבול המדובר לא עובד בשעות הלילה.
לפי כמות הביקורות החיוביות בגוגל (נראה שאין חציה רגלית רק רכבים) מתחילת המלחמה מול כל הגבולות שחוטפות אש באופן קבע בביקורות בגוגל נראה שהגבול ממש מקסים.
רב תודות.

בגוגל מפות יש 11 תמונות מהמעבר, ובתמונה אחת רואים את השילוט ומסומן בו גם מעבר רגלי. תוכל בבקשה לבדוק?
מעבר גבול.jpg

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
רב תודות.

בגוגל מפות יש 11 תמונות מהמעבר, ובתמונה אחת רואים את השילוט ומסומן בו גם מעבר רגלי. תוכל בבקשה לבדוק?
יכול לנסות לבדוק בכיף, אין לי יותר מידע ממך, רק אמרתי שלפי התגובות והביקורות לא נשמע שיש רגלי אבל בהחלט יתכן ויש.
במחשבה שניה יש לי את מי לנסות לשאול.
אקווה לחזור עם תשובות.

הטייס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

3524

משתמש מקצוען
יכול לנסות לבדוק בכיף, אין לי יותר מידע ממך, רק אמרתי שלפי התגובות והביקורות לא נשמע שיש רגלי אבל בהחלט יתכן ויש.
במחשבה שניה יש לי את מי לנסות לשאול.
אקווה לחזור עם תשובות.
תודה. זה חשוב לי. 15 דקות הליכה מהגבול הזה יש אהל של צדיקים וביקשו ממני בעבר לנסות להכשיר את הדרך לשם.

בובריק

משתמש רשום
אני מחפש כרטיסים לאזור אוסטריה שוויץ מ14-8 עד 26-8 אפילו עם עצירה סבירה ומרחק נסיעה משדה תעופה של עד 4-5 שעות אודה מאוד לכל מי שיכול לעזור לי או מישהו שיודע שמתארגנת טיסה מחברה פרטית וכו'
תודה רבה

3524

משתמש מקצוען
אני מחפש כרטיסים לאזור אוסטריה שוויץ מ14-8 עד 26-8 אפילו עם עצירה סבירה ומרחק נסיעה משדה תעופה של עד 4-5 שעות אודה מאוד לכל מי שיכול לעזור לי או מישהו שיודע שמתארגנת טיסה מחברה פרטית וכו'
תודה רבה
מאד תלוי איפה אתה בוחר לעשות את החופשה שלך.

כי כדי להגיע להרי אוסטריה עדיף לנחות במינכן, גרמניה. להגיע לשוייץ זול יותר לנחות בבאדן באדן או ממינגן, גרמניה, וכן על זו הדרך.

א(ל)ופת עולם

משתמש צעיר
אני מחפשת טיסה לזוג+ילד באזור התאריך 23/6 - 04/07
היעד לא כ"כ משנה כי המטרה היא מנוחה וריענון ,
מישהו יודע לומר לי אם יש יעדים זולים בתריכים האלו?
לאן הכי מומלץ (מבחינת הנאה ומחיר)?
והאם כדאי לסוע דווקא באל על שזה הכי בטוח שלא יהיו שיבושים בטיסות או שאפשר בחברות קטנות יותר שבטח זולות בפער?.......
ממש תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה