תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

eh

משתמש פעיל
בנחיתה בקישינב, כדי להגיע לאומן:

1. האופציה היחידה היא הסעה או מונית?
2. מה העלות בערך? למישהו יש המלצה?
3. אין אפשרות לתחבורה ציבורית?
תח"ץ מסובך אבל אפשרי תוכל לבדוק במפות גוגל תבדוק לויניצה וכן באתר של פליקס לא מומלץ למי שלא מתמצא!
(מויניצה מונית)יש מרכז בהירות אור הדרך שם יש פירוט.
השכרת רכב אפשרית יש חברות שנותנות אבל זה מוגבל בק"מ כמו כן הכבישים די משובשים.

3524

משתמש מקצוען
נכון לי לא משנה כל כך רק להגיע לאזור הזה ואחרי זה אני מסתדר עם תח"צ , השאלה אם יש משהו זול באזור ההוא
זול כבר אין לשום מקום.

מנסיון השנים הקודמות המחיר השפוי ביותר לנופש יהיה בהרי הקרפטים, טיסה לבוקרשט.

שיינדי דייג

משתמש צעיר
מחפשים טיסה זולה לזוג בימים ראשון עד חמישי (ראשון לא בערב...) בטווח של כל החודש שאחרי חג השבועות (יוני-יולי) לאיזור הדולומיטים באיטליה.
מישהו מוצא משהו זול? כי אני לא...

3524

משתמש מקצוען
מחפשים טיסה זולה לזוג בימים ראשון עד חמישי (ראשון לא בערב...) בטווח של כל החודש שאחרי חג השבועות (יוני-יולי) לאיזור הדולומיטים באיטליה.
מישהו מוצא משהו זול? כי אני לא...
כדי לטוס בקיץ בזול צריך לקנות את הכרטיס בשיא החורף. בקיץ משלמים מחיר של קיץ. בשלב הזה כבר אין שום דבר נורמלי בפחות מ500 דולר. אבל כדאי להמשיך לעקוב, אולי יהיו צ'רטרים.

נערך לאחרונה ב:

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
וויז, טיסה בעונה החמה - זה נקרא מחיר טוב? או לחכות שירד עוד?
צפה בקובץ המצורף 1656676צפה בקובץ המצורף 1656677

עשיתי מועדון בשביל לקבל הנחה על המזודות וזה לא נותן לי אותה כשאני רוכשת דרך האתר מה עושים?
את מחוברת לחשבון שלך? אם כן ההנחה היא אוטומטית המחיר שאת רואה.
ו250 לכיוון זה מחיר מצוין, קשה לקבל פחות. פעם היה יותר זול בטלפון לא יודעת מה קורה עם זה היום. (בקיץ קניתי דרך הטלפון מזוודה 26 קילו. עלה יותר מ300 לכל כיוון...)

רק לגבי המועדון, לא הגיוני לשלם עליו בשביל ההנחה על המזוודות. יש הנחה של עשר יורו אולי על כל מזוודה.
בד"כ עושים מועדון לפני קניית הכרטיסים כי ההנחה על הכרטיסים פלוס מינוס מכסה את עלות המועדון ואז כל מזוודה או נסיעה במשך השנה היא בונוס.

3524

משתמש מקצוען
כמה ומה הסיכונים שיש בליסוע בטיסת צ'רטר?
לא ידוע לי סיכונים, אבל אי אפשר לדעת אם תהיה טיסה כזאת.

עדיין, אם תחליפו מקום נופש להרי הקרפטים (פויאנה, בראשוב והסביבה) תוכלו עדיין למצוא טיסות ב500 דולר לזוג. המקום אהוב במיוחד אצל הציבור שלנו.

eh

משתמש פעיל
לא ידוע לי סיכונים, אבל אי אפשר לדעת אם תהיה טיסה כזאת.

עדיין, אם תחליפו מקום נופש להרי הקרפטים (פויאנה, בראשוב והסביבה) תוכלו עדיין למצוא טיסות ב500 דולר לזוג. המקום אהוב במיוחד אצל הציבור שלנו.
איך מסתדרים עם אוכל במקום הנל יש מסעדות או רשימת מוצרים שאפשר לקנות שמקובלת?

3524

משתמש מקצוען
איך מסתדרים עם אוכל במקום הנל יש מסעדות או רשימת מוצרים שאפשר לקנות שמקובלת?
נוחתים בבוקרשט, שם יש חנות כשרה שאפשר להשיג בה הכל. יש גם מסעדות שיש לברר את רמת הידור כשרותן.

מלבד זאת יש את 'כושר פור יו' המאפשרת הזמנת ומשלוח מצרכי מזון לכל מקום שרק יהיה בתחומי האיחוד האירופי.

• תודה
Reactions: eh

הטייס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

קבצים מצורפים

• וויז 20 אחוז.jpg
    וויז 20 אחוז.jpg
    KB 141 · צפיות: 20

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה