כללי אלבום דיגיטלי לבר מצווה

• פותח הנושא etyb
  • פורסם בתאריך

etyb

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כמה עמודים מקובל לעשות לאלבום דיגיטלי לבר מצוה? ומהו טווח המחירים מהפשוט ביותר ליקר ביותר? הדיון לתועלת כולם. אני מאמינה שכמוני, הרבה שואלים..:)

etyb

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
35 צפיות ולאף אחד אין תשובה??
פרוגיסטים/טיות, זה לתועלת כולם ואם 35 לא ענו כנראה שיכול להיות שגם הם מחכים לתשובה..:)

sari5659

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מתחיל ב10 לפחות תלוי כמה תמונות יש לך מה את רוצה להכניס באלבום, איזה גודל וכו'

etyb

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י sari5659;1340944:
מתחיל ב10 לפחות תלוי כמה תמונות יש לך מה את רוצה להכניס באלבום, איזה גודל וכו'

מה הסטנדרט שהולך ומה המחיר?

sari5659

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אם את מתכוונת רק על תמונות מהבר מצוה עצמה אז אולי בין10-15 פלוס מינוס בגודל 20/54 בין 300 ל330 על דף תמונה

etyb

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י sari5659;1340978:
אם את מתכוונת רק על תמונות מהבר מצוה עצמה אז אולי בין10-15 פלוס מינוס בגודל 20/54 בין 300 ל330 על דף תמונה

אכן תמונות מהבר מצוה עצמה,מהסיור חוץ ומהעליה לתורה,בגלל שיש הרבה נושאים נראה לי 20 דפים יהיה בסדר לא? 300-330 ש"ח מקובל לקחת עבור דף?זה גודל האלבום המקובל?(כשהוא סגור הוא 20/22? תודה רבה על ההענות:)

sari5659

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
את יכולה גם יותר אפילו 30/35 דף על גודל 30/60 אם הבנתי נכון זה מה שמתאים לך

sari5659

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י etyb;1341012:
אכן תמונות מהבר מצוה עצמה,מהסיור חוץ ומהעליה לתורה,בגלל שיש הרבה נושאים נראה לי 20 דפים יהיה בסדר לא?כן
300-330 ש"ח מקובל לקחת עבור דף(תמונה סוג נייר) ?זה גודל האלבום המקובל?(כשהוא סגור הוא 20/22?(כשהוא פתוח 20/54)תודה רבה על ההענות:)בבקשה[/QUOTE]
מקווה שעזרתי תבדקי מה הוספתי בציטוט למעלה

etyb

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י sari5659;1341025:
נכתב ע"י etyb;1341012:
אכן תמונות מהבר מצוה עצמה,מהסיור חוץ ומהעליה לתורה,בגלל שיש הרבה נושאים נראה לי 20 דפים יהיה בסדר לא?כן
300-330 ש"ח מקובל לקחת עבור דף(תמונה סוג נייר) ?זה גודל האלבום המקובל?(כשהוא סגור הוא 20/22?(כשהוא פתוח 20/54)תודה רבה על ההענות:)בבקשה[/QUOTE]
מקווה שעזרתי תבדקי מה הוספתי בציטוט למעלה

300 שח לדף זה נראה לי המון, אם תכפילי אפילו ב10 דפים זה לא הגיוני,לא? ראיתי בחיפוש שכתבו ש100 שח לדף במחירון של פרוג,מה את אומרת?

etyb

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י פוסטר;1341062:
לא הבנתי את המחיר של300 שקל לדף, זה כולל את מחיר התמונות?

לפי איך שהבנתי ממנה לא, מצד אחד במחירון אמרו 100 ש"ח שגם זה נראה לי שאף אחד לא משלם,ומצד שני,כתבו לי בפרטי שלוקחים 20-25 ש"ח לעמוד שלפי השוק זה נראה לי יותר מקובל. מה אומרים???

DESIGNIK

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
בין 15 ל25 זה סביר
לגבי תיקנים עד חמש תיקונים לא בעיצוב עצמו ומעבר לזה מתמחרים לפי שעה
הרבה הצלחה

etyb

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י DESIGNIK;1341081:
בין 15 ל25 זה סביר
לגבי תיקנים עד חמש תיקונים לא בעיצוב עצמו ומעבר לזה מתמחרים לפי שעה
הרבה הצלחה

15-25 לדף או לעמוד?

DESIGNIK

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
15 לעמוד
זה יוצא 300 ש"ח ל20 עמודים שזה המחירים הסבירים בשוק למתחילה
300 לדף אני ב"ה עמוק בתחום אם יש מישהו שמשלם אני אשמח לשלוח לו תיק עבודות:)
בינינו אני יודעת שאין;)

לנדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
15 לעמוד???? זה רק בתבניות מוכנות... אולי...
הרי מספיק שלוקח לך חצי שעה עמוד (ובד״כ יכול לקחת גם שעה-שעתיים לעמוד אם רוצים אלבום מושקע...) ועדיף לעשות ביביסיטר... אני טועה???

במקובל, לוקחים החל מ-50 לעמ׳ (100 לדף) ומעלה, לאלבום מושקע ומעוצב אישית שהוא לא ״הכנסה בתבניות מלבנים של הפוטו״...

כ-10 דף זה בד״כ מספיק... וכמובן שאפשר גם יותר :)

בהצלחה, ומזל טוב... :)

DESIGNIK

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אשמח לשמוע על כאלה צלמים אני עובדת עם הרבה צלמים והתשלום האו בסביבות ה20 או 30 לדף
כתבתי 15 למתחילות כי זה המחיר בשוק למתחילות
כמובן שיש את הדפים המושקעים שלוקחים זמן ואת דפי ריקודים שלוקחים כמה דקות
אגב אחרי שנכנסים לזה חזק גם דף של כלה מושקע לא אמור לקחת כמה שעות
שוק עיצוב האלבומים הוא מאוד בעייתי כי צלמים לוקחים ללקוח על אלבום 10000 ש"ח ורק ההדפסה עולה 650 (מחיר עיסקי כמובן)

לנדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
במחשבה שניה...
בכל הדיונים על אלבומים מעוצבים יש להפריד באופן גורף, והכל יהיה יותר ברור....

יש אלבומים דיגיטליים של ״צלמת״
ויש אלבומים דיגיטליים של ״מעצבת גרפית״.

למה אני מתכוונת?
אם מדובר באלבום של תמונות בסטודיו שהם יפות כשהם כך, נקיות, וכל עיצוב יהרוס אותן, אז הצלמת מניחה 4 תמונות זהות בצד ימין ותמונת פנים ענקית בצד שמאל, מוסיפה למטה 3 עיגולים בגוונים של התמונות וכיתוב באנגלית מסתלסלת, והנה עמוד של אלבום דיגיטלי שאני קוראת לו ״אלבום בסגנון צלמת״ (זה כמובן רק שם מאפיין לסגנון העיצוב הזה, ויודגש שגם גרפיקאית כשרונית ומצליחה יכולה/חייבת לעשות כזה עיצוב לתמונות שזה נדרש ומתאים בהן....) ואכן המחיר 25 ש״ח לעמ׳ יתאים לעיצוב כזה...

ויש אלבומים אחרים...

קחו לדוגמא את העמוד של האלבום עם המסגרות, הציפורים, הפנינים והפרחים שעיצבה שושי סירקיס ב״הפסקת קפה״ של ״אלבומים״
http://albomimblog.weebly.com/14921508150515111514-151115081492/1
זה יכול להיות דוגמא למה שאני קוראת ״אלבום של מעצבת״,
וזה רק דוגמא, יש עוד עשרות סגנונות, שהמשותף לכולם הוא השקעה מרובה בעיצוב. באלמנטים מותאמים, בעבודים מיוחדים לתמונה ועוד...
ובסגנון כזה המקובל לקחת 50 ש״ח ומעלה לדף...

השאלה איזה סגנון יתאים לתמונות, לאיזה סגנון מתחברים/אוהבים...

ומהיום כל דיון לגבי אלבומים דיגטליים צריך להיות ממותג תחת הכותרת ״אלבום דיגטלי בסגנון צלמות״ או ״אלבום בסגנון ״מעצבת״ והכל יהיה הרבה יותר ברור ;)

DESIGNIK

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
;)אני מתעסקת באלבומי חתונה שבהם אין אלמנטים והתמונה היא המלך
תשאלי את שושי סירקיס באיזה סגנון אני מעצבת;)

לנדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י DESIGNIK;1341465:
;)אני מתעסקת באלבומי חתונה שבהם אין אלמנטים והתמונה היא המלך
תשאלי את שושי סירקיס באיזה סגנון אני מעצבת;)

התגובה שלי לא מתייחסת,
לא לסגנון העיצוב שלך (שאיני יודעת מהו)
ולא לתמחור שלך...

היא שופכת אור באופן כלללי על כל הנושא של תמחור אלבומים דיגטליים וזו מטרתה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה