כללי אלבום דיגיטלי לבר מצווה

• פותח הנושא etyb
  • פורסם בתאריך

poto12

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אשמח לשמוע על כאלה צלמים אני עובדת עם הרבה צלמים והתשלום האו בסביבות ה20 או 30 לדף
כתבתי 15 למתחילות כי זה המחיר בשוק למתחילות
כמובן שיש את הדפים המושקעים שלוקחים זמן ואת דפי ריקודים שלוקחים כמה דקות
אגב אחרי שנכנסים לזה חזק גם דף של כלה מושקע לא אמור לקחת כמה שעות
שוק עיצוב האלבומים הוא מאוד בעייתי כי צלמים לוקחים ללקוח על אלבום 10000 ש"ח ורק ההדפסה עולה 650 (מחיר עיסקי כמובן)

זה לא משנה המחיר שהצלמים שאת עובדת איתם (ויתכן שזה המצב בשוק...)
זה יוצא במקרה הטוב 18 ש"ח לשעה....
7.5 ש"ח לדף....
(כבר הסברתי לך איך)
אז באמת עדיף לעשות בייבי סיטר
ואם תרשי לי אעלה את החשבון לכאן ויראה הציבור וישפוט....

etyb

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י לנדא;1341461:
במחשבה שניה...
בכל הדיונים על אלבומים מעוצבים יש להפריד באופן גורף, והכל יהיה יותר ברור....

יש אלבומים דיגיטליים של ״צלמת״
ויש אלבומים דיגיטליים של ״מעצבת גרפית״.

למה אני מתכוונת?
אם מדובר באלבום של תמונות בסטודיו שהם יפות כשהם כך, נקיות, וכל עיצוב יהרוס אותן, אז הצלמת מניחה 4 תמונות זהות בצד ימין ותמונת פנים ענקית בצד שמאל, מוסיפה למטה 3 עיגולים בגוונים של התמונות וכיתוב באנגלית מסתלסלת, והנה עמוד של אלבום דיגיטלי שאני קוראת לו ״אלבום בסגנון צלמת״ (זה כמובן רק שם מאפיין לסגנון העיצוב הזה, ויודגש שגם גרפיקאית כשרונית ומצליחה יכולה/חייבת לעשות כזה עיצוב לתמונות שזה נדרש ומתאים בהן....) ואכן המחיר 25 ש״ח לעמ׳ יתאים לעיצוב כזה...

ויש אלבומים אחרים...

קחו לדוגמא את העמוד של האלבום עם המסגרות, הציפורים, הפנינים והפרחים שעיצבה שושי סירקיס ב״הפסקת קפה״ של ״אלבומים״
http://albomimblog.weebly.com/14921508150515111514-151115081492/1
זה יכול להיות דוגמא למה שאני קוראת ״אלבום של מעצבת״,
וזה רק דוגמא, יש עוד עשרות סגנונות, שהמשותף לכולם הוא השקעה מרובה בעיצוב. באלמנטים מותאמים, בעבודים מיוחדים לתמונה ועוד...
ובסגנון כזה המקובל לקחת 50 ש״ח ומעלה לדף...

השאלה איזה סגנון יתאים לתמונות, לאיזה סגנון מתחברים/אוהבים...

ומהיום כל דיון לגבי אלבומים דיגטליים צריך להיות ממותג תחת הכותרת ״אלבום דיגטלי בסגנון צלמות״ או ״אלבום בסגנון ״מעצבת״ והכל יהיה הרבה יותר ברור ;)

כמה שזה נכון,מלבד העבודה באלבומים של המעצבת אף אחד לא לוקח בחשבון את כל השעות של ההורדות והחיפושים אחר החומר...את זה הצלם לא מביא...

etyb

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ברשותכן, רציתי להוסיף עוד פלח שאיני יודעת איך להתייחס אליו,מלבד סגנון הוינטאז' והסגנון הנקי,יש גם את אלו שיש להם אוסף מלפני 60 שנה ורוצים לעשות אלבום שכולל עבר והווה, לגבי הווה התמונות עוד בסדר,אבל העבר כמו שהיה אז,מלבד התיקונים שצריך לעשות לחלק מן התמונות, התמונות ברובן לא חדות, נושא התמונה נמצא רחוק,ועוד כהנה וכנה.
מה עושים במצב כזה?
איזה סגנון עיצוב מתאים?.(הם לא אוהבים את סגנון הוינטאז' ,ולא רוצים אלמנטים.)
מה המחיר שלוקחים לאלבום כזה,הוא נפרש על פני 50 עמודים שכוללים עבר והווה בגודל 30*80?

DESIGNIK

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
תיקוני תמונות אם זה מעבר לתיקונים קלים מתמחרים לפי שעה או לפי תמונה

etyb

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אולי יש למישהי עוד רעיונות בנוגע לשאלה האחרונה שהעלתי?
למי אין תמונות ישנות שבקשו ממנה לארגן כאלבום אחד או שיבקשו ממנה בעתיד? מה אומרות?

שושי סירקיס

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפנו אותי לאשכול הזה.
ויש לי גם מה לומר:)

בעיצוב כמו בעיצוב יש כמה סוגים וסגנונות.
יש עיצוב מהיר יותר ופשוט יותר ויש עיצוב מושקע יותר.
עיצוב וינטאג' הוא בדרך כלל מושקע יותר, הוא כולל הרבה אלמנטים ושכבות ולכן זמן העבודה ארוך יותר והמחיר בהתאם.

הנה דוגמא:

צפה בקובץ המצורף 204375

בעיצוב מודרני, התמונות הן אלה שצריכות לבלוט בעמוד, ודעתי האישית היא שכל האלמנטים שמוסיפים ותוקעים רק מורידים מאיכות התמונה, אין כמו תמונה גדולה ויפה באלבום, מה שכן צריך לדעת לעשות את זה בטעם וגם זה לוקח זמן. אבל פחות. ולכן גם המחיר יהיה זול יותר.

דוגמא:

צפה בקובץ המצורף 204377

צפה בקובץ המצורף 204376

כמובן שהעליתי סגנון עיצוב שלי, וכל אחת לפי הסגנון שלה, בכל אופן מ-25 שקל לעמוד פשוט זה בהחלט סביר, ומ-50 ש"ח ומעלה לעיצוב מושקע יותר.

בהצלחה!

קבצים מצורפים

• 000.png
    KB 301 · צפיות: 36
  • 8.png
    KB 471.7 · צפיות: 38
  • 5.png
    KB 492 · צפיות: 34

etyb

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י shosh22;1342163:
הפנו אותי לאשכול הזה.
ויש לי גם מה לומר:)

בעיצוב כמו בעיצוב יש כמה סוגים וסגנונות.
יש עיצוב מהיר יותר ופשוט יותר ויש עיצוב מושקע יותר.
עיצוב וינטאג' הוא בדרך כלל מושקע יותר, הוא כולל הרבה אלמנטים ושכבות ולכן זמן העבודה ארוך יותר והמחיר בהתאם.

הנה דוגמא:

צפה בקובץ המצורף 204375

בעיצוב מודרני, התמונות הן אלה שצריכות לבלוט בעמוד, ודעתי האישית היא שכל האלמנטים שמוסיפים ותוקעים רק מורידים מאיכות התמונה, אין כמו תמונה גדולה ויפה באלבום, מה שכן צריך לדעת לעשות את זה בטעם וגם זה לוקח זמן. אבל פחות. ולכן גם המחיר יהיה זול יותר.

דוגמא:

צפה בקובץ המצורף 204377

צפה בקובץ המצורף 204376

כמובן שהעליתי סגנון עיצוב שלי, וכל אחת לפי הסגנון שלה, בכל אופן מ-25 שקל לעמוד פשוט זה בהחלט סביר, ומ-50 ש"ח ומעלה לעיצוב מושקע יותר.

בהצלחה!

היי שושי! קודם כל הבלוג שלך מדהים ומעורר השראה ,לפחות לי,יש לך טעם מאד מיוחד ודעתך חשובה לי מאד!בדיוק אתמול נכנסתי לבלוג של אלבומים /הפסקת קפה ושם הסברת בצורה מדהימה ו..אפילו הענקת מתנה.את מיוחדת כבר אמרתי. תודה שהגבת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  26  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה